Info pri katerem operaterju se nahaja telefonska številka

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
FRAN
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 12:33
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant HBO
Kraj: Slov. Konjice, zračna optika

Info pri katerem operaterju se nahaja telefonska številka

Odgovor Napisal/-a FRAN » 10. Sep 2008 ob 17:11

Ker je že ogromno telefonskih številk prenešenih je koristno, da preverimo pri katerem operaterju se nahaja določena številka. Tukaj lahko to preverite: http://www.komuniciraj.eu/uporabniki/ (Nacionalni klici)

Vsem lep pozdrav.
Slika

lukec
Navdušenec
Prispevkov: 732
Pridružen: 21. Okt 2006 ob 13:34
T-2: Že imam
Paket: T4 20/2
Kraj: Rače

Re: Info pri katerem operaterju se nahaja telefonska številka

Odgovor Napisal/-a lukec » 10. Sep 2008 ob 17:50

Slika

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Info pri katerem operaterju se nahaja telefonska številka

Odgovor Napisal/-a emanresu » 10. Sep 2008 ob 21:30

Že nekaj časa uporabljam....zelo v redu stran. Me pa zanima, če se je komu uspelo registrirat (al sem samo jaz mal čuden) da ni potrebno vsakič une smotane kode vtipkat.

A ste videli število prenešenih št. za zadnjih par dni? LOL včeraj čez 1000 haha. Očitno je bil pravi naval takoj ko je folk zvedu da roaming dela, haha. Joke.
Spremljam že par tednov...nikoli manj kot 400. To je pa že kr cifra (ok sej so tud stacionarne). Po mojih podatkih naj bi bilo pri M@ 1,3 milijona številk....par let nazaj. Me prav zanima kakšna je številka danes.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Info pri katerem operaterju se nahaja telefonska številka

Odgovor Napisal/-a Cobane » 10. Sep 2008 ob 21:41

A ste videli število prenešenih št. za zadnjih par dni? LOL včeraj čez 1000 haha. Očitno je bil pravi naval takoj ko je folk zvedu da roaming dela, haha. Joke
Čisto možno in logično... iz tega sklepam, da se v tem grafu prenosa številk šteje dan, ko je stranka dala zahtevo za prenos in ne dan, ko je številka dejansko prenešena.
Zadnjič spremenil Cobane, dne 11. Sep 2008 ob 07:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Info pri katerem operaterju se nahaja telefonska številka

Odgovor Napisal/-a Mark » 10. Sep 2008 ob 22:00

Zakaj pa ne! Saj počasi se bodo uporabniki začeli zavedat, da lahko na ta način kr nekaj prihranijo! Sploh, pa če ima tudi oseba na drugi strani T-2!

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Info pri katerem operaterju se nahaja telefonska številka

Odgovor Napisal/-a emanresu » 10. Sep 2008 ob 22:21

Za tistih 1000 prenešenih včeraj je res najbolj logična razlaga ta, ki jo je omenil Cobane. Torej dan ko oseba pride in reče ''jaz bi pa prenesel št.'' in ne dejanski datum ko je št. prenešena. Sam vseeno bi moralo biti tudi danes več prenešenih kot npr. v ponedeljek....je pa namreč isto. Bomo videli kaj bo jutri.
Vseeno se mi zdijo tele številka precej visoke. Težko verjamem. Čeprav ne vem zakaj bi na tej strani lagali....sploh pa je dober indikator, da so tile podatki lahko povsem točni samo ''obnašanje'' dveh največjih operaterjev.....

A se je kdo registriral?

LOL jaz sem za foro pogledal za 2 številki....za osnovo sem vzel svojo št. X in nato vtipkal x-1 in x+1....obe sta prenešeni. Vem, ker sem ju imel možnost izbrati 10 let nazaj pri M@.

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Info pri katerem operaterju se nahaja telefonska številka

Odgovor Napisal/-a emanresu » 23. Nov 2008 ob 23:39

2 meseca in pol kasneje.....ta teden je bilo v povprečju na dan prenešenih 760 št. skupaj 3800, št. so za več deset procentov višje kot pred 2 mesecema.

17. se je zgodil džabest....bomo videli kako bo drug teden (ko bodo šli vsi, ki so šli stran od M@ nazaj, hehe= joke)

Pri meni je stanje isto...in to že od 3 julija od kar imam T-2....samo 1 prijatelj je na T-2. In nimam samo enega prijatelja :owned: ...zato se sprašujem-kdo in kje in kam ljudje prenašajo številke. :nevem: :hmm: :D

Komaj čakam na poročilo od Apeka.

Odgovori