Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a tonimona » 19. Avg 2008 ob 08:29

Pač imaš srečo. Čeprav:
emanresu napisal/-a:@Jaka Imaš prav. Sem popravil svoj post. Danes so prijatelju rekli, da so sms-i zastonj....meni so po daljšem premisleku povedali da niso.
Pa malo več olike ne bi škodilo. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a mahi » 19. Avg 2008 ob 09:36

emanresu napisal/-a:
mahi napisal/-a:Če kličeš na HD še ne pomeni, da boš dobil točne informacije.
Če pošlješ e-mail ne boš dobil nobenega odgovora.
Dej ne seri a prov?

Poslal sem mejl in so mi odgovorili.
Poklical sem na help desk in so mi odgovorili.

In še komu drugemu tudi.
Očitno imaš srečo, ali pa se je HD popravil. Sam že zelo dolgo nisem klical HD ker nisem imel potrebe. Glede na to, da sem že dolgo naročnik vem, da včasih nisi od njih preko maila dobil nobenega odgovora, na HD pa si od različnih operaterjev dobil zelo različne odgovore. Zato ti ne ****** in uporabljal malo več olike pri pisanju.
Slika

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a emanresu » 19. Avg 2008 ob 13:25

Vsem uporabnikom foruma in še posebej mahiju se opravičujem za izbiro ostrih besed pri repliki na njegov post....

.... ampak mahijeva izjava je bila malce neresnična. Predvsem drugi stavek glede emailov. S prvim se moram celo strinjati. :D kar pa še vedno ne pomeni, da ni treba klicati.
Uporabnik foruma lahko dobi iz njegovega celotnega posta vtis, da je sploh brezveze klicati (ker so podatki lahko netočni) ali napisati email (ker odgovora sploh ne bo), ker si s tem ne bo mogel pomagati in s tem rešiti svojega kakršnega koli že problema. Ne se truditi, ker je itak brezveze....noben ti ne bo pomagal.
V tvojem zadnjem postu si uporabil besedico mogoče....ki je v tistem na katerega sem dal repliko- nisi. Velika razlika! Odloči se torej....ali nisi nikoli dobil odgovora preko emaila ali ga samo včasih nisi dobil?

Dejstvo je, da lahko stranka dobi informacije iz obeh virov, kar so uporabniki takoj za mojim postom (in zdaj tudi ti) potrdili. Če sem bil zopet žaljiv oz. preoster mi odgovori na ZS.

ON TOPIC:
Je pa res, da je poslovalnic zelo malo in res ne vem kako lahko T-2 pričakuje, da bodo do konca leta pridobili nevemkoliko uporabnikov. Prav rad bi izvedel vsaj približno št. naročnikov. Opažam namreč, da kar veliko ljudi sploh ne trzne na največjo prednost T-2....to so brezplačni klici v istem omrežju. Človek bi si mislil, da bodo nekaj 10 metrske kolone pred tistimi parimi poslovalnicami po Sloveniji.....vidimo pa, da se ljudje zaradi tega ne bodo vozili 60km v eno stran. Nekateri celo manj. Pa ni najbrž problem samo v poslovalnicah.

Mogoče za nekatere zelo zelo glupa primerjava, kar se tiče same ponudbe T-2..... :lol: ampak men se zdi kot da bi ti nekdo(brhka mladenka)vsak dan ponujal 2 urno brezplačno masažo......na vrhu Triglava.

Nekako takole.....kaj ti pomagajo zastonj pogovori v omrežju, če sploh ne moreš govoriti v tujini? Kaj ti pomaga najnižja cena sms/mms-ov, če slednji včasih ne delajo tudi ko si v njihovem UMTS omrežju? Kaj ti pomaga najnižja naročnina, če se moraš zato da jo skleneš peljati 50 km stran in morda celo vzeti dopust? Kaj ti pomaga paket 10/2 za ekstra 10€, če pa potrebuješ samo nekaj Mb na mesec?

VASkO
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 18:38
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a VASkO » 10. Sep 2008 ob 13:04

No končno sem sam prenesel 2 številki na T2. V poslovalnico sem prišel z že izpolnjenimi obrazci in vsemi podpisi pa je vseeno trajalo 40 minut - malo več kot traja moj odmor za malico, ampak hvalabogu ni trebalo vzet dopusta -, da je zaposleni uspelo vse porihtat. Študentke :lol:

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a Mark » 10. Sep 2008 ob 20:58

Kje si to bil? V MB ali v novi poslovalnici v Velenju?

