Problemi v omrežju...

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
erbi
Navdušenec
Prispevkov: 648
Pridružen: 13. Sep 2008 ob 16:03
T-2: Že imam
Paket: 300M/100M+2*TV+5*telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Problemi v omrežju...

Odgovor Napisal/-a erbi » 8. Feb 2023 ob 18:03

Ena ko sem imel jaz. Sem vseskozi skoraj zraven 2 baznih postaj, pa vseeno nedosegljiv. Prijavil napako in edina rešitev, ki so jo našli je ta, da nastavim fiksno na Mobitel, brez preklapljanja.

Uporabniški avatar
mahi
Legenda
Prispevkov: 1217
Pridružen: 14. Feb 2007 ob 10:38
T-2: Že imam
Paket: T-4 FTTH 10/10 + 1SDTV
Kraj: Portorož

Re: Problemi v omrežju...

Odgovor Napisal/-a mahi » 12. Feb 2023 ob 17:06

Tudi sam sem imel nemalo težav, ker sem živel na področju kjer je bil tako T-2 in Telekomov signal. Konstantno se je dogajalo da sem bil nedosegljiv, ali pa ko me je nekdo klical dobil znak zasedeno in takoj po ponovnem klicu se je šele povezava vzpostavila.....
Na T-2 so mi svetovali da naj blokoram na Telekomovo omrežje, vendar je bilo to zame nesprejemljivo. Tam je manjša količina podatkov na voljo, pa še skozi bi moral paziti ko grem čez mejo. Zato sem našel rešitev v menjavi operaterja in sedaj že lep čas uporabljam Boba in nimam težav......
Slika

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9105
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Problemi v omrežju...

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 12. Feb 2023 ob 17:21

Enako. Pa še občasno imajo akcije za nove in stare naročnike (kode).

gasdopodna
Nadebudnež
Prispevkov: 449
Pridružen: 7. Feb 2010 ob 10:08
T-2: Že imam

Re: Problemi v omrežju...

Odgovor Napisal/-a gasdopodna » 12. Feb 2023 ob 18:51

Jaz s T-2 številko na Telemach prepaid. Tehnično neprimerno bolje.

Edino support majo v klincu. Na T-2 je krepko boljši.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Problemi v omrežju...

Odgovor Napisal/-a madpanter » 5. Apr 2023 ob 09:20

madpanter napisal/-a:
1. Dec 2022 ob 19:34
Ali se še komu dogaja da vsakič ko te nekdo kliče in ko zaključiš pogovor omrežje dol pade oz signal za 10-30 sekund (gostujem pa vedno v omrežju telekoma) kolikor testiram v T-2 omrežju se to ne dogaja. Opažam pa ta vzorec cca. zadnjih 7 dni. Sprememba, ki sem jo naredil je, da sem iz mini nadgradil paket na midi.
Skratka po recimo da 5-6 mesečnem jajcanju s tem problemom sem v ponedeljek se oglasil v poslovalnici, kjer je prijazna gospodična poklical tehnika Blaža, ki je v dveh klikih rešil zadevo katero helpdesk ni bil sposoben rešit v pol leta... Kaj je spremenil nimam pojma ampak mi je samo podala info da neki parameter ni bil pravilno naštiman. Torej signala ne zgubljam več, prijava v omrežje je skoraj takoj (prej čakal do 5 minut ob vklopu aparata da se prijavi) tko da v kolikor omenjeni Blaž bereš to kapo dol :car:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

rokokoko
Znanec
Prispevkov: 86
Pridružen: 8. Jan 2016 ob 13:48
T-2: Že imam
Paket: Pune granate

Re: Problemi v omrežju...

Odgovor Napisal/-a rokokoko » 14. Dec 2023 ob 09:21

Si ziher da ni bil vedeževalec Blaž? :)

Odgovori