SKY

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
Odgovori
webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a webmaher » 30. Mar 2018 ob 21:40

za box gledat bo OK, za bolj hitr šport je nikakvo... danes zvečer je pa še vse štekalo... ampak 12 funtov za 3 mesece sem jim pa šenkal :mrgreen:
Torej, če imate 55 in več inčne zaslone in gledate pretežno šport, recimo nogomet in tenis potem vam odsvetujem...če pa gledate ostale zadeve bo pa kar OK.... zaenkrat še nisem zasledil nobenega, ki pa za spodobno ceno ponujal recimo BT in Sky sporte z bitno vsaj okoli 10Mb/s in več pa da ne šteka... bo treba počakat, da pogruntajo kodeke, ki bodo full HD sposobni šibat v top kvaliteti z bitno manj kot 5Mb/s ....
Drugače mi pa BBCI playerček v resoluciji 1280x720 in 50 slikc na sekundo, da res odlično sliko..občasno imajo tudi kaj v HLG in fuzbal zgleda ko 4k :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 30. Mar 2018 ob 22:52

Bayern1 napisal/-a:kvaliteta slike je bolj tako....vsaj meni ni nic posebnega, ko sem vzel njihov test.....

Sent from my Huawei-P10 using Tapatalk
Ja pol je pa samo dvoje mozno....

Al ne dajo v testu to kar imas ce je naročnina ali pa si zelo zahteven uporabnik. Jaz sem s sliko zelo zadovoljen.Povem ti,da se slika pri T2 ali kakem drugem ponudniku v Sloveniji lahko skrije proti tej sliki.

Pri meni šopa bitrate vse do 20mb tako,da ne vem....

Vsak ima svoje mnenje...jaz sem vec kot zadovoljen,prav tako pa je zadovoljnih vec kot 3800 naročnikov,ki storitev uporabljajo.
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 30. Mar 2018 ob 23:00

webmaher napisal/-a:za box gledat bo OK, za bolj hitr šport je nikakvo... danes zvečer je pa še vse štekalo... ampak 12 funtov za 3 mesece sem jim pa šenkal :mrgreen:
Torej, če imate 55 in več inčne zaslone in gledate pretežno šport, recimo nogomet in tenis potem vam odsvetujem...če pa gledate ostale zadeve bo pa kar OK.... zaenkrat še nisem zasledil nobenega, ki pa za spodobno ceno ponujal recimo BT in Sky sporte z bitno vsaj okoli 10Mb/s in več pa da ne šteka... bo treba počakat, da pogruntajo kodeke, ki bodo full HD sposobni šibat v top kvaliteti z bitno manj kot 5Mb/s ....
Drugače mi pa BBCI playerček v resoluciji 1280x720 in 50 slikc na sekundo, da res odlično sliko..občasno imajo tudi kaj v HLG in fuzbal zgleda ko 4k :mrgreen:
maher kar se tice fuzbala,predvsem angleske lige imajo svojo vip sekcijo,kjer so na voljo super kvalitetni streami in niso dostopni vsem,samo tistim,ki to zelijo.....pač so skriti,ker je znal SKY blokirat vse skupaj. Pa tudi kvaliteta sportnih programov se mi zdi vec kot super.....gledam redno. Jaz sem zadovoljen ze z bitrate tam okol 5 mb....slika mi je cista,bistra.....NBA tekme na nba league pass kanalih ponoci je uzitek gledati.

Formula 1 na sky kanalih in bt sport je tudi slika super,filmi prav tako.Ameriski kanali so vsi v fhd,trenutno gledam na ameriskem programu Atomic Blonde in je slika zelo dobra.

No kot sem rekel kakor komu paše...zelel sem samo pomagati,meni se zdi vredno....pač imas doma nekaj kar drugace nebi imel nikoli....super izbira programov,vod sekcijo,vse kar se da gledati,ne zamudis nicesar.

