NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
B3du1n
Faca
Prispevkov: 139
Pridružen: 7. Apr 2008 ob 15:31
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a B3du1n » 4. Sep 2009 ob 15:33

Mislim kaksni salabajzerji se najdejo na tem tustelekomu :jao: . Zalostno oz. nedopustno je to da se taksne stvari dogajajo ljudem, ki nimajo predznanja o teh pogodbah itd (zivi nateg).

ZATO pa sem zvesti uporabnik T2, ki ne pridrvi z papriji in maha pred teboj, ampak z storitvami, ki delujejo in so SUPER (brez kakrsnihkoli vezav in nategovanj). LP :pivo:
Slika

Uporabniški avatar
gjural
Nadebudnež
Prispevkov: 425
Pridružen: 15. Okt 2008 ob 02:46
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a gjural » 8. Sep 2009 ob 10:15

Urbi napisal/-a:Še moja izkušnja glede Tuš Telekoma.

Do 10. junija sem bil uporabnik T-2 VDSL, a sem v trenutku nespametnosti želel zamenjati operaterja, saj je TUŠ telekom takrat ponujal boljše hitrosti interneta za manj denarja. Velika napaka.

Preklop naj bi se zgodil 10. junija letos. Od takrat naprej sem ali brez interneta ali brez IP televizije. Fora je, da ko dela IP televizija mi crkne internet in obratno - ko dela internet, TV ne dela. Po približno 1,5 mesecih pogovarjanja s študenti, dela na telefonski centrali (kao), reklamacij na Telekom, so na TUŠu ugotovili, da je problem najbrž kar na moji napeljavi. Oni pač niso nič krivi, kriva je moja napeljava.

Kljub mojemu dopovedovanju, da je prej z isto napeljavo na VDSL tehnologiji vse delalo je bil odgovor vedno jedrnat - "naši tehniki sporočajo, da je zaradi interference na liniji najbrž kriva vaša napeljava". V redu sem rekel, pa pošljite tehnika, da izmeri kje točno se izgublja signal - na moje stroške, če se izkaže, da je res kriva moja napeljava. Odgovor TUŠa: "naši tehniki ne hodijo na teren, za to morate poskrbeti sami".

Ker se mi res ni dalo več ukvarjati z njimi, sem se vrgel (tudi s pomočjo nekaterih uporabnikov na tem forumu) iskanja kakšnega "samostojnega" tehnika, da bi mi doma izmeril zadeve, a na žalost neuspešno. (še vedno se priporočam, če kdo pozna kakšnega...).

Včeraj so mi tudi dokončno popustili živci ko sem govori s TUŠovim operaterjem, zagrozil z tržnim inšpektoratom in vsem, odgovor pa je bil standarden: "verjamem, da bomo zadevo rešili v obojestransko korist" in mi vrgel dol slušalko. :jao:

Toliko o TUŠTelekomu.
amm napeljava se ti je lahko tudi kdaj med tem časom poškodovala... vem kako je če si na t-2, ko pride monter tja za vsako malenkost, vse pregleda, velikokrat celo svoj UTP potegne, samo da stranki dela, ČEPRAV TO NI NJEGOVO DELO, ostali operaterji pa se pač držijo tistega kar dejansko morajo narediti. T-2 nas je seveda razvadil ko pošljejo monterja za vsako malenkost (tudi kadar po mojem mnenju ne bi smeli).

to da ti prekine internet ali TV mi je malenkost sumljivo, bi moral sam videt vezavo...

me pa zanima kakšna je bila ponudba ki je bil cenejša od t-2 :hmm:
Slika
Slika
Slika

Urbi
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 13. Jul 2009 ob 12:51
T-2: Še nimam

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a Urbi » 11. Sep 2009 ob 09:15

noh, po dolgih pogajanjih sem obupal in Telekom bo dobil svoje... odpovedal bom ADSL in šel na telekomovo "kabelsko". So pa na TUŠu odgovorili na mojo pritožbo in sicer, da je očitno problem pri Telekomovi bakreni parici, ker je nekdo izmeril, da je šuma že na centrali za več kot 50 decibelov. Ampak Telekom mi jasno noče dati nove parice.
Zanima me samo, zakaj je potem T2 VDSL na isti parici delal, TUŠev ADSL pa ne.

Skratka, ta boj sem izgubil, res se mi ne da več ukvarjat s tem. Mi je pa žal, da sem odpovedal T2 že prvič.

Pa še odgovor na vprašanje: trojček pri TUŠu je bil 30€, kar je bilo takrat kar ceneje od T2.

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a dule17 » 11. Sep 2009 ob 16:05

in zakaj ne greš nazaj na T2 :hmm:

vijavaja
Model
Prispevkov: 317
Pridružen: 14. Nov 2006 ob 17:35
T-2: Že imam
Paket: paket štirica na 10/10 optiki
Kraj: Koper

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a vijavaja » 11. Sep 2009 ob 21:33

Zelo umestno vprašanje. Mislim, da pri T-2 niso zamerljive sorte in bi zgubljeno ovco spet z veseljem sprejeli medse. Živ dokaz, da res ni vse v denarju. :rtmT2:
Slika

dule17
Guru
Prispevkov: 781
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 09:26
T-2: Že imam

Re: NE vidimo več izhoda glede TušTelekoma,pomagajte če lahko

Odgovor Napisal/-a dule17 » 11. Sep 2009 ob 21:43

in še tole si lahko zapoješ zraven, da bo bolj na mestu:

Cesta zvabila me je, da sem zapustil dom očetov in v svet odšel, srečo iskat sem šel, zapravil sem delež svoj, ko noč je pokrila me.
Vrnil se bom k Očetu, v tihi domači kraj, vem, da na hišnem pragu srečo dobim nazaj ( to ponoviš 2x)

:hudicek:

Oče v tvojem primeru bo T2.

Odgovori