Brezčasni paket > več uporabnikov?

Vse o T-2 mobilni telefoniji
FRAN
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 12:33
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant HBO
Kraj: Slov. Konjice, zračna optika

Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a FRAN » 9. Nov 2008 ob 23:10

V hiši imamo od T-2: internet, fiksno telefonijo in dve mobilni številki. Eno mobilno številko ima naročeno naročnik interneta in fiksne telefonije, drugo mobilno številko pa ne, vendar je ta druga mobilna številka na isti hišni številki. Ali bi lahko naročnik naročil brezčasni paket (dodatno še naročnino za TV)?

Poklical sem na T-2 informacije, kjer so mi ponudili, da lahko naročimo brezčasni paket, zato ker sta dve mobilni številki na eni hišni številki! Šel sem v T-2 poslovalnico, kjer pa so mi povedali, da ne morem naročiti brezčasnega paketa! Zaposleni torej nimajo jasnih navodil.

Prosim za odgovor.

LP FRAN
Slika

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 10. Nov 2008 ob 01:19

Kaj? Mobilna številka je mobilna in nima hišne številke! :D Seveda mora biti isti naročnik in ne drugi. Lahko vzameš še eno mobilno številko ali pa to "drugo" preneseš na naročnino od interneta in tako dobiš brezčasni paket.

Če takole čudno sprašuješ in podajaš čudne informacije (ki nimajo nobene veze z vprašanjem), se ne čudi, da dobiš odgovor, ki se ne sklada s tvojimi pričakovanji... Torej, če imaš internet, fiksno telefonijo in dve mobilni številki lahko naročiš brezčasni paket (tako kot so ti odgovorili v klicnem centru). Če pa sta to dva naročnika potem pa seveda ne.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 10. Nov 2008 ob 04:13

mitja_i napisal/-a:Torej, če imaš internet, fiksno telefonijo in dve mobilni številki lahko naročiš brezčasni paket
FRAN, namesto fiksne telefonije moraš vzeti TV z osnovno T-2 shemo... šele takrat zadostiš pogoju za brezčasni internet!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

FRAN
Faca
Prispevkov: 142
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 12:33
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant HBO
Kraj: Slov. Konjice, zračna optika

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a FRAN » 10. Nov 2008 ob 13:17

mitja_i napisal/-a:Kaj? Mobilna številka je mobilna in nima hišne številke! :D Seveda mora biti isti naročnik in ne drugi. Lahko vzameš še eno mobilno številko ali pa to "drugo" preneseš na naročnino od interneta in tako dobiš brezčasni paket.

Če takole čudno sprašuješ in podajaš čudne informacije (ki nimajo nobene veze z vprašanjem), se ne čudi, da dobiš odgovor, ki se ne sklada s tvojimi pričakovanji... Torej, če imaš internet, fiksno telefonijo in dve mobilni številki lahko naročiš brezčasni paket (tako kot so ti odgovorili v klicnem centru). Če pa sta to dva naročnika potem pa seveda ne.
Mitja, zakaj sem sploh klical na informacije? T-2 ima lepo obrazloženo kaj so brezčasni paketi. Poklical pa sem zato, ker obstaja pomoč naročnikom! Če vprašam še to ni greh! Vprašal sem jih, če glede na oddaljenost od centrale lahko sklenemo naročnino za več TV-jev. Prijazno so mi povedali, da imamo lahko naročnino samo za en TV z kakovostno sliko in, da ni ovira, če sta dva naročnika za mobilni številki, saj sva oba uporabnika na enem naslovu in zato lahko storive združimo v Brezčasni VDSL paket. Tehnik se je celo pozanimal še pri ostalih glede dveh mobilnih številk! Torej, odpeljem se v Maribor na Streliško, kjer pa sem dobil drugačne informacije. Sedaj pa ti meni praviš, da čudno sprašujem :!: Sem na forum sem pisal zato, ker se je že dogajalo, da so bile s strani poslovalnic različne informacije za kakšne druge zadeve in sem pričakoval, da se pač zadeve razjasnijo.

Na tem forumu pa pričakujem, da na prijazno vprašanje dobim prijazen odgovor. :namrec:




PS: Mitja, prosim te, da ne spreminjaš mojega besedila :aa: !
Torej, če imaš internet, fiksno telefonijo in dve mobilni številki lahko naročiš brezčasni paket (tako kot so ti odgovorili v klicnem centru).