Pa lp...
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a webmaher » 31. Mar 2018 ob 00:12

ma ja, 12 funtov za 3 mesece je več kot poštena ponudba....kolega @Bayern 1 je celo testno probal upajoč, da bo slika športnih šibala čez 10Mb/s ... :mrgreen:
nekateri smo pač zahtevni še iz zlatih časov satelitske... tale IPTV je to sceno totalno razmontirala :mrgreen:
se spomnim nekje 10 let nazaj, ko smo gledali Barsa - Real v full HD s 50Mb/s na sekundo, da Nadalove zmage na pariškem pesku v 3D sploh ne omenjam :mrgreen:
Serije in filme se gleda prek Kodija v 4k HDR ali v najslabšem primeru 1080 HDR...
Za šport bi pa rabil res kvaliteto, ker niti najboljši procesorji in zasloni ne morejo zakriti napak na recimo 65 inčnem televizorju pa še oči kar fajn trpijo... hebenim Telesmehovcem pa nikakor ne morem dopovedat da naj nabijejo bitno na SKjih na vsaj 20Mb/s ... zgleda, da imajo slab zgled pri HBO na zahtevo :mrgreen:
Torej naj jim zatežim, da hočemo večjo bitno in mi bodo ugodili...danes je ob pol dveh Liverpool pa bom najprej videl kaj bo pol jim pa zatežim :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Nikonja
Faca
Prispevkov: 168
Pridružen: 8. Apr 2008 ob 20:39
T-2: Že imam
Paket: 200/20

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a Nikonja » 31. Mar 2018 ob 00:14

Dobil sem testno ampak meni n8c ne dela, ne v vlc-ju, ne enigmi.... nobenega streama ne odpre

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 31. Mar 2018 ob 10:02

Nikonja napisal/-a:Dobil sem testno ampak meni n8c ne dela, ne v vlc-ju, ne enigmi.... nobenega streama ne odpre

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
verjetno nisi aktiviral....nekje vem da sem moral vpisati "trial" pod kupon code....tudi meni pred tem ni nic delovalo.....

Sent from my Huawei-P10 using Tapatalk

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 31. Mar 2018 ob 22:28

Tocno tako kot je Bayern napisal.

Corona je pripravljena,kokice tudi.....cakamo na glavno borbo Joshue in Parkerja. :)
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 31. Mar 2018 ob 22:57

Mater kaksni udarci padajo na dvoboju Ovetkin-Price....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8473
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a kitl » 31. Mar 2018 ob 23:22

Ne vem zakaj na tem kvazi sky-u to gledate v slabi resuluciji, če lahko tukaj gledaš v odlični kvaliteti z slovenskim kometarjem https://voyo.si/programi?c=VOYO
Slika


Lp, Kitl

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a cable guy » 31. Mar 2018 ob 23:31

Ha ha ha Kitl.....slovenski Voyo se lahko skrije proti linkom od pay per viewa.....malo prej se je pojavil celo en ultra hd kanal.....

Komentatorja na sky box office pa najboljsa....nikjer ne najdes boljsih.
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a webmaher » 1. Apr 2018 ob 00:42

konstantno štekanje na SBO... prešaltal na hrvaški RTL hebiga... Joško se je mal šparal dons :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

diolen
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 8. Maj 2013 ob 07:46
T-2: Še nimam

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a diolen » 1. Apr 2018 ob 11:05


Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9079
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 1. Apr 2018 ob 11:10


Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 1. Apr 2018 ob 12:39

vader zaostaja minuta in pol od live eventa....sem tudi sam ze to uporabljal...pravzaprav imam vse razen T-2 nimam.....ce bi lahko kje dobil full T-2 bi jaz lahko vrnil z drugimi racuni....

Sent from my Huawei-P10 using Tapatalk

diolen
Novinec
Prispevkov: 10
Pridružen: 8. Maj 2013 ob 07:46
T-2: Še nimam

Re: SKY

Odgovor Napisal/-a diolen » 1. Apr 2018 ob 12:53

[quote="MrTwelveTrees"]drag je.... http://www.darthhosting.com/amember/signup[/quote

Ja in ne. Sam ga uporabljam namesto NBA PASS-a- To je kompletna lista http://bit.ly/channelsbyvader

Odgovori