Nokia 6110 Navigator

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Nokia 6110 Navigator

Odgovor Napisal/-a shorto » 6. Jul 2008 ob 18:09

No sam tak me zanima če je morda že kdo kupil zgoraj omenjeni telefon in ga stestiral. Sam rabim telefon bolj za navigacijo kot za kaj drugega zato me zanima kak se ta telefon kj obnese oz. še bolje kak se kj obnese njegov GPS?

Pač pišite vse, kolk gps zaostaja, kolk hitr se poveže, kak dobr dejansko dela (povezljivost še posebej, da ni tak kot wayfinbder ki si ga dobil pri noki 6630 pri simobilu ki rabi 9 minut da se poveže). In seveda da ni zadeva -zopet kritiziram simobilov navigator- da mi sred križišča šele reče, tukaj zavijte desno, malo preozno ampak se vsaj trudi :).

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Nokia 6110 Navigator

Odgovor Napisal/-a Mark » 6. Jul 2008 ob 18:22

Nimam izkušenj z njim, ampak ne more biti drugače, kot s kakšno N95 ali N95 8GB! S tema dvema imam izkušnje! Takoj se ti noben GPS ne bo povezal...Ni važno, če imaš gor Nokia Maps, Route 66, Tom Tom, Garmin, itd

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Nokia 6110 Navigator

Odgovor Napisal/-a shorto » 6. Jul 2008 ob 18:49

tega se zavedam sam tak prašam, a slučajn kdo ve kir čip potem uporablja tale vgrajen gps? Mislim a je isti kot pri Noki n95?

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2760
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Nokia 6110 Navigator

Odgovor Napisal/-a Jaka » 6. Jul 2008 ob 19:13

shorto napisal/-a:No sam tak me zanima če je morda že kdo kupil zgoraj omenjeni telefon in ga stestiral. Sam rabim telefon bolj za navigacijo kot za kaj drugega zato me zanima kak se ta telefon kj obnese oz. še bolje kak se kj obnese njegov GPS?

Pač pišite vse, kolk gps zaostaja, kolk hitr se poveže, kak dobr dejansko dela (povezljivost še posebej, da ni tak kot wayfinbder ki si ga dobil pri noki 6630 pri simobilu ki rabi 9 minut da se poveže). In seveda da ni zadeva -zopet kritiziram simobilov navigator- da mi sred križišča šele reče, tukaj zavijte desno, malo preozno ampak se vsaj trudi :).
Moj oče ga je kupil pri t-2 gor ima route66 in garmin xt mobile. GPS signal hitro najde. Ko ga boš kupil naredi posodobitev router66 drugače ne boš imel pokrite celotne Slovenije. Govor pri navigaciji je zelo razločen lahko pa zbiraš med moškim in ženskim glasom.

killah bee
Navdušenec
Prispevkov: 541
Pridružen: 31. Dec 2007 ob 14:47
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + IPTV-HDTV + tulifon :)

Re: Nokia 6110 Navigator

Odgovor Napisal/-a killah bee » 6. Jul 2008 ob 19:50

Jaz uporabljam ta telefon in sem zelo zadovoljen. Poveže se na satelite v cca. 1-2 minutah, če išče preko dostopnih točk omrežja pa še hitreje, vendar moraš imeti sklenjen razmerje za paketni prenos. Jaz ga nimam. Se dovolj hitro poveže. Nokia navigator je dobra navigacija, v določeni primerih celo boljša kot garmin XT, zaostaja nič, je skoraj do metra natančna, govor v nokia navigatorju je pa smešna oz. je razločna, vendar z pridihom juga :mrgreen:

Imam ga pa na univerzalnem nosilcu za telefone v avtu iz šipe. Pride ravno nekje do roba armaturne plošče oz števca in se vse zelo dobro vidi kljub na pogled majhnemu ekranu!

Naložiš si pa še Garmin mobile XT, da uporabljaš tisto katero ti je ljubše ;-)
Megane 225 Renault Sport

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Nokia 6110 Navigator

Odgovor Napisal/-a shorto » 6. Jul 2008 ob 20:39

Huhu hvala za odgovore ga bom ob plači šu kr takoj uzet ;). killah bee hvala k si me spomnu sm na nokia maps čist pozabu, moram še to sprobat ;).

Odgovori