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a shorto » 16. Sep 2008 ob 02:55

Nilcra napisal/-a:Men so isto rekl na HD- "samo v poslovalnici". Nevem zakaj imajo potem obrazce na strani,itak ti jih v poslovalnici izpolnejo. Me pa zanima kje naj najdem poslovalnico v radiusu 60km od Celja-js ne najdem nobene,al pa se motim?
Khm.. Velenje 16km oddaljen :) :namrec:

mahi: me prav zanima kdaj nisi dobil pravilnega odgovora na HDju ali pa preko maila. Bi prosil če podaš kak primer, drugače pa zadrži take komentarje zase. :grr: Če imaš kak nepravilen mail mi ga prosim kar posreduj preko PMja, če si pa to slišal od babice, ki je slišala od tete, ki je slišala od bratranca v desetemu kolenu pa beri stavek pred tem :P.

Kar se tiče zdaj sklenjanja naročnin je trenutno resda možno samo v poslovalnicah, se bo pa očitno mogel najti nek drug način za mesta ki še nimajo T-2 poslovalnic, seveda pa 100% to nebo šlo po pošti, pomoje je najbolj da bomo naredili kot kak SiMobil oz. Mobitel ki ima lokalne prodajalce telefonije pogodbeno najete še za sklenjanje pogodb, kar ubistvu ni tako slaba ideja. Bom se jutri malo pozanimal če je kak plan glede tega, možno pa da ti bo tudi mitja_i odgovoril pred menoj:).

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 16. Sep 2008 ob 11:40

Načrt je, da bomo čimprej izgradili mrežo svojih lastnih poslovalnic. V kratkem pričakujemo tri nove poslovalnice: Murska Sobota, LJ Fužine in LJ Bežigrad. Poslovalnice se gradi tam, kjer je aktivno lastno optično omrežje.
T-2 nima nobenih načrtov najemati lokalne prodajalce telefonije.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
DownTaker
Starešina
Prispevkov: 1636
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: Telekom
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a DownTaker » 16. Sep 2008 ob 11:48

Torej boste Celje, kot eno večjih mest v Sloveniji še naprej, veselo zanemarjali, super.
Slika

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a andrejs » 16. Sep 2008 ob 11:55

Imel boš pa možnost da se vsedeš v avto in pelješ v LJ. Ker počasi bodo v LJ imel več poslovalnic kot v celi sloveniji skupaj.
Slika

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a Abigor » 16. Sep 2008 ob 12:15

DownTaker napisal/-a:Torej boste Celje, kot eno večjih mest v Sloveniji še naprej, veselo zanemarjali, super.
Najbližje imaš Velenje.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a Balonar » 16. Sep 2008 ob 12:20

matr smo mi zahojeni v Celju .. ni T2, ne gradi Gratel, hočem na UPC digitalno, mi rečejo, da nimajo omrežja zaradi Turnška .. Turnšek pa ku*** od ofce.

Še dobr da imamo Savinjo in Stari Grad :jao:

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a Abigor » 16. Sep 2008 ob 12:28

.... pa park :hudicek:

Pri Turnšku je pač tak. Nekaj se je govorilo že pred meseci, da nebi več ponujal storitev pod okriljem Triere oz. Telemacha. Kar bi bilo edino pametno in dobro. Ne morem si predstavljati, da ti nekdo blokira porte. Turnšek bi lahko bil vzor kabelskim ponudnikom, saj že ima veliko omrežja posodobljenega na docsis 3 standard.

Uporabniški avatar
lithium
Nadebudnež
Prispevkov: 463
Pridružen: 30. Nov 2006 ob 19:52
T-2: Že imam
Paket: VDSL 8/1

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a lithium » 16. Sep 2008 ob 12:40

Slika
Neuradni forum Telemacha -> forum070.net

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a shorto » 16. Sep 2008 ob 13:26

Balonar treba bo župana zamenjat, da nam bo pustu vlečt optiko, ko bo optika naj bi bila tudi poslovalnica :). :namrec:

Abigor
Nergač
Prispevkov: 1197
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 17:05
T-2: Še nimam
Paket: 700/60
Kraj: Ind. cona Celje Vzhod

Re: Sklenitev razmerja samo v poslovalnici?

Odgovor Napisal/-a Abigor » 16. Sep 2008 ob 13:38

Ne kličte hudiča.

Odgovori