Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori

Kdaj mislite preklopiti na T-2 mobile?

Čimprej
35
18%
Še ta mesec
15
8%
Do jeseni
15
8%
Do konca leta
32
17%
Zaenkrat me T-2 mobile ni prepričal
95
49%
 
Skupaj glasov: 192

VASkO
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 18:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a VASkO » 30. Jul 2008 ob 09:55

Mark napisal/-a:SIM kartic ne pošiljamo po pošti! Če želiš imet simke na sebe se boš moral oglasit osebno in podpisat ustrezne papirje! Priključnine in vezave nimaš! Delovni čas pa vidim, da že veš! Če se ti splača tako "daleč" peljat boš pa sam ocenil!
problem je glih v kratkem delavnem času. še nimate evropskega. to pomeni, da če hočem vašo simko, si moram dopust vzet.

lukec
Navdušenec
Prispevkov: 732
Pridružen: 21. Okt 2006 ob 13:34
T-2: Že imam
Paket: T4 20/2
Kraj: Rače

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a lukec » 30. Jul 2008 ob 14:42

saj to je problem ker majo samo nekatere poslovalnice do 16-ih odprte. ne vem zakaj ne more bit v mariboru odprta do 18-ih tak kot so večinoma druge odprte. odgovorni pozabljajo da je v večini podjetij delovni čas od 8 do 16 ure.

lp
Slika

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 30. Jul 2008 ob 14:44

Ja nič... en da bo potrebno biti lačen in skočiti ven med malico.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a BOBI » 30. Jul 2008 ob 14:53

Tudi v Šiški je odprta poslovalnica do 18h!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 30. Jul 2008 ob 14:56

on se obrača na MB poslovalnico,

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a emanresu » 31. Jul 2008 ob 00:10

No da še jaz povem svojih par stavkov...

forum spremljam od 3 junija....takrat sem kupil sim kartico in uporabljam t-2 ''mobitel''. Obenem imam še vedno naročnino pri M@ na katerega pa ta mesec striktno nisem klical čisto nič zato da bom videl koliko bi me dejansko prišel t-2. Poleg tega sem lahko mirno spremljal vse eskapade, ki jih ima T-2 kot novinec na trgu...ala roaming in ostale manjše zadeve saj sem bil še vedno pri M@

račun bom dobil v roku parih dni in če res ne bo drastično večji kot pri M@( skrajno nemogoče :D ) bom prenesel staro številko in uporabljal samo t-2

vem da roaming še ne dela in vem, da t-2 še nima vseh stvari poštimanih tako kot je treba....ampak....enostavno moram podpirati podjetje ki:

1. Ponuja zastonj pogovore v svojem omrežju
2. Praktično zastonj klici na landline (stacionarni) telefon 1,2c na minuto
3. Dame in gospodje....SEKUNDNI INTERVAL.... moral sem napisati z veliko ker se mi zdi to tako pomembno. 5s je 5s in ne 1 faking minuta lepo prosim.
4. Če bi prve tri točke ponujal M@ ali S! bi brez ugovora podpisal 4 letno pogodbo, če bi bilo treba.....no pri T-2 še tega ni treba. Respect!

Helpdesk se dobi takoj brez kakršnega koli čakanja. Sicer tudi po dveh mesecih še niso čist kompetentni ampak naj jim bo. Pri M@ je to brezhibno. Pri T-2 je zadovoljivo glede na okoliščine. Uporabljam samo pogovorne storitve (brez podatkov) in kle res ni za doktorirat. Internet je druga pesem.

Porihtati morajo samo še par detaljov kot so preverjanje porabe ali preko helpdeska ali preko sms-a....
sem povprečen uporabnik in na M@ je monitor ena izmed redkih ''ekstra'' aplikacij, ki jih uporabljam

Če bo na koncu meseca račun z vsemi specifikacijami klicov bo pa sploh bomba. (baje da to zaenkrat še ni mogoče)
Zaradi vsega naštetega podpiram in bom še vedno podpiral T-2, furiozno reklamiral njihove storitve in klel vse M@ uporabnike (sploh tiste, ki nimajo Itak paketa), če ne bojo poštekal T-2 :hudicek: Simobilovci so izvzeti ker imajo dost bolj ugodno kot Mobitel. Ampak še vedno ne tako kot pri T-2 in jih bom klel bolj nežno, hehe.

Za nekatere ljudi T-2 res nikoli ne bo prišel v poštev...ampak po mojem mnenju je takih ljudi izredno malo.
Pričakujem oz. močno upam, da se bodo M@ uporabniki zbudili in ''zavohali kavo'' in uvideli, da jih njihov ponudnik nateguje kot elastike (tudi Itak paket). Simobil kot že omenjeno ne toliko...

