Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori

Kdaj mislite preklopiti na T-2 mobile?

Čimprej
35
18%
Še ta mesec
15
8%
Do jeseni
15
8%
Do konca leta
32
17%
Zaenkrat me T-2 mobile ni prepričal
95
49%
 
Skupaj glasov: 192

Uporabniški avatar
pikoli
Model
Prispevkov: 213
Pridružen: 19. Maj 2007 ob 15:44
T-2: Že imam
Paket: megabiti na optiki :)
Kraj: Lj-Bežigrad
Kontakt:

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a pikoli » 2. Okt 2008 ob 08:40

To tko zgleda, kot da bi se ena stara mamca začela pritoževati, da ne bo plačala za internet 14€ na mesec, ker ga ne uporablja veliko. Kajti njo bi zagotovo ptišlo ceneje, če bi imela zakupljenih 10Mb, ker samo vsake toliko časa preveri pošto.
Haloo, to je mimo, to so operaterji ponujali včasih(oz. nekje mogoče še zdaj).
Isto se sedaj dogaja v mobilnih komunikacijah.
To je moje mnenje. :nevem:
lp
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Malkec » 2. Okt 2008 ob 08:41

Pravkar podpisal pogodbo :rtmT2:

kokakola
Uporabnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 2. Okt 2008 ob 06:36
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a kokakola » 2. Okt 2008 ob 11:21

Cobane napisal/-a:
podatkovnih storitev GPRS
Se popolnoma strinjam s tvojim mnenjem... na te pomanjkljivosti smo T-2 že nič kolikokrat opozorili (tu na forumu) in prav je, da jih na vsake toliko časa ponovno spomnimo. Bi te pa samo popravil, preden spet kdo zapne ob besedo GPRS. T-2 ne more ponujati prenosa podatkov prek GPRSja, ker nima GSM koncesije (enako velja za EDGE). Naslednjič raje uporabi izraz "plačilo za prenos podatkov po kB" (mogoče ni najbolj posrečen izraz).
Hvala za razlago. Sam sem se vedno uporabnik GSM tehnologije, zato UMTS zadev ne poznam dosti :roll: Imas pa prav, gre se za "placilo za prenos podatkov po kB" :D

:rtmT2:

kokakola
Uporabnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 2. Okt 2008 ob 06:36
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a kokakola » 2. Okt 2008 ob 11:24

madpanter napisal/-a:kokakola si ti z marsa padu? 10€ preveč za neomejen mobilni internet??? lepo te prosim 1 let nazaj je bilo to cez 100€ pri mobitelu se sedaj plačujem 29€ pri mobitelu za neomejeni paket ker na eni drugi lokaciji druge možnosti za internet poleg ISDN ni, in pred tem zaradi faksa blo 150€ računa za isdn zaj 29€ pa se mi še zmeraj zdi drago ko pes. Pa samo norci grejo na obračun količine to je vračanje v preteklost, jaz sem 10€ hitro skuru na simobilu za gprs pa nisem veliko porabil. Nimaš bolj da si gor kolikor ti pase sam pač pokritost jim peša. Drgač se pa strinjam s teboj glede telefonov :?
Nisem iz Marsa, hvala! Sem iz Zemlje, kjer mi je bedno placevati (dodatnih) 10€ za neomejen mobilni internet, ko pa imam doma neomejen ("opticni") internet. Ce hoce T-2, da bo zadeva res zalaufala, mora ponuditi placilo po kB, saj drugace veliko ljudi ne bo prestopilo k njim. Ce enkrat dnevno cekiram e-posto in posljem enkrat tedensko e-posto preko mobitela, pa res ne rabim zato neomejen prenos za 10€. Se strinjas?

kokakola
Uporabnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 2. Okt 2008 ob 06:36
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a kokakola » 2. Okt 2008 ob 11:28

Cobane napisal/-a:[...] res ne potrebujem neomejenega dostopa! Da bi pa na šihtu ali doma srfal preko T-2 UMTS, če že imam optiko oz. VDSL, je pa nesmiselno!

