Postal sem naročnik

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
robbe
Faca
Prispevkov: 199
Pridružen: 29. Mar 2008 ob 16:12
T-2: Že imam

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a robbe » 29. Avg 2008 ob 22:26

NN, ali se že ve kaj bo up.ime? Bo to št. priključka? Ali bo tisto geslo katerega so nekateri prijeli na pogodbi odpiralo porabo, ali bo to le nek začasen acc. kot tisti ko ga dobiš pri izpolnitvi spletne prijavnice? Da vem kam bom mogel iti v ponedeljek pogledat ;)

KTr1sk
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 18. Mar 2008 ob 15:17
T-2: Še nimam
Kraj: ok. Celja

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a KTr1sk » 29. Avg 2008 ob 22:40

jaz sem v sredo poslal po pošti izpolnjen obrazec za prenos predplačniške kartice...kdaj mi bodo odvzeli 5€, ali me pokličejo kdaj naj pridem po sim kartico al kako?

robbe
Faca
Prispevkov: 199
Pridružen: 29. Mar 2008 ob 16:12
T-2: Že imam

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a robbe » 29. Avg 2008 ob 23:58

Kaj si samo obrazec za prenos številke poslal? Tole ne bo šlo skozi. Moraš se fizično pojavit v poslovalnici podpisati pogodbo, izpolniti ta obrazec in dobiš simko. Potem se ti enkrat v 3h dneh z računa trga 5 evrov.

KTr1sk
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 18. Mar 2008 ob 15:17
T-2: Še nimam
Kraj: ok. Celja

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a KTr1sk » 30. Avg 2008 ob 00:07

Aha hehe...ja potem bi pa lahko še čakal jaz v nedogled :oops: ...ok hvala za informacijo :idea:

KTr1sk
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 18. Mar 2008 ob 15:17
T-2: Še nimam
Kraj: ok. Celja

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a KTr1sk » 6. Sep 2008 ob 19:41

Danes, sobota 6.september sem bil v lj na celovški in sem dobil sim in je rekel, da bo že v pon. delala...me res zanima, ker to je potem samo 2 delovna dneva za prenos številke :D

ŽGI
Faca
Prispevkov: 115
Pridružen: 2. Sep 2008 ob 10:30
T-2: Že imam
Paket: 100/100 + IPTV
Kraj: Novo mesto

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a ŽGI » 6. Sep 2008 ob 21:17

No jaz sem v četrtek šel po sim-ko tko za en mesec ali dva da malo vidim kje lovi UMTS pa moram rečt da sem kar malo presenečan nad prisotnostjo signala na malo bolj zakotnih krajih, sicer nevem kje točno so UMTS antene po novem mestu ali okolici mi je pa reku stric iz t2 poslovalnice v novem mestu da je ena na dolenjskih pekarnah.
Slika

slidy
Novinec
Prispevkov: 12
Pridružen: 29. Okt 2008 ob 19:41
T-2: Že imam

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a slidy » 29. Okt 2008 ob 20:06

Ali ima kdo izkušnje s prenosom mobilne številke iz Tušmobila? Pri meni je namreč vse tiho, nisem dobil nikakršnega sms-a niti o zahtevku kaj šele o datumu preklopa. Kot da nisem ničesar oddal.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 29. Okt 2008 ob 20:23

Pošlji mi podatke o pogodbi na zasebna sporočila, pa bom pogledal.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

joel
Model
Prispevkov: 217
Pridružen: 8. Nov 2007 ob 18:40
T-2: Že imam
Paket: T3 OPTIKA 10/10-MOBILE

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a joel » 12. Nov 2008 ob 20:40

Torej, je že več kot mesec dni, odkar sem postal naročnik, skupaj še z dvema družinskima članoma. Nisem hotel prej komentirat, sedaj pa se je nabralo že kar nekaj izkušenj, in ne glede na raznorazna izlivanja žolča na tem forumu lahko samo pohvalim T2 in njihovo konvergenco!

