Problemi v omrežju

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Zaklenjeno
aleskuhar
Faca
Prispevkov: 161
Pridružen: 12. Sep 2007 ob 18:22
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Trbovlje

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a aleskuhar » 15. Nov 2008 ob 02:31

ostalih problemov nikoli nisem imel, niti, da ne bi mogel vzpostaviti zveze, niti ne s signalom, razen
še vedno ne dela glasovna pošta klic na 21200
ne moreš posneti pozdravnega sporočila, ker se po koncu tvojega snemanja odvrti posnetek da niste posneli pozdravnega sporočila odzivnika!
napaka trikrat prijavljena na HD, kaj je s tem? po približno mesecu in pol ponovno klical na HD, ni sprememb.
uporabljam številko direktno iz omrežja t-2 064.

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a emanresu » 15. Nov 2008 ob 21:00

jaz sem pa prijavil problem, ker ne morem dostopat do avtomatskega odzivnika na moji banki....tipke ne ''primerjo'' ....ko gospa reče za to pa to pritisnite ena se ne zgodi nič.

Uporabniški avatar
petrar
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 22. Nov 2008 ob 18:53
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a petrar » 22. Nov 2008 ob 19:02

Tudi jaz sem svojo številko optimistično prejšnji teden prenesla iz M. Od takrat pa, žal, vse kar delam je, kličem na informacije in prijavljam napake. Ne morem poklicat M številke, za določene M številke sem nedosegljiva oz. sploh ne obstajam. Ko pošljem SMS v M omrežje traja 1 uro, da dospe. Sem že prijavila vse na podporo, vendar dobim samo odgovor: "Še rešujemo. Naš tehnik vas bo poklical." Ja kdaj pa??? Jutri, čez 1 teden, čez 1 leto??? Pa mi odgovori: "Ja veste, to vam ne morem povedat." Ja hvala no.. ko bi mi vsaj rekel, da imajo veliko dela in da rešujejo (no, sej ne da ne vem). Sedaj že razmišljam o prestopu nazaj, ker edini telefon, ki ga imam je T2 mobile in sploh ne vem, za koliko ljudi sem nedosegljiva. In to danes... v dobi tehnologije?!
Slika

PINki
Faca
Prispevkov: 195
Pridružen: 9. Jan 2008 ob 11:07
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10 + 2 IPTV + 2 TEL
Kraj: Lj - Fužine

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a PINki » 22. Nov 2008 ob 20:56

Podn! :jao: :grrpc:

Sem vesel, da nisem prešel na T-2 :aa:

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a obi » 22. Nov 2008 ob 21:31

petrar napisal/-a:Tudi jaz sem svojo številko optimistično prejšnji teden prenesla iz M. Od takrat pa, žal, vse kar delam je, kličem na informacije in prijavljam napake. Ne morem poklicat M številke, za določene M številke sem nedosegljiva oz. sploh ne obstajam. Ko pošljem SMS v M omrežje traja 1 uro, da dospe. Sem že prijavila vse na podporo, vendar dobim samo odgovor: "Še rešujemo. Naš tehnik vas bo poklical." Ja kdaj pa??? Jutri, čez 1 teden, čez 1 leto??? Pa mi odgovori: "Ja veste, to vam ne morem povedat." Ja hvala no.. ko bi mi vsaj rekel, da imajo veliko dela in da rešujejo (no, sej ne da ne vem). Sedaj že razmišljam o prestopu nazaj, ker edini telefon, ki ga imam je T2 mobile in sploh ne vem, za koliko ljudi sem nedosegljiva. In to danes... v dobi tehnologije?!?!?!
Daj me na PM klikni.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Uporabniški avatar
petrar
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 22. Nov 2008 ob 18:53
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a petrar » 14. Dec 2008 ob 17:32