Lep pozdrav vsem.

robbe
Faca
Prispevkov: 199
Pridružen: 29. Mar 2008 ob 16:12
T-2: Že imam

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a robbe » 10. Nov 2008 ob 17:25

Na helpdesku so očitno zajebal. Kaj hočeš :) Mora bit vse pod isto osebo pisano in ne na 2 različni (čeprav sta na istem naslovu).

andrejs
Guru
Prispevkov: 872
Pridružen: 6. Nov 2007 ob 07:42
T-2: Že imam
Paket: 10/1 + 2xISDN + 2xUMTS + IPTV
Kraj: Maribor - Limbuš

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a andrejs » 16. Nov 2008 ob 15:13

Še eno vprašanje glede brezčasnega vdsl-ja in UMTS telefonije.

Teta se pripravlja na prestop iz siola na T2. Kot kaže bo naročila kar brezčasni VDSL. Sedaj pa me zanima, kot vemo je potrebno počakati da se pošlje poizvedba na TS o možnosti prenosa, to traja. Zato me zanima kako je z storitvami UMTS v obdobju čakanja na TS da pošlje odgovor za VDSL. Ali se lahko UMTS prenese takoj in se ga začne uporabljati v roku par dni ko je mobilna številka prenesenaa ali je potrebno počakati da se prvo dobi potrditev za VDSL in se šele nato uredijo ostale storitve.
Slika

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 16. Nov 2008 ob 16:33

SIM kartice dobiš lahko na poslovalnici takoj, ko dobimo pozitiven odgovor na poizvedbo TS (3-5 delovne dni)
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

robbe
Faca
Prispevkov: 199
Pridružen: 29. Mar 2008 ob 16:12
T-2: Že imam

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a robbe » 16. Nov 2008 ob 19:07

Ok. Sim kartice dobiš, vendar kdaj so pa aktivne? Takrat ko je dejansko izveden priklop ostalih storitev? Če so aktivne že takoj ob prevzemu, kako se potem obračuna naročnina - sorazmerni delež? Od dne ko ti priklopijo še tv in internet ali od dne prevzema kartice?

mitja_i
Starešina
Prispevkov: 1523
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:16
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL, paket TV+tel
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a mitja_i » 16. Nov 2008 ob 19:46

Aktivira se jih že v poslovalnici, oz. če imaš prenos številke po 3 delovnih dneh.
Slika (doma)
Slika (mobilno)
Slika (2. priključek)

skocir
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: 4/1 + telefonija

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a skocir » 18. Nov 2008 ob 18:06

Se da prenest številko mobiuporabnika? In če se da, je možno to naredit že prej preko dopisa ali kaj podobnega? Da bi eno pot do poslovalnice (več kot eno uro) prišparal.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 18. Nov 2008 ob 18:08

Osebno moraš dvigniti SIM kartice. Do nadaljnjega je to tako.
Mobiuporabnik seveda lahko prenese številko, mislim da je pogoj, da ima 5 Evrov gor.
Optika 100/10

skocir
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: 4/1 + telefonija

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a skocir » 18. Nov 2008 ob 18:18

To vem, ampak je možno na isti dan tudi dvignit ali moram čakat tri dni? Ali pa, če bi lahko prenos naredil po dopisu par dni prej in potem samo prevzel delujoče sim kartice.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 18. Nov 2008 ob 18:29

Greš v poslovalnico, dobiš SIM in daš delati prenos. Čez tri delovne dni se te preklopi na T-2, s tem da si brez storitve le zadnjo noč - zjutraj daš pač T-2 sim v ropotuljo in to je to.
Optika 100/10

skocir
Uporabnik
Prispevkov: 39
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 15:48
T-2: Že imam
Paket: 4/1 + telefonija

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a skocir » 18. Nov 2008 ob 18:32

Hvala za odgovor. Tistih par dni bodo že potrpeli, me je samo zanimalo, če je treba it dvakrat tja. :rtmT2:

N7
Model
Prispevkov: 207
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 13:39
T-2: Že imam
Paket: all inclusive

Re: Brezčasni paket > več uporabnikov?

Odgovor Napisal/-a N7 » 18. Nov 2008 ob 22:11

vzemi PUK s seboj, če ne boš res 2x hodil.

Odgovori