V rokah imam že prvi račun in lahko rečem le: :rtmT2: Za družine idealna rešitev in res nespameten bi bil tisti, ki tega ne izkoristi. Naročene imamo navadne storitve (ne podatkovnih). Pa še brezčasni paket mi zreducira ceno. Proračun nam krepko kvari četrti član, ki je na simobilu - na žalost z vezavo in s položnico, ki je glede na T2-jevo astronomska! :mrgreen:

Imel sem priliko preskusit tudi roaming - dva dni sem bil v Belgiji in pošiljal SMSe ter se pogovarjal po mobilcu - delovalo je, preverjeno!

Zelo praktično je tudi doma. Ker je fiksni telefon dostikrat zaseden, je potreben pravi miselni preklop - saj lahko pokličem tudi po mobilcu, je ista cena.

Čakam le še sprotno spremljanje porabe za mobilni telefon - to je sicer manjša finesa, ki ni tako pomembna in bo verjamem tudi rešena.

Še enkrat, bravo T2! :plosk:

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 12. Nov 2008 ob 21:53

Nespametno bi bilo četrtega člana izločiti iz družinskega kroga do izteka njegove vezave pri simobilu. :mrgreen:


Lahko se posluži izhoda v sili: sklene naročnino na T-2 in prenese simobilov številko. Hkrati NE prekine pogodbe pri simobilu in tako do izteka vezave simobilu palčuje samo naročnino, klice pa opravlja s T-2 kartico, ki je vstavljena v pri simobilu kuplen mobilnik, za katerega je potrebno preveriti, da ni zaklenjen zgolj na simobilove SIM kartice.

Preračunajte, a bi bilo to manjše zlo.

matjazc
Navdušenec
Prispevkov: 745
Pridružen: 16. Avg 2007 ob 16:49
T-2: Že imam
Paket: FTTH+IPTEL+HDTV
Kraj: Ljubljana

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a matjazc » 12. Nov 2008 ob 22:14

Simobil mobilni telefoni so vsi zaklenjeni za obdobje vezave, recimo če si se vezal za 2 leti, potem lahko šele po 2 letih zaprosiš na Simobilu, da ti odklenejo gsm.
Obstaja pa vedno alternativa, da poiščeš kakšno privat mobilno trgovino, ki odklepa mobilne telefone.

Lp

Razor
Nadebudnež
Prispevkov: 409
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:11
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ajdovščina

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a Razor » 12. Nov 2008 ob 23:29

S katero zgubis garancijo :namrec:
Slika
Slika
Slika
» MG.

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a Krypto » 13. Nov 2008 ob 08:24

Številke ne moreš prenašati do konca vezave, vsaj pri mobitelu je tako.

update: Glede na izkušnjo uporabnika alternativa jo očitno lahko, samo informacije se razlikujejo :)
Zadnjič spremenil Krypto, dne 13. Nov 2008 ob 17:37, skupaj popravljeno 2 krat.

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 13. Nov 2008 ob 12:03

Seveda lahko - samo potem še vedno plačuješ naročnino in nimaš več številke pri mobitelu.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
alternativa
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 22. Avg 2008 ob 14:29
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Postal sem naročnik

Odgovor Napisal/-a alternativa » 13. Nov 2008 ob 12:59

Krypto napisal/-a:Številke ne moreš prenašati do konca vezave, vsaj pri mobitelu je tako.
Prepričan sem, da to pišeš po preverjenih informacijah, še bolje pa iz lastnih izkušenj :grr:

Na enem naročniškem razmerju pri Mobitelu sem imel tudi še veljaven aneks in sem številko lahko prenesel.

Možnosti sem imel pa dve:
- prekiniti razmerje in plačati pogodbeno kazen
- pustiti razmerje in plačevati naročnino

Odločil sem se za drugo varianto. V opomnik sem si zapisal kdaj se mi aneks konča, tako da bom po isteku aneksa prekinil razmerje.

Odgovori