Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Telekom in SiOL, Amis, Telemach, Tuš,...
cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a cable guy » 2. Apr 2018 ob 00:33

evo koncal ogled.

Na zalost kar se tice bitrate oziroma kvalitete slike ni glih spodbudno. Programi v sekciji Slovenija,Hrvaška,Srbija bitrate tam od 2 do 2,8mb.
Ameriški so na okoli 5mb,britanski so zacuda zelo svoh....na root hostingu bistveno boljsi. Prav tako razočaranje nad Italijani in Nemci....do 3mb gre in to je to.

Kar je omembe vredno so kanali iz Danske,ki sibajo tja do 14-15 mb.

Pac za nezahtevne uporabnike kot sem jaz je tole ok,za tiste pa ,ki bi radi imeli sliko tam od 20 do 50mb pa zal odpade.

Tako,da na splošno so morda res najvecji iptv ponudnik na svetu,zal pa niso najboljsi.

Uzivajte....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

raketa23
Novinec
Prispevkov: 5
Pridružen: 12. Jan 2013 ob 10:12
T-2: Že imam
Paket: T4

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a raketa23 » 3. Sep 2018 ob 21:31

da malce oživim temo.. tudi jaz sem začel iskati kvalitetnega IPTV providerja za svojega Samsung smart tv.. Čez vikend sem stestiral tale 2 ponudnika:
1. https://smart-iptvpro.com (se mi zdi dosti OK, slika kvalitetna in brez zatikanja, cena 7€/mesec)
2. https://root-hosting.co.uk/ (tudi zelo kvalitetna slika brez zatikanja, plus je še bolj ugodna cena 12€/3mesece, minus, da ni slo in cro programov)

Evo zdaj bi vprašal stručkote, če imate mogoče še kakšnega IPTV providerja, ki bi ga priporočali, da je zanesljiv, nudi kvalitetno sliko, ni predrag (max 7€), ter da ponuja vsaj slo in cro iz balkanskega bloka držav. A se pri ponudnikih, da dobiti, da bi imel dostop do programov na dveh napravah. Torej ena bi bila TV, druga pa tablica preko wifi?

Pa vprašal bi še katero aplikacijo priporočate za samsung smart tv. Zdaj sem uporabljal Smart IPTV, pa me zanima, če je kakšna alternativa za samsungove TVje s sistemom Tizen.

Za vsako informacijo se vam najlepše zahvaljujem..

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 3. Sep 2018 ob 22:17


Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 4. Sep 2018 ob 13:44

clientportal je se ena dobra opcija.....

Sent from my Huawei P-10 using Tapatalk

cable guy
Model
Prispevkov: 328
Pridružen: 2. Dec 2014 ob 23:40
T-2: Že imam
Paket: Exyu iptv+Directtv+Verizon+Sky

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a cable guy » 11. Sep 2018 ob 23:05

raketa23 napisal/-a:da malce oživim temo.. tudi jaz sem začel iskati kvalitetnega IPTV providerja za svojega Samsung smart tv.. Čez vikend sem stestiral tale 2 ponudnika:
1. https://smart-iptvpro.com (se mi zdi dosti OK, slika kvalitetna in brez zatikanja, cena 7€/mesec)
2. https://root-hosting.co.uk/ (tudi zelo kvalitetna slika brez zatikanja, plus je še bolj ugodna cena 12€/3mesece, minus, da ni slo in cro programov)

Evo zdaj bi vprašal stručkote, če imate mogoče še kakšnega IPTV providerja, ki bi ga priporočali, da je zanesljiv, nudi kvalitetno sliko, ni predrag (max 7€), ter da ponuja vsaj slo in cro iz balkanskega bloka držav. A se pri ponudnikih, da dobiti, da bi imel dostop do programov na dveh napravah. Torej ena bi bila TV, druga pa tablica preko wifi?

Pa vprašal bi še katero aplikacijo priporočate za samsung smart tv. Zdaj sem uporabljal Smart IPTV, pa me zanima, če je kakšna alternativa za samsungove TVje s sistemom Tizen.

Za vsako informacijo se vam najlepše zahvaljujem..
Zdravo Raketa,

no vidim,da si nasel ta root hosting,ki sem ga jaz uporabljal ves ta cas. Res je super zadeva to, sem se vedno v stiku z vsemi admini prek fb,čeprav nisem vec tam uporabnik.

Našel nekaj kar mi je veliko bolje trenutno. https://iptvwave.com/IPTV/

Tale ponudnik ima vse kar je mozno.....skoraj ni države,da jo nebi imel noter. Svetujem test za 24 ur in poskusite. Je malce drazja stvar....15€/mesec ampak stvar je zanesljiva,slika je odlična povsod itd.....

