SMSi v Tujino

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
oCTANE95
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:45
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Koper

SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a oCTANE95 » 5. Nov 2008 ob 10:46

Zakaj ne delajo? Na telefonu lepo pokaže "sporočilo je bilo poslano", vendar ga naslovnik nikoli ne prejme. Poslal sem v Azerbajdžan. Preko Simobila, mobitela, debitela vse lepo deluje, samo tu na T-2 ne gre.
Slika

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2084
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a NoName » 5. Nov 2008 ob 11:05

pošiljanje smsov v tujino še ne deluje pravilno. implementacija sistema je že v teku.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

Uporabniški avatar
oCTANE95
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:45
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Koper

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a oCTANE95 » 5. Nov 2008 ob 12:14

mdah, sej niti klicanje ni tako, kot bi moralo biti ... da dobim signal do dol, oz. da sploh začne zvonit telefon na drugi strani, porabim par minut oz. 15 krat je treba pozvonit, da 16ič prime in se lahko nekdo javi. včasih ko pokličem, telefon kar prične s seštevanjem impulzov, čeprav jaz v slušalki še vedno poslušam "piiip, pip piiiip". na tak račun sem porabil še in še eurov ... samo zato, ker pokličeš, sekunde grejo, tebi pa telefon še vedno kliče .. čudaško, tako da bi lahko tudi te zadeve malo uredili. nevem kako lahko iz drugih slovenskih omrežij dobim človeka s prve.
Slika

Uporabniški avatar
BOBI
Starešina
Prispevkov: 2139
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 19:44
T-2: Že imam
Paket: Full kasko na fibru + UMTS
Kraj: Šiška

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a BOBI » 5. Nov 2008 ob 12:17

Tudi sam opažam, da se zadnje čase problemi povečujejo in še tisto, kar je delalo do sedaj kolikor toliko nemoteno, sedaj ne dela, tako da že razmišljam o vrnitvi vseh simk, nažalost!

Uporabniški avatar
oCTANE95
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:45
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Koper

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a oCTANE95 » 5. Nov 2008 ob 12:19

aja, pa na fiksni telefoniji so iste težave ... je treba 20203103981x pozvonit da dobiš normalen signal
Slika

Uporabniški avatar
Krypto
Starešina
Prispevkov: 1647
Pridružen: 9. Sep 2006 ob 12:07
T-2: Že imam

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a Krypto » 6. Nov 2008 ob 17:35

A mogoče še komu SMS-jev po sloveniji ne dostavlja?

Uporabniški avatar
oCTANE95
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:45
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Koper

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a oCTANE95 » 6. Nov 2008 ob 17:44

ma dej .. to je že preveč .. nevem kaj streljate, kako je možno klicat v tujino, če sploh ni!!! na tak račun ste mi pojedli še in še EUR, ker zvoni v prazno in impulzi gredo, namesto da bi dobil odziv da klica ni mogoče izvest oz. nevem kaj ... dejte to popravit no .. ker mi že pošteno na K hodi, kako mi kradete denar :grr:
Slika

Uporabniški avatar
moho
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 4. Apr 2006 ob 21:50
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Kras

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a moho » 6. Nov 2008 ob 23:40

Na servisnih straneh vidim, da me bremenijo za 2 poslana SMS v Avstrijo, dejansko pa nista prišla. Upam, da se bo to popravilo, mislim seveda, da se bo račun temu primerno zmanjšal.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a Cobane » 7. Nov 2008 ob 07:22

:lol:
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Bine
Guru
Prispevkov: 897
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 21:26
T-2: Že imam
Paket: 100/100

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a Bine » 7. Nov 2008 ob 08:49

oCTANE95 napisal/-a:ma dej .. to je že preveč .. nevem kaj streljate, kako je možno klicat v tujino, če sploh ni!!! na tak račun ste mi pojedli še in še EUR, ker zvoni v prazno in impulzi gredo, namesto da bi dobil odziv da klica ni mogoče izvest oz. nevem kaj ... dejte to popravit no .. ker mi že pošteno na K hodi, kako mi kradete denar :grr:
Zakaj praviš, da impulzi gredo, če zveza ni vzpostavljena in zvoni v prazno?
Slika

Enter4
Model
Prispevkov: 242
Pridružen: 23. Avg 2008 ob 15:16
T-2: Že imam
Paket: 1*/1*

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a Enter4 » 7. Nov 2008 ob 10:20

Bine:

Ni mus, da je tako kot praviš... Ker npr. tudi pri VOIP telefoniji se dogaja, da če nekoga kličeš... zvoni vse lepo in prav... ko pa oni dvigne pa je tišina ... seveda impulzi pa letijo... Sicer je malo off ampak primer...

Me pa jezi to... da določeni... od T-2ja znajo zelo zelo pluvat po konkurenci... svojh napak pa ne poznajo najbolj...
Samo, da še omenim... Češ da S**L :) nima VDSLja... le od kod vam take informacije... ampak nišče pa ne ve da ima tudi T-2 nekaj userjev na ADSLju!!!!!

Se opravičujem za off topic... malce me je vse skup razjezilo...

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 7. Nov 2008 ob 10:26

ADSLju????

Uporabniški avatar
oCTANE95
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:45
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Koper

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a oCTANE95 » 7. Nov 2008 ob 10:55

Bine napisal/-a:
oCTANE95 napisal/-a:ma dej .. to je že preveč .. nevem kaj streljate, kako je možno klicat v tujino, če sploh ni!!! na tak račun ste mi pojedli še in še EUR, ker zvoni v prazno in impulzi gredo, namesto da bi dobil odziv da klica ni mogoče izvest oz. nevem kaj ... dejte to popravit no .. ker mi že pošteno na K hodi, kako mi kradete denar :grr:
Zakaj praviš, da impulzi gredo, če zveza ni vzpostavljena in zvoni v prazno?
Gredo, se vidi na telefonu da sekunde šteje, se vidi na servisnih straneh. Naj kr pogledajo na moj profil, pa vse tiste ki so okoli 5 sekund lahko zbrišejo in odštejejo od računa. Lepo pokličem, telefon dela piiip .. piiip piip .. impulzi pa gredo. Kot bi rekle stare babe ... ŠKANDLOZNO! :evil:
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 7. Nov 2008 ob 10:57

Na servisnih straneh ni nobene porabe mobilnih storitev. Lepo piše v okvirčku. Če se ne boš strinjal z računom, boš lahko zahteval detaljen izpis vseh klicev. Če je kateri vseeno narobe prikazan, lahko uveljaviš reklamacijo.
Optika 100/10

Uporabniški avatar
oCTANE95
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:45
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Koper

Re: SMSi v Tujino

Odgovor Napisal/-a oCTANE95 » 7. Nov 2008 ob 11:22

Glej, nedasmi drkat s tem in dokazovat, da so bili vsi klici v tujino pod 10 sekundami ukradeni. Dejte rajši poštelat stvari, kot jih ima konkurenca, ne pa da oglašujete nedelujoče stvari. Iste probleme imam s fiksnim telefonom. Pogledal sem na servisne strani fiksega telefona, imam na stotine klicev, ko je telefon zvonil v prazno in impulzi so leteli. S prvim novembrom imam še mobilne storitve in zadeva je popolnoma ista. Sedaj sem se že tako sprakticiral, da po glasnosti in čistoči tona "piip" spoznam ali bom osebo dobil ali ne. Največkrat pa seveda pozvonim, naredi 2x pip, potem se spremeni zvok, izgleda kot da se oseba javi, v ozadju pa še vedno piip pip in money goes.
Slika

Odgovori