Kupim vse!

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
andrej1980
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 6. Jun 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: delujoč

Kupim vse!

Odgovor Napisal/-a andrej1980 » 6. Jun 2008 ob 23:52

Jao meni, sem že mislil, da sem končno zmagal, pa sem ugotovil, da sem se samo v hlače usra...

Gledam ponudbo od t-2 in vidim ugoden internet, pa stacionarna telefonija tudi ni slaba, pa tv s tistimi posebnimi kanali za tiste dni, sedaj pa še mobilna telefonija!!! Gremo hitro vse naročit, internet, pa telefon tudi, vsak evro šteje, pri televiziji bom malo zobe stisnili in plačali tisti evro več, ker se ne da več televizij na isti kabel priklopit, potem pa še celo familijo pri mobitelih na t-2 prepisat, da bomo kaj prišparal, pa da bom lahko cel večer ljubici tam daleč opolzkosti zastonj govoril, to bo to!!! A UMTS telefon moram kupit, a po 220 EUR so? Ampak saj jaz ne bi nič podatkov prenašal, pa nič ne bi videotelefoniral, obljubim, pa tudi smsov ne bom, veste, nas je pa doma cela četica... ja, 220 EUR po glavi, glav pa ni malo... Saj bom nekaj mesecev samo za telefone delal, kredit je treba pa vseeno vrnit, a ne? Saj bi se vezal, tudi za dve leti če je treba, pa bi potem telefon ceneje dobil, pa se ne da! Kaj hudiča naj pa zdaj?

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Kupim vse!!

Odgovor Napisal/-a Mark » 6. Jun 2008 ob 23:55

Glede na to, da bi potem na mesec toliko prišparal oz. da bi se klicali brezplačno, se ti tistih 10,86€ na mesec nebi poznalo, če še slučajno nimaš UMTS mobilnika!

came2die
Model
Prispevkov: 229
Pridružen: 1. Nov 2006 ob 17:55
T-2: Že imam
Paket: 20/1, telefon
Kraj: Kranj

Re: Kupim vse!!

Odgovor Napisal/-a came2die » 7. Jun 2008 ob 00:02

Kupš telefon kje drugje. Forum je povhn predlogov(mobisvet).
Slika--> čakal 333 dni

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Kupim vse!!

Odgovor Napisal/-a KoMar » 7. Jun 2008 ob 14:11

Kupiš lahko tudi rabljen telefon oz. telefon, ki ga nekdo vzame z vezavo in ti ga proda za par 10 € provizije. Tako te bo zadeva koštala 50-100 € / telefon.

Odgovori