Prišel je novi mobilni operater BOB

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Uporabniški avatar
aleksuu
Model
Prispevkov: 237
Pridružen: 10. Feb 2011 ob 15:59
T-2: Že imam
Kraj: Koper

Re: Prišel je novi mobilni operater BOB

Odgovor Napisal/-a aleksuu » 15. Avg 2014 ob 22:39

ZEKom
139. člen

(razčlenjeni račun)
(4) Operater na zahtevo naročnika javno dostopnih telefonskih storitev izda razčlenjeni račun iz prejšnjega odstavka s takšno stopnjo členitve klicanih številk, da je zagotovljeno varovanje zasebnosti kličočih uporabnikov, ki so fizične osebe, in klicanih naročnikov tako, da se izpustijo ali prekrijejo zadnja tri mesta klicanih telefonskih številk. Klicanih številk operaterju ni treba prikriti:

1. pri razčlenjenem računu za klice med telefonskimi številkami istega naročnika,

2. če je naročnik potrošnik


Tako da samo zakrivanje je ostalo potem še kasneje po spremembi pri Simobilu in Bobu. T-2 je imel zakrivanje, ampak je kasneje prenehal s tem za potrošnike.
Slika

Facko
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 16. Dec 2014 ob 17:03
T-2: Že imam
Paket: t4giga

Re: Prišel je novi mobilni operater BOB

Odgovor Napisal/-a Facko » 6. Apr 2015 ob 11:38

Jaz imam paket brutalni BOB - 1000 minut pogovorov v vsa omrežja, 1000 sms-ov in 1000 mb prenosa, naročnina brez vezave 11,90 €. Še nobenega nisem pokuril do konca. Največ sem porabil 782 minut in 276 mb prenosa. Mislim, da za to ceno ne dobiš boljšega ponudnika. Iz TUŠ mobila so mi ponujali za isto stvar za 18,50 €. Imam pa mobi tudi na T-2 mobilni paket S (mislim, da pride to 200 min. pog.) cena 3,27 brez DDV-ja, v uporabo sem ga dal mami (prej je imela na kartico) in tudi ne porabi več. Tako, da se tudi na T-2 -ju splača imeti, če ne potrebuješ več kot 200 minut. LP

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Prišel je novi mobilni operater BOB

Odgovor Napisal/-a Anubis » 23. Avg 2015 ob 12:49

Koliksen obracunski "interval" ima Brutalni Bob za podatke? Pa vkljuceni SMS veljajo tudi za posiljanje v tujino?

Odgovori