SKY

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 28. Mar 2017 ob 00:34

Kar naj drazijo.Jaz nisem vec del tega in me prav boli k.... za kaj takega. S tem bodo naredili samo sebi medvedjo uslugo.

Drugace pa nemo.....zakaj tebe nekako tole vse skupaj razjezi,prizadane se mi zdi. A si ti na plačilni listi od T2 al kaj da vedno tako zascitnisko reagiras tukaj kokdo napise kaj ???

Mater bodi dober pa privosci ljudem nekaj ce so si nabavli kaj uporabnega in lahko gledajo kvaliteten program sedaj? A samo zato, ker so ljudje odsli stran od t2 pa je treba nekaj obsojat jih al kaj zdaj??

IN naj ti povem...noben mulac ne streama kanalov iz svoje kleti.....v tem primeru gre za druzbo, kjer je veliko ljudi,organizacija je dobra, s televizijo se ukvarjajo ze vec kot 15 let, imajo 24 urno podporo,če se kaj zatakne in takoj resijo stvar.... tako da....cut the crap.

Mater so eni res buthurt.....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a nemo » 28. Mar 2017 ob 08:46

@cable guy

Razjezi me samo to, da primerjaš ponudbo, ki temelji na nelegalnih praksah, s ponudbo, ki je legalna (in sem sodijo tako telemach kot t2 kot telekom kot amis...). In da zraven razlagaš, kako se bodo zdaj zdaj legalizirali, čeprav osnovna logika govori, da se na ta način in za to ceno ne morejo nikoli.

Razjezi me torej samo pomanjkanje osnovne logike. Glej: milijone, ki jih vsako leto za igranje nogometa potegne Ibrahimović, mora nekdo plačati. Trenutno so to predvsem televizijske družbe, ki za ogromne denarje plačujejo premier ligi pravice do prenosa tekem. In ta denar hočejo - morajo! - dobiti nazaj. Zato pač nikoli ne bodo dovolili zastonjskega streamanja svojih programov. Ne mulcu iz kleti ne "družbi, kjer je veliko ljudi." Trenutno se recimo v VB zelo resno ukvarjajo ravno s preprečevanjem restreamanja preko kodija

Ti torej tale "sky" in podobno gledaš samo toliko časa, dokler obstajajo tehnične in zakonske luknje. Prav, ti privoščim! Ampak ne razlagaj vsem ostalim, da smo bedaki, ker se nam s tem ne da ukvarjati ali nimamo časa, da bi se ukvarjali z iskanjem najugodnejšega pirata in nastavljanjem kodija ali česa drugega. Ali pa imamo celo moralne zadržke pred krajo!

Poleg tega - vsaj jaz - od svojega ponudnika pričakujem 99% zanesljivost, ne pa da bom plačal par deset evrov na mesec in potem med gledanjem vsake malo bolj popularne tekme držal pesti, da bi stream zdržal.
Plačaš 100, dobiš 90.

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 28. Mar 2017 ob 10:53

sej @nemo ma kar prav....pac trenutno se dobi marskij iz pod "pulta" za cenejsi denar kot pri nasih legalnih ponudnikih....kot sem ze rekel mene osebno moti previsoka narocnina na IPTV ali internet.....sedaj ne vem kateri del je drazji....se najbolj me pa razburi v teh nasih pompoznih reklamah IPTV ponudnikov, na konci pa izmed 300-400 kanalov ne mores gledati Formule 1 v HD-ju....blahhhh, zato pa tudi sam precej iscem zunanje vire, poskusam pa seveda tudi sam kaj preskenirat.....take playliste zdrzijo dlje kot tiste javne.....

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 28. Mar 2017 ob 10:56

Imate lepo debato, a jo lahko prosim nadaljujete v temi ki je namenjena temu.

p.s.: Jaz bi tudi gledal rad F1 v HD :(

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a roCkY » 28. Mar 2017 ob 11:13

Zakaj pa je ne gledaš dokler se da?

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a webmaher » 28. Mar 2017 ob 11:54

res ima @nemo kar prav ampak kot vem se Sky-u sladko hebe za nas in vse tiste, ki sploh nimajo možnosti gledati Sky-a po legalni poti...oni lovijo bolj tiste svoje, ki imajo možnost gledat to legalno...
Sicer pa spomnite se one angleške krčmarke, ki je na javnem mestu sredi Kraljestva ponujala gledanje Premiershipa s pomočjo Grkov :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 28. Mar 2017 ob 12:26

nemo:

Poleg tega - vsaj jaz - od svojega ponudnika pričakujem 99% zanesljivost, ne pa da bom plačal par deset evrov na mesec in potem med gledanjem vsake malo bolj popularne tekme držal pesti, da bi stream zdržal.

