TušMobil + iPhone 3GS

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Uporabniški avatar
Seeker
Navdušenec
Prispevkov: 646
Pridružen: 29. Avg 2006 ob 21:41
T-2: Še nimam

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a Seeker » 4. Jan 2010 ob 17:00

A ni tako da ta zakon velja po celi EU? Kolikor jaz vem ni nekih posebnih pravnih omejitev. Naši operaterji pač niso preveč zainteresirani, jim ne zamerim. Sicer pa imam občutek da Mobitel dela v tej smeri, Tušu je pa očitno že ratal.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a Cobane » 4. Jan 2010 ob 17:22

veiztex napisal/-a:Iphona bo tesko kdo uradno pripelal v slovenijo, saj so nasi zakoni prestrogi za Appla...
en primer samo da se morajo napravi dati zamenjati baterije brez da bi zaradi tega prekinil garancijo,...
Da imamo mi takšen zakon!? Naši pos(r)anci so prebutasti, da bi sploh lahko sprejeli takšen zakon! Prej bi verjel, da je ta zakon prišel iz EU, ki so ga morali naši sprejeti zaradi uskladitve z EU zakonodajo! Samo zakaj se pa v ostalem delu EU lahko prodaja pri nas pa ne, me pa ne spraševat! :roll:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

weidah
Nadebudnež
Prispevkov: 451
Pridružen: 7. Avg 2007 ob 01:27
T-2: Že imam

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a weidah » 4. Jan 2010 ob 17:42

Seeker napisal/-a:hahahaha... iPhone pa multitasking :D to bo to ja. iPhone po logicni definiciji sploh ni smartphone, ker ne more imeti odprtih vec aplikacij hkrati.

Seveda imaš lahko, backgrounder ti to omogoča.
Slika

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a matjazc » 4. Jan 2010 ob 17:59

weidah napisal/-a: Movieje mi direkt iz kompa streama (neomejen prenos podatkov ja :)), filme gledam direkt preko njega na TVju, k sm našu eno stran k pač piratske zadeve na net daje direkt za iphone in so zmeraj nove stvari gor in kr stream gledam na TVju preko AV kabla. .
Dej nam zaupi kater program tole uporabljaš. Lahko tudi na ZS.

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a BOBI » 4. Jan 2010 ob 18:45

Ne bluzite o baterijah, da se ne da menjati, ker to enostavno ni res. Vsak servis ti jo zamenja.
V zakonu nikjer ne piše, da jo moraš menjati sam :lol:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3486
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a madpanter » 5. Jan 2010 ob 14:21

Iphona 3GS lahko tudi čisto legalno kupiš v kaki štacuni z računalniško robo. Jaz vem za vsaj 2 taki, ki so JIH prodajal oziroma so jih imeli.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 5. Jan 2010 ob 17:06

na Bolhi imaš par podjetji ki ga prodajajo z računom.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a Mark » 5. Jan 2010 ob 19:30

V Italiji se da dobiti nov Iphone 3GS 16GB tudi pod 600€. Samo ne v Trstu, ampak se je potrebno malo dlje zapeljati. Včasih so jih imeli se mi zdi tudi v MediaWorldu v Tavagnaccu po 599€. Govorim za 16GB 3GS. Naval pa je bil hujši, kot pri nas, ko so prišli k mobitelu prvi telefoni po 1 EUR :shock: V Avstriji pa sem zadnjič gledal v eni trgovini ceno 999€ :hudicek:

Iz kot pa jih je imel tuš pa ne vem. Pomoje ne iz ITA, ker vem za par primerov, ko so se zaklenili, ko si updatal SW in si se moral malo pomatrati z raznimi tooli ala blackra1n, BlackSn0w, itd. Serviser pa je menda Sgerm. Občasno dobiš iphone tudi v btc-ju v trgovini Swedata gre baje v bistvu za Kommdato. Tam so pomoje tudi softversko odklenjeni, ker garancija ne velja več, če jih nadgradiš (Zraven piše).

Balos
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 12. Okt 2009 ob 11:01
T-2: Še nimam
Paket: 300/40Mbit, Modri

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a Balos » 26. Mar 2010 ob 15:37

Sej debitel tudi pod pultom prodaja Iphone. Na stran pa ne upajo obbjaviti, da nebi razjezli velikana Apfla.

parallax
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 4. Jun 2009 ob 14:56
T-2: Že imam
Kraj: Kranj

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a parallax » 27. Mar 2010 ob 15:16

iPhone 3GS 16GB - eBay 515 EUR iz Italije + 25 EUR postnine, nov, zapakiran vključno z Apple garancijo v IT (sporočiš davčno).

Dobil danes - whee ;)

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 27. Mar 2010 ob 16:07

za 515 eur pa rajsi nabavim HTC z WM 6.5

celloak
Legenda
Prispevkov: 1191
Pridružen: 30. Okt 2006 ob 18:20
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika 100/10

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a celloak » 27. Mar 2010 ob 19:02

Ah ja pa jade :D
ko rano rani /
il' je pekar /
il' budala

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a Abigor » 28. Mar 2010 ob 14:31

MrTwelveTrees napisal/-a:za 515 eur pa rajsi nabavim HTC z WM 6.5
Se popolnoma strinjam z tabo. Jaz sem za podoben denar kupil iphona pred 1,5 letom v eni nemški trgovini. Imel sem ga 2 meseca. Pa mi je v 3 tednih crknil touch screen. Pa mi ga trgovec zamenja. Čez 1 mesec, pa se telefon ni hotel sploh prižgat. Pa mi spet hoče trgovec zamenjat iphona, pa ga jaz vprašam če je možno namesto tega dobiti HTC Touch HD in sem tega dobil. Do sedaj nobenga problema z njim. Moti me samo ker je na njem naloženo microsoftovo sranje :hudicek: . Iphona sem si želel ravano zaradi tega ker bazira na Darwin kernelu ( FreeBSD). Potem je pa prišla na tržišče nokia n900 z maemom, ki je vsaj za mene trenutno no.1 GSM. Tak da ne vem več, če bom kdaj šel proč od maema :mrgreen: .

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: TušMobil + iPhone 3GS

Odgovor Napisal/-a Mark » 29. Mar 2010 ob 08:04

Boš šel na MeeGo. Jaz imam iphone 3gs iz Italije in če mi kdo omeni, če ga zamenjam za kakšen Win mobile se bi mu samo sladko nasmejal. Trenutno ga ne dam vstran, kako se bo pa v prihodnosti razvijal trg pa bomo še videli. Android ne zgleda tako slabo, MeeGo tudi ne (Za Win Mobile 7 pa bo potrebno še počakati, skoraj ne verjamem, da bodo naredili čudež). Dosedaj sem bil več ali manj na Symbianu. Win mobile me je vedno odvračal, ker je bil sopomenka za počasnost (+slab ui, kar že skoraj vsi vrabci čivkajo), pa tudi touch na določenih telefonih je bil katastorofalen proti npr iPhonu. Sem jih par stestiral, da ne bo kdo mislo, da kr tak pišem.

Odgovori