petrar napisal/-a:Tudi jaz sem svojo številko optimistično prejšnji teden prenesla iz M. Od takrat pa, žal, vse kar delam je, kličem na informacije in prijavljam napake. Ne morem poklicat M številke, za določene M številke sem nedosegljiva oz. sploh ne obstajam. Ko pošljem SMS v M omrežje traja 1 uro, da dospe. Sem že prijavila vse na podporo, vendar dobim samo odgovor: "Še rešujemo. Naš tehnik vas bo poklical." Ja kdaj pa??? Jutri, čez 1 teden, čez 1 leto??? Pa mi odgovori: "Ja veste, to vam ne morem povedat." Ja hvala no.. ko bi mi vsaj rekel, da imajo veliko dela in da rešujejo (no, sej ne da ne vem). Sedaj že razmišljam o prestopu nazaj, ker edini telefon, ki ga imam je T2 mobile in sploh ne vem, za koliko ljudi sem nedosegljiva. In to danes... v dobi tehnologije?!?!?!
Kar nekaj časa je minilo, odkar sem z zgoraj povedanim opisala svoje probleme v mobilnem omrežju. Danes vse deluje. Normalno lahko kličem ljudi in tudi za vse sem dosegljiva. Izvedela pa sem, da za napake ni bil kriv T2 ampak M. Tako da vse pohvale T2 in njihovim delavcem :plosk:, ker so, rešili moje težave (ki jih sploh niso povzročili oni) in od sedaj naprej :rtmT2: :D
Slika

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a obi » 14. Dec 2008 ob 22:37

No lepo da si uredila, me je že mal počas zanimal kako pa kaj. Sam da se je na konc porihtal, a pa res da ni bil T2 kriv amapk M, skor ne morem vrjet da so priznali al kaj.
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 15. Dec 2008 ob 22:11

Meni že dober teden ne delujejo MMS-ji na treh številkah (dve prenešeni in ena 0641). Ali ima še kdo take probleme ?

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2087
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a NoName » 15. Dec 2008 ob 22:38

forenzik, privat mi sporoci vse potrebne stevilke (posiljatelj in prejemnik) ter datume in case posiljanj ter napako, ki jo javi. prav tako preveri, ce si v 'native' t-2 omrezju (T-2) ali gostujes (Mobitel - T-2)
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

pika
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 19. Dec 2008 ob 14:47
T-2: Še nimam

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a pika » 19. Dec 2008 ob 14:52

Živjo,
mene pa zanima, če je kdo od vas iz severno primorskega konca oziroma če je tam poskušal kaj telefonirat? Se je gostovanje pri M dobro obneslo?

Ko sem namreč gledala T2 cenik, sem se kar zagrela za menjavo operaterja....
Hvala in lp!!!

Razor
Nadebudnež
Prispevkov: 409
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 16:11
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ajdovščina

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a Razor » 19. Dec 2008 ob 18:24

V Ajdovscini in na Goriskem dela cist normalno (gostovanje v M@ seveda)
Slika
Slika
Slika
» MG.

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a killah bee » 22. Dec 2008 ob 09:56

Jest sem pa opazil, da ko sem v tujini lahko normalno kličem in pošiljam SMSe v vse številke( vsaj tiste, ki rabim sem jih lahko) , vendar nazaj v tujino ne dobim nobenega SMSa in mislim, tudi, da sem nedosegljiv, če me hoče kdo poklicati! Ko pošljem SMS, dobim sporočilo o dostavi, ko pa mi pošiljatelj pošlje nazaj, ga pa dobim, ko pridem nazaj v SLO :roll:
Megane 225 Renault Sport

dal
Legenda
Prispevkov: 1206
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 09:23
T-2: Že imam

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a dal » 22. Dec 2008 ob 18:28

Tudi jaz sem včeraj dobil SMS-e šele po vrnitvi v Slovenijo (gostoval pa sem v omrežjih WIND in TIM). :neutral:

pika
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 19. Dec 2008 ob 14:47
T-2: Še nimam

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a pika » 22. Dec 2008 ob 18:57

Glede sms-ov v tujini ima podoben problem tudi Mobitel (ravno sem se vrnila iz tujine). Upam, da bodo operaterji to kmalu odpravili.

Uporabniški avatar
Ejsi/Disi
Gratelovec
Prispevkov: 764
Pridružen: 15. Dec 2006 ob 17:44
T-2: Še nimam
Kraj: Preddvor

Re: Problemi v omrežju

Odgovor Napisal/-a Ejsi/Disi » 19. Jan 2009 ob 13:22

A se SMSi v tujino računajo? Ker sem tudi sam opazil, da ni poslalo niti enega oz. ga xy oseba sploh ni dobila. :aa:
˝Let there be light˝,
and there was light!

Zaklenjeno