Samo klici v sili

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
entrenous
Znanec
Prispevkov: 88
Pridružen: 14. Jul 2008 ob 12:37
T-2: Že imam

Samo klici v sili

Odgovor Napisal/-a entrenous » 8. Jan 2009 ob 22:28

Kakšnih deset dni je, kar sem na SE610 zamenjal Mobitel za T2 GSM sim. Imam naslednjo težavo, ki je očitno vezana na T2. Če grem s telefonom preko območja brez GSM signala (npr. lift, garazna hiša), mi normalno izgine signal, ki pa se - kot je bilo prej pri Mobitelu - kasneje ne vrne nazaj, ampak mi ostane le napis v "samo klici v sili". To ostaja tako ne glede na to, ali imam vklopljeno avtomatsko ali ročno iskanje omrežja.
Kaj storiti, ker je precej nadležno vedno na roke nastavljati omrežje? Še to: v mapi Povezave se mi je pojavila podmapa T2 z opcijo Roaming. Ko kliknem nanjo se ne odpre ali zgodi nič...

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Samo klici v sili

Odgovor Napisal/-a Jaka » 8. Jan 2009 ob 22:45

T-2 meni je samo za tujino. Ko se ti izpiše samo klic v sili od katerega operaterja imaš signal, če je od Mobitela prijavi napako na tehnično podporo.

jures
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 4. Feb 2009 ob 10:49
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika

Re: Samo klici v sili

Odgovor Napisal/-a jures » 6. Mar 2009 ob 14:44

Imam enak problem, na jeprci kjer ni signala od mobitela se izpise samo klic v sili, ko pridem pa ze v center kranja je enako, dokler ne ugasnem in prizgem telefona. Naj se omenim da telefon sam nikoli ne zapusti signala mobitela in preklopi na T2!!!!
Pa sem 100% v obmocju mocnega T2 signala (center kranja)

HELP!

Hvala

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: Samo klici v sili

Odgovor Napisal/-a shorto » 9. Mar 2009 ob 14:08

jures, dj prpopi ID na privat pa bom pogledu. entrenous ti isto :)

Odgovori