Kar se tice vzdrzljivosti se seveda strinjm s stabo. Jaz odkar sem tukaj nisem imel vecjih tezav z vzdrzljivostjo streamov....manjse so bile ampak ker imajo 24 urno podporo vsako stvar resijo v par minutah.

Nikoli pa nisem nekomu rekel da je bedk....sem namrec obcutljiva oseba in vem kako lhko take besede prizadanejo.


Mene predvsem moti to, da tako kot se obnasa tale firma recimo bi se moral vsak iptv operater....tudi t2 pa se na zalost ne.

Vse jim je tezko,za naročnike nredijo bolj malo,drazijo storitve itd itd...to zna pa vsak. Tukaj recimo so na zacetku imeli 350 programov,zelo kmalu ksneje so jih imeli 800....zdaj trenutno pa jih je ze vec kot 1100 in od teh 1100 kanalov jih je po moje kakih 95%, ki so kvalitetni,imajo dober program,gledas lahko skoraj vse kar ti manjka oz kar te zanima. 2 dni nazaj sem si dal maraton na nba programih in gledl kar par tekem zapored, tudi nasega Gorana Dragića....pacvse se najde....BOX je zelo pokrit.....vsi dvoboji,pa UFC....itd ni ga sporta da ga nebi imel....

Vem, da ni vse tako čisto kot bi moralo biti....omenil si fuzbal in denar , ki mora priti nazaj.....To je vsekakor res ampak ce sem iskren to ni moj problem.Meni je vazno da imam,da lahko gledam in da ne zapravim prevec.

Zato pravim, da tako bi se morali operaterji obnasati in delovati, ne pa da samo prepricujejo ljudi kako je vse drago,da nimajo denarja,ne naredijo nic ali bolj malo za naročnike itd itd....

Če je tako da nonstop ni denarja in je vse bljak pol brezveze da se grejo sploh tak biznis.

Im out.....lp
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4609
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a atepej » 28. Mar 2017 ob 12:35

a to je IPTV VUPLUS?
Slika

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 28. Mar 2017 ob 12:42

slow_slow napisal/-a:Imate lepo debato, a jo lahko prosim nadaljujete v temi ki je namenjena temu.

p.s.: Jaz bi tudi gledal rad F1 v HD :(
Evo formule od nedelje....

Slika
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a nemo » 28. Mar 2017 ob 23:44

cable guy napisal/-a:Tukaj recimo so na zacetku imeli 350 programov,zelo kmalu ksneje so jih imeli 800....zdaj trenutno pa jih je ze vec kot 1100 in od teh 1100 kanalov jih je po moje kakih 95%, ki so kvalitetni,imajo dober program,gledas lahko skoraj vse kar ti manjka oz kar te zanima.
Ja, super! Za koliko od teh 1100 programov pa imajo podpisano pogodbo in jih torej restreamajo legalno ter za to plačajo odškodnino? Po moje je številka precej blizu ničle...

Tako je seveda mogoče narediti poceni paket s 1000 kanali, saj imaš stroške samo z opremo in zaposlenimi. To bi znali tudi pri Telemachu ali t2 ali telekomu, če jim ne bi bilo treba plačevati za pravice do redistribucije programov.

Problem dragih paketov pri slovenskih ponudniki torej ni v nesposobnosti ponudnikov - saj v primerljivih državah tudi niso poceni -, ampak v tem, da legalno poslovanje prinaša tudi visoke stroške za plačevanje pravic.
Plačaš 100, dobiš 90.

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 12. Apr 2017 ob 06:59

To ni moj problem. Če nimjo za pravice pa naj se ne lotijo posla in ugasnejo vse skupaj.

btw: programov je sedaj ze 4100....:)

pA UZIVAJTE V TEM SKROPUCALU OD T2!

LP
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 12. Apr 2017 ob 10:52

no, ravno 1000 ali vec kanalov nihce ne potrebuje in tudi jaz ne.....gledam znotraj 20.-ih kanalov....pac moj izbor in okus.....

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a Krypto » 12. Apr 2017 ob 17:30

cable guy napisal/-a:To ni moj problem. Če nimjo za pravice pa naj se ne lotijo posla in ugasnejo vse skupaj.

btw: programov je sedaj ze 4100....:)

pA UZIVAJTE V TEM SKROPUCALU OD T2!

LP
Ajga, jest mam tud u klet 100 kil krompirja, sam kurc k je 90 kil gnilga.

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 12. Apr 2017 ob 22:39

No tuki ni nic gnilega.....vse je prva klasa!
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a nemo » 13. Apr 2017 ob 13:28

Daj no! 4100 programov pač ne more biti v celoti "prva klasa".
Plačaš 100, dobiš 90.

Odgovori