In hvala adminu oz. moderatorju, če je res izbrisal uporabnka po imenu cornelius (modrator je napisal bon voyage in pomoje je to ban). Dragi CORNELIUS
....če ti storitev T-2 ni všeč jim vrni njihovo sim kartico in se pravdaj za tistih par evrov....nekaj imaš prav, se strinjam....ampak vseeno mislim, da bi bil lahko vseeno malo bolj razumevajoč...T-2 je nov ponudnik s popolnoma novim konceptom kar se ponudbe tiče.....revolucija, če mene vprašaš.....in jim MORAMO pogledat skoz prste. Imajo super vizijo in težko bi ponudili boljšo ponudbo. In jaz jih bom podpiral četudi bo trajalo eno leto, da poštimajo vse stvari, da bodo laufale tako kot pri Mobitelu. Če potrebuješ 100% stabilnost in ponudbo brez presenečenj pojdi na ali Mobitel ali Simobil. S tem bo tudi cena višja. Jaz npr. ne potrebujem 95% tega kar ponuja M@......potrebujem pa prve tri točke, ki sem jih omenil zgoraj in jih noben drug ponudnik nima.....in za to sem pripravljen potrpeti.

Edit: Prej sem napisal da so tudi SMS in MMS zastonj če jih pošlješ v T-2 omrežje.....Oboje je PLAČLJIVO (po zadnjih informacijah)
Zadnjič spremenil emanresu, dne 31. Jul 2008 ob 00:31, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
nSk
Faca
Prispevkov: 153
Pridružen: 13. Dec 2006 ob 18:09
T-2: Že imam
Paket: 10/4
Kraj: Mengeš

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a nSk » 31. Jul 2008 ob 00:17

Wow :car: :plosk:
Lepo napisano :) Se strinjam z točkami ki si jih napisal. Tudi jst bom najverjetneje poreklopil na T-2 mobil ko mi poteče vezava pri S!mobil, to je pa čez približno pol leta. Upam da bo imel T-2 takrat že utečeno mobilno omrežje brez večjih poporodnih težav.

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Jaka » 31. Jul 2008 ob 00:23

Sms-i znotraj omrežja niso zastonj.

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a emanresu » 31. Jul 2008 ob 00:34

@Jaka Imaš prav. Sem popravil svoj post. Danes so prijatelju rekli, da so sms-i zastonj....meni so po daljšem premisleku povedali da niso.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 31. Jul 2008 ob 06:42

@emanresu: Vse je res, kar si napisal. Cornelius je pač ekstrem svoje vrste... na nek način ga razumem.

T-2 je začel 1.6.2008 na veliko objavljati, kako imajo zrihtan roaming z več kot 600 operaterji po vsem svetu. Šele po 1 MESECU so se zbudili in "ugotovili", da temu ni tako. Če mene vprašaš... to so oni vedeli že od prvega dne, samo so upali, da se bo poštimalo hitro in uporabniki ne bodo opazili - nategancija na kubik. Take manipulacije z uporabniki pa jim ne moreš kar tako odpustit. Te odveze jim še vrhovni poglavar najbolj grešne ustanove na svetu ne more dat!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
odpisani
Model
Prispevkov: 261
Pridružen: 18. Sep 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant - FTTH
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a odpisani » 31. Jul 2008 ob 08:23

Točno tako, sicer se strinjam tudi z emanresu-jem, samo se bojim, če bi bili vsi tako razumevajoči, T-2 nebi nikoli odpravil svojih nedelujočih stvari.

Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Alex » 31. Jul 2008 ob 10:43

KSZ

V večini se strinjam s emanresu, vendar s parimi popravki.

T2 trenutno ni mobilni operater, kvečjemu je mobilna telefonija dopolnilo ostalim T2jevim storitvam. Trenutno (in kot kaže še dolgo ne) ni resen igralec na trgu mobilne telefonije.
1. Signal: nekaj časa sem vztrajal in sem na N95 imel nastavljeno GSM/UMTS in avtomatsko izbiro ponudnika, vendar sem po cca. mesecu dni uporabe sedaj preklopil na GSM only in tako ne lovim več T2jevega signala. Problem je bil v tem, da doma, kjer imam T2 signal, v stanovanju signal pade na 1 črtico oz. na 0, na balkonu pa poln signal. Vsaj z mojim telefonom je tako, da predolgo časa vztraja na T2 signalu, čeprav je slab, preklop v Mobitel pa traja predolgo časa. Zadnjič, ko sem šel v pasažo Maximarketa se je telefonu čisto scufalo, saj ni našel nobenega signala - ni pri ročni izbiri (napisalo je ni dovoljeno). Vse večkrat se mi je dogajalo, da sem dobival SMS o zgrešenem klicu, to pa lahko pomeni visoke dodatne stroške, saj je treba ljudi klicati nazaj. Torej, zaenkrat Mobitel only.
2. Nisem dobil še nobenega računa za mobilno telefonijo. :rtmT2: :plosk: Ko sem poskusil od T2 dobiti nastavitve za MMS in ostalo, sem nazaj dobil "You are not a registred user. Please call helpdesk!" In sem jim sporočil zadevo, nato pa sem kakršnekoli aktivnosti javljanja T2 opustil. Meni je vseeno, če me ni v bazi, važno da mi klici delajo.
3. Ni dostopa do spleta, če ga ne naročiš. 10€ dajati za neomejen dostop do spleta, pa še to samo tam, kjer je signal je butasto. Občasno sem na "terenu" in včasih prav pogrešam, mobilno sufranje. Po mojem bo treba uvesti kakšen dostop do neta, npr. 10 MB = 1€.
4. Ostale mobilne storitve so pa itak pobožna želja.
5. Roaming?! :jao: Hvala bogu, sem premogel toliko pameti, da sem šel na T2 po dopustu. Sedaj ga pa cca. 1 leto verjetno ne bom več rabil. :blbl:

