SIOL TV reklama

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 30. Okt 2009 ob 15:31

Krypto napisal/-a:
mali-40 napisal/-a:Vem ja tudi jaz sem imel iste probleme samo razjezi me ko nekateri uporabniki pišejo da na T-2 nič ne kocka in da je vse ok na Siolu pa je vse v ku...cu,kar pa spet ni res,so problemi pri enih in drugih in eni imajo srečo da imajo parice ok in jim vse dela tip top.Meni na siolu ne kocka in tudi internet še ni bil v izpadu odkar sem na optiki.Druga zgodba pa je tv komunikator ki pa je res v nekakšni krizi.
Jest pa to rešujem kar tako da mam kabelsko od njih preko optike. Komunikator je pa podstavek za toplo gredo.
Tudi sam razmišljam v tej smeri osnovni paket plus kabelska čist dovolj programov in poceni.

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a RobertM » 30. Okt 2009 ob 17:12

dule17 napisal/-a:Ok, če je kabel ok, sinhronizacija ok, interna inštalacija ok, če na modemu ni napak, pa TVji vseen enkrat začnejo kockat.

Kaj je v tem primeru? :nevem:
Ko je ze NN napisal je lahko elektrika - kaksno slabse stikalo,hladilnik,klima znajo spuscati v elektricno omrezje veliko svijarije !
Pa ni nujno pri tebi doma - lahko tudi kje pri dliznjih sosedih :?

Vceraj zvecer sem reseval problem hudega kockanja zadnji mesec pri konkurenci (Siol) :oops:
Stranka je mimogrede moja tasca in sem se pregresil ter pregledal linijo,...
In kaj se ugotovil: Tast ima vecjo kmetijo in je na TS drogu napravil odvodnik za strelo za elektricnega pastirja :roll:
Ko sem odcvikal njegov "odvodnik" je kockanje takoj izginilo - cudno, a ne :hudicek:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

The Menace
Model
Prispevkov: 310
Pridružen: 24. Jul 2009 ob 21:00
T-2: Že imam
Paket: Bakreno brezčasen

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a The Menace » 30. Okt 2009 ob 18:04

Nezadovoljna stranka: http://www.kongregate.com/games/ziga1992/siol-igrica :lol:


In ne...to ni moje izdelave :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Kako je lepo biti glup "

Enter4
Model
Prispevkov: 242
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 15:16
T-2: Že imam
Paket: 1*/1*

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a Enter4 » 30. Okt 2009 ob 18:21

Navadni Nimda napisal/-a:Enter4: me veseli, da ste po neznanskih mukah uspeli najti enega (1), ki mu ne dela kot je treba. :owned: (Pa še unega bi se hitro poštimalo, če bi le prijavil napako na tehnično.)
Navadni Nimda: ne me razumeti narobe... nimam nič proti T-2ju ne TKju... ampak... poznam pa ljudi ko za vsako najmanšo stvar (določeni terenski tehniki) krivijo telekom... Zadnjič doživel zadevo na lastne oči... in ni blo ok dokler se ni zamenjal modem... (zakaj sem bil jezen, ker sem sam preverjal linijo...)
in prvo kaj je blo krivo je bla interna inštalacija, potem je bil kriv baker od omarice do mene... nato pa si je le dal veljati da ga svira modem ... Zato sem napisal moj predzadnji post tako kot ga sem...

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 30. Okt 2009 ob 18:23

Največkrat so krivi našteti vzroki. :nevem: Vedno pa lahko pride tudi do robnih pogojev, ko je lahko tudi kdo od nas kriv. Nihče ni nezmotljiv.

Jaz pa seveda privoščim vsakemu, da mu dela kot se spodobi, neodvisno pri katerem operaterju je trenutno.
Optika 100/10

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a d_g » 20. Nov 2009 ob 10:16

http://www.youtube.com/watch?v=3kKa9xUQlQQ

To je višek tehnologije mpeg4 na siol.tv. Še navadni divx-i z neta so boljše kvalitete.

Upam, da bo T-2 in njegova tehnika še dolgo dolgo pri življenju :D .

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a astras » 20. Nov 2009 ob 10:42

seveda bo.. :rtmT2:
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

sosed
Znanec
Prispevkov: 95
Pridružen: 7. Okt 2007 ob 20:09
T-2: Še nimam

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a sosed » 20. Nov 2009 ob 16:49

ja dobr mi kocka ja jebenti in siol....
moja igrača je šraufenciger

jery
Model
Prispevkov: 224
Pridružen: 9. Feb 2007 ob 20:47
T-2: Že imam
Paket: T4 Tera
Kraj: Kranj

Re: SIOL TV reklama

Odgovor Napisal/-a jery » 22. Nov 2009 ob 19:28

d_g napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=3kKa9xUQlQQ

To je višek tehnologije mpeg4 na siol.tv. Še navadni divx-i z neta so boljše kvalitete.

Upam, da bo T-2 in njegova tehnika še dolgo dolgo pri življenju :D .
Ja Apek se bo mogu v prihodnosti tudi potegnit za naročnike, kajti za takole ponudbo si ponudnik pač ne zasluži, da bi mu plačali položnico. Velja za vse ponudnike!
Slika

Odgovori