Imajo loceno panogo exyu kjer so vsi ampak cisto vsi kanali iz Bosne,Hrvaške( max tv kanali,kjer so filmi novi,vsi cinestarji itd itd), Srbije, potem pa so ločeno še Slovenija vse kar obstaja,Makedonija itd itd....

ostale skupine pa...... UK,USA,DE, IT, SKANDINAVIJSKE drzave vse,Rusija,Španija,Romunija,Bolgarija,Brazil,Meksiko,Carribian,Avstralia,Canada itd itd.....

Če bi vedel kako dodat video posnetek s telefona tu bi ga dodal....
"To Do is To Be" - Nietzsche

"To Be is To Do" - Kant

"Do Be Do Be Do" - Scooby Doo

joegsm2000
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 11. Jan 2009 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum - FTTH

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a joegsm2000 » 15. Jun 2019 ob 08:33

A je kdo testiral kakšnega novega iptv ponudnika?
Nobody is perfect. Hi, I am Nobody!

Andy
Model
Prispevkov: 323
Pridružen: 12. Maj 2006 ob 12:32
T-2: Še nimam
Paket: FTTH GPON NEO C
Kraj: Škofja Loka

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a Andy » 15. Jun 2019 ob 14:14

Čisto iz radovednosti res, ker nisem seznanjen - a je taka ponudba sploh legalna (najmanj kar mi pade na pamet je Geo Copyright) ?

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 15. Jun 2019 ob 15:52

Uradno ni legalna.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a webmaher » 15. Jun 2019 ob 19:38

ni legalna je pa dovoljena...podobno kot pri drogi...
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a g33k » 15. Jun 2019 ob 22:37

Kaj? :lol:
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 15. Jun 2019 ob 22:48

Ni ne legalna, ne dovoljena. Bolj primeren izraz bi bil "tolerirana". Oziroma "nobody gives a crap about". Iz legalnega stališča je nekje na nivoju prenašanja filmov/serij/iger/aplikacij preko torrentov ali raznih kodi dodatkov. Mogoče je tukaj še malo slabše, ker dejansko financiraš piratstvo.

g33k
Legenda
Prispevkov: 1291
Pridružen: 8. Sep 2011 ob 12:32
T-2: Še nimam

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a g33k » 15. Jun 2019 ob 22:54

Če bi kdo pri nas ponujal podobne storitve, bi po hitrem postopku dobil inšpekcijo za vrat.
Ocenjena maksimalna hitrost je torej enaka oglaševani hitrosti, ki jo lahko naročnik doseže pri danem paketu vsaj enkrat na dan. :beri:

mikrohard
Starešina
Prispevkov: 3102
Pridružen: 1. Feb 2014 ob 17:52
T-2: Še nimam

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a mikrohard » 15. Jun 2019 ob 22:57

Če bi bil tako nesposoben, da bi se dalo ugotoviti njegovo identiteto, bi bila to kar policija... ne inšpekcija.

webmaher
Starešina
Prispevkov: 2336
Pridružen: 8. Okt 2009 ob 10:30
T-2: Še nimam
Paket: Telesmeh
Kontakt:

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a webmaher » 16. Jun 2019 ob 13:31

OK, bom poenostavil... že od pamtiveka obstajajo navadni in nenavadni ljudje...
In tisti, ki to ponujajo in to kar javno, sodijo v skupino nenavadni ... za njih zakoni ne veljajo, tako kot za nas navadne ljudeke in dokler "ne stopijo na žulj ostalim nenavadnežem" je vse tako kot mora biti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sony 65XE9005 z EON box, HTPC 4k HDR
Kodi 20 Nexus, Plex+a4k+umbrella

Bayern1
Legenda
Prispevkov: 1004
Pridružen: 20. Avg 2015 ob 11:32
T-2: Še nimam

Re: Tuji IP TV ponudniki - neuradni (za smart tv, kodi....)

Odgovor Napisal/-a Bayern1 » 16. Jun 2019 ob 17:04

mene pri nasih legalnih ponudnikov IPTV-ja moti predvsem slaba kvaliteta slike...prejle sem na kanalu A v famoznem HD formatu preko EON-a gledal motoGP in bil sem tako jezen nad kvaliteto slike, da se je tudi sonce skrilo....kako lahko telemach ponudi tako skropacalo od slike?!? ne vem kako je bilo pri drugih operaterjih....da ne grem naprej, hbo go, pickbox in ostali on demand servisi skoraj vsa vsebina v SD!!! in pol se cudimo zakaj zivi piratstvo? vse to kar se dobi v nasih videoklubih jaz preko kodija dobim v 5× boljsi kvaliteti....

Odgovori