Brezčasni paket > več uporabnikov?

Vse o T-2 mobilni telefoniji
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 20. Nov 2008 ob 17:56

Uradno je takole: do odprodaje zalog oziroma do preklica.
Optika 100/10

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 29. Nov 2008 ob 10:43

Mene pa zanima kolk telefonov lahko jaz vzamem ko imam brezčasni vdsl enga ali dva in kaj se zgodi če vzameš recimo na 24 mesecev telefon in pred potekom odpoveš pogodbo za vse storitve t-2 ali potem do konca plačuješ samo telefon ali plačaš pogodbeno kazen.

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 29. Nov 2008 ob 10:50

lahko vzameš koliko telefonov želiš,
pogodbene kazni pa ne plačuješ ob prekinitvi samo položnice za telefon bi še dobival dokler ne bi odplačal.

mali-40
Legenda
Prispevkov: 1222
Pridružen: 26. Apr 2006 ob 08:40
T-2: Še nimam
Paket: FTTH 20/20 T1
Kraj: koroška

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a mali-40 » 29. Nov 2008 ob 10:52

Ok hvala.

zoran
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 11:58
T-2: Že imam
Paket: tv-tel-internet
Kraj: ljubljana

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a zoran » 29. Nov 2008 ob 15:33

Imel bi samo vprasanje glede paketa brezcasnega interneta na VDSL. Imam trenutno naroceno: fiksno telefonijo, HDTV in internet 2/2. Zelel sem preklopiti na Brezcasni internet VDSL in sem si predstavljal,da vsebinsko to pomeni le, da prejmem se dve SIM kartici in se mi dvigne internet na 10/2; HDTV pa pac placujem loceno zraven...napaka!

Kajti, moral bi vzeti se DODATNO standardno TV (ki je del paketa), katere sicer ne bi uporabljal (ker dveh TV pac ne rabim), placeval pa vendarle! Skratka, T-2 narocnike kot sem jaz STIMULIRA da NE uporabljamo HDTV?! Fantje, nekaj z logiko sestave tega paketa ne stima oz. za narocnike, kot sem jaz, ki placujejo NAJVEC sploh NE SKRBITE oz. NE ZELITE, da preidemo se na vaso mobilno telefonijo...

Nameravate v BLIZNJI prihodnosti kaj spremeniti? Ce ne, bom pac vzel nov aparat pri Mobitelu in ostal se 2 leti pri njih...

lpz

Uporabniški avatar
cakani
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 1. Nov 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: 10/10 ftth
Kraj: Koper

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a cakani » 29. Nov 2008 ob 15:44

sej cenovno te pride isto, samo pac dobis zraven se 1 navaden tv vmesnik (lahko ga tudi neuporabljas) in se 2 umts stevilke - za isto ceno. Tako da lih nevidim razloga za slabo voljo...
Slika

zoran
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 11:58
T-2: Že imam
Paket: tv-tel-internet
Kraj: ljubljana

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a zoran » 30. Nov 2008 ob 13:33

Ze res, da cenovno pride isto, je pa neracionalno placevati nekaj, cesar ne zelis uporabljati, mar ne?

Srecata se torej "germanski" nabavni princip (ki ga v primeru paketa ocitno uporablja t-2), katerega logika je: opredelim ceno in iscem najvec (tudi ne nujno potrebnih oz. zelenih!) funkcionalnosti za ta denar... ter "latinski" nabavni princip (tako pa razmisljamo frankofili :-)), katerega logika je: opredelim zelene oz. potrebne funkcionalnosti, katere iscem najceneje. V casu krize slednji zaradi svoje racionalnosti zmaguje.

z.

emanresu
Faca
Prispevkov: 159
Pridružen: 30. Jul 2008 ob 23:31
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a emanresu » 30. Nov 2008 ob 16:41

Mislim, da malce kompliciraš in inščeš dlako v jajcu.....

Že res, da ponudba ni popolna, da ne rečem malce čudno kombinirana....toda ZA ISTI DENAR dobiš povečanje linije za 5x, plus 2 SIM kartici z najbolj ugodnimi storitvami, plus ta tvoj neželjeni TV vmesnik.
BTK za dodatni vmesnik! Če dodajo še dial-up modem, CRT monitor oz. še bolje- črnobelo TV z VHS video rekorderjem....YES PLEASE!

Če bi jaz imel možnost tvoje izbire, bi ta vmesnik postavil na sredino sobe in okoli njega zgradil tempelj, kjer bi vsak dan častil T-2 :lol:

Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 30. Nov 2008 ob 17:05

V petek mi priklopijo brezčasni VDSL paket. Ker imam še dobre mobije me zanima ali lahko vzamam kakšen mobilnik iz akcije čez cca. pol leta, če bo še obstajala akcija ali morm vzeti takoj ?

zoran
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 11:58
T-2: Že imam
Paket: tv-tel-internet
Kraj: ljubljana

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a zoran » 30. Nov 2008 ob 17:06

ni res, da kompliciram, obnašam se RACIONALNO! T-2 mi da STB, ki ga jaz ne bom uporabljal in bom imel občutek, da plačujem nekaj, česar ne rabim, za T-2 pa je to NEPOTREBEN strošek. Kot zapisano prej: gre za stvar PERCEPCIJE. OBJEKTIVNE resničnosti pri prodaji oz. marketingu pa itak ni.

ip3
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 16. Okt 2008 ob 00:46
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a ip3 » 30. Nov 2008 ob 19:27

Saj se lahko obnašaš racionalno: vse v vsem te za dobro uslugo stane manj,
poleg tega pa se lahko obnašaš SOLIDARNO: paket je paket, že sam poceni, če pa enega aparata ne potrebuješ, pa za T2 to ne bo nepotreben strošek, glede na to, da ga T2 daje v brezplačno uporabo, ga ni treba prevzeti in bo lahko služil komu drugemu.
Brez zamere - tudi to je ena od možnosti percepcije.

zoran
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 11:58
T-2: Že imam
Paket: tv-tel-internet
Kraj: ljubljana

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a zoran » 1. Dec 2008 ob 07:37

ip3, vsaka čast; prav nasmejal si me :-)

že res, da so rdeči zmagali na volitvah, ampak pričakovati solidarnost pri uporabi telekomunikacijskih storitev...no, tu pa že malo pretiravaš, ne?

da zaključim tole temo predlagam takole: ker je moj pogled gotovo vsaj tako relevanten kot pogled tstih, ki se z mano ne strinjate, predlagam t-2, da uvede NEKAJ DRAŽJO podvarianto paketa BREZČASNI VDSL oz. BREZČASNA OPTIKA, kjer je namesto standardne tv vključena pač HDTV. Tako preprosto je to :-)

Uporabniški avatar
cakani
Znanec
Prispevkov: 71
Pridružen: 1. Nov 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: 10/10 ftth
Kraj: Koper

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a cakani » 1. Dec 2008 ob 08:39

in cena bo 40€ + uzames fiksni telefon in si na 44€ in si spet na istem ubistvu na slabsem ker nimas enega stb-ja za senkat t-2ju :D
Slika

ip3
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 16. Okt 2008 ob 00:46
T-2: Že imam
Paket: UMTS

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a ip3 » 1. Dec 2008 ob 08:44

... pa da se paket na primer podraži za 4 EUR. Tako bi bil psihološki občutek boljši.
Kaj pa, če solidarnost zamenja kanček sebičnosti: na primer, da se mogoče pokaže,
da bi v hiši še kdo rad gledal tv, pa mu je vseeno, če je kar standardna.
Lep dan!

Odgovori