T-2 UMTS je super za nekoga, ki ne more dobiti optike, xDSL oz. se veliko nahaja na poti in želi biti nonstop online (email), za ostale je pogojno uporaben!
Po pokritosti signala T-2 imam obcutek, da lovi ravno tam, kjer imajo uporabniki lahko optiko ali VDSL (popravite me, ce se morda motim). In zares je nesmiselno imeti nekaj kar ze imas doma (in dodatno placevati).

Sicer pa mislim, da smo lahko brez skrbi. Cez kaksno leto ali dve, ko se bo T-2 mobile razsiril in bo tudi privabil ljudi v vodstvo, ki se na mobilne storitve spoznajo (oz. vedo kaj uporabniki zelijo) bo T-2 prevzel trg (ali pa vsaj ponudil zelo konkurencne cene).

:rtmT2:

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a madpanter » 2. Okt 2008 ob 12:08

Ok zdaj sem pa jas malo v dilemi. Jaz ce vzamem t-2 telefonijo in kjer je T-2 signal potem nemorem uporabit prenos podatkov ce nimam naročenega 10€ vrednega paketa prenos podatkov? Ker če je to tako potem pa res nimam besed in se globoko opravičujem kokakoli in posipam z pepelom.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Malkec » 2. Okt 2008 ob 12:15

Tako je, če nimaš naročenega data paketa, ne moreš uporabljat data.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a madpanter » 2. Okt 2008 ob 12:57

Tole je pa zelo bedna fora. kokakola se opravičujem. Zgleda, da so na t-2 z marsa :roll:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Malkec » 2. Okt 2008 ob 12:58

Kaka bedna fora? Kaj ti zdaj ni jasno? Za 10€ na mesec imaš neomejen umts data paket. :nevem:

Uporabniški avatar
buneech
Navdušenec
Prispevkov: 695
Pridružen: 25. Nov 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a buneech » 2. Okt 2008 ob 13:01

To je res, da imaš neomejen data paket, to je daleč najceneje tukaj okoli. Vendar pa, nekateri na telefonu ne potrebujemo neomejenega paketa, temveč kaj v obliki 10 MB ali pa 100 MB na mesec, mogoče še celo plačevanje po porabi kB ali pa MB, kot je ustaljena praksa v deželi tej..:)
Trolling is a art.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a madpanter » 2. Okt 2008 ob 13:07

Bedna zato ker porabim maksimum 1MB na mesec na mobitelu za msn. Zaj 10€ dajat zato kar me zaj pride max 2€ je nelogično in bedno. :namrec:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
alternativa
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 22. Avg 2008 ob 14:29
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a alternativa » 2. Okt 2008 ob 13:45

Malkec napisal/-a:Kaka bedna fora? Kaj ti zdaj ni jasno? Za 10€ na mesec imaš neomejen umts data paket. :nevem:
To je lep primer sprenevedanja, ki je v deželi tej že olimpijski šport :evil:

Skratka za nekoga, ki na mobilnem dosotpu potrebuje neomejen promet je resnično T-2 UMTS ponudba za podatkovni paket daleč najcenejša. Samo tudi jaz sem tak falot, kateri imam na treh lokacija (kjer sem 90% svojega časa) neomejen internet (1x optika in 2x VDSL) in potrebujem dejansko za par MB takrat ko sem slučajno izven dosega mojih treh lokacij :roll:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Malkec » 2. Okt 2008 ob 14:10

Jaz to vse razumem, ne me zdaj tu napadat da se sprenevedam pa ne vem kaj. Storitve so takšne kakršne so in se bodo dopolnjevale.

Uporabniški avatar
alternativa
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 22. Avg 2008 ob 14:29
T-2: Že imam
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a alternativa » 2. Okt 2008 ob 14:25

No saj vseeno. Predlog, da tisti ki ima na dveh ali več lokacijah vaš internet, mu na simko(e) dajte bonusni podatkovni paket :mrgreen:

kokakola
Uporabnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 2. Okt 2008 ob 06:36
T-2: Že imam
Paket: Optika

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a kokakola » 2. Okt 2008 ob 14:42

madpanter napisal/-a:Tole je pa zelo bedna fora. kokakola se opravičujem. Zgleda, da so na t-2 z marsa :roll:
Opravicilo sprejeto :D Kmalu bomo vsi iz Marsa.

:rtmT2:

Odgovori