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 31. Jul 2008 ob 11:13

1. Potem tudi Tuš mobil po tvoje ni operater? Vsak operater mora nekje začeti. Klicanje nazaj niso visoki stroški, saj ima T-2 mobile najcenejše impulze ter sekundni interval.
2. Račune dobiš okrog 15. v mesecu glede na dneve naročenih storitev. MMS nastavitve lahko po navodilih klicnega centra in spletnih strani vneseš ročno. Trenutno se lahko včasih pojavijo težave pri prenesenih številkah in pošiljanju izven T-2 omrežja in v druga omrežja. Sporočilo, ki si ga dobil je napaka in ne pomeni, da z ročnimi nastavitvami ne bo delovalo.
3. Butasto ali ne - imaš možnost izbire. Pokritost pa se povečuje vsak teden. Glede dostopa do interneta samo včasih in z malo prometa se dela na najboljši rešitvi.
4. katere ostale storitve? Vse predloge bomo upoštevali.
5. roaming klici in sms (vsaj v Slovenijo - čeprav ne razumem zakaj ne bi delalo tudi v druge) na Hrvaškem dela preverjeno normalno. Za druge države si obveščen o stanju.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Bine
Guru
Prispevkov: 897
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 21:26
T-2: Že imam
Paket: 100/100

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a Bine » 31. Jul 2008 ob 13:44

Ker je očitno moderno v točkah pisati, bom še jaz v treh točkah napisal:

1. T-2 je več kot 39 dni tiščal glavo v pesek glede nedelovanja roaminga v tujini. Prvo skopo obvestilo je bilo 09.07., torej 39 dni od dneva, ko ste začeli PRODAJATI buče.

2. Cornelius je vročekrvno popizdil (jaz bi tudi), saj je bil dokazano zaveden s strani T-2. Z benanjem ste seveda "rešili" problem na enak način, kot je T-2 reševal problem nedelujočega roaminga v tujini :roll:

3. Če Cornelius trdi, da vam SMS na Hrvaškem ni deloval, potem mu jaz verjamem, ker človeka poznam in se mi še ni zlagal. T-2 se mi je že.

Za zaključek pa ponovim: vsa čast in hvala, da se je T-2 pojavil na našem trgu. :rtmT2:
Slika

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Ali boste preklopili na T-2 mobile?

Odgovor Napisal/-a emanresu » 31. Jul 2008 ob 17:54

Res je da me nedelovanje roamniga ni prizadelo, ker do zdaj še nisem bil v tujini....
Za ljudi, ki so šli na t-2 in pričakovali, da bodo imeli M@ kvaliteto za tako malo stroškov in pri povsem novem podjetju (vsaj kar se tiče mobilne komunikacije).....a ste normalni mogoče? A ni faking logično, da obstaja milijon možnosti, da ne bo vse tako kot je treba? Jaz imam ravno zaradi tega še vedno M@ številko.


T-2 je nov ponudnik na trgu s povsem novo tehnologijo. Pač ne štima vse tako kot je treba. Sej microsoft da tud winse na prodajne police....in čez par mesecev še milijon popravkov.....a se pizdite? Najbrž se....ampak tako pač je. Ne greste na Linux ali na Apple a ne?

Ok....z roamingom so zajebali na celi črti....če bi imeli občasne izpade bi blo še kul....to da cel mesec ne dela 24ur na dan je res mal bedno....ampak če greš na dopust tud ne rabiš spet tok mobitela :twisted:

Tisti avtoprevoznik o katerem je bilo govora.....nepremišljena zadeva. Zato da bi prišparal (govorim na pamet) 300€ je ogrozil biznis vreden 100x več. Halo? če bi jaz imel podjetje bi imel Mobitel, Siol, Telekom, Toyoto....brez zajebavanja z enimi levimi firmami (kar T-2 po eni strani tudi je)

Jaz sem bil itak predolgo na M@ in sem čakal eno tako ornk ponudbo za zamenjavo.....če T-2 ne bo kul do konca leta bom šel pač na S! Ampak meni špila vse tako kot je treba. Je pa zanimivo, da je ravno danes kolega po več kot mesecu dni odkar ima T-2 skenslal M@ in prenesel številko na T-2....po enemu mesecu počitnic v USA. Ni potrebno poudarjati, da mu roaming ni delal.

T-2 nima vezave.

Odgovori