prenos mobilne številke ?

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
asgard
Nadebudnež
Prispevkov: 492
Pridružen: 13. Mar 2009 ob 14:23
T-2: Že imam
Paket: GPON ORAŽNI KAMEN 1000/100
Kraj: Idrija

prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a asgard » 30. Apr 2009 ob 20:01

mene pa zanima koliko časa traja prenos številke na t-2. Imel sem številko pri Debitelu in ko sem šel na brezčasni vdsl sem dal narediti še prenos. od tega je pa že kake 14 dni. Nobenega obvestila nič. :hmm:

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a roCkY » 30. Apr 2009 ob 20:16

Verjeno že kje odgovorjeno me pa poleg gornjega zanima še:
Je možno 2 obstoječi mobilni naročniški razmerji s prenešenimi številkami enostavno vključit v brezčasni paket, ko bo pač na voljo? Ali so morda kake komplikacije in so paketi vezani na točno določene "nove" SIM-ke.

herkulx
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 13. Jun 2007 ob 17:38
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna OPTIKA

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a herkulx » 30. Apr 2009 ob 20:55

asgard napisal/-a:mene pa zanima koliko časa traja prenos številke na t-2. Imel sem številko pri Debitelu in ko sem šel na brezčasni vdsl sem dal narediti še prenos. od tega je pa že kake 14 dni. Nobenega obvestila nič. :hmm:
Ali je šlo za nov priklop ali si že obstoječa stranka? V primeru, da gre za nov priklop, se številke prenesejo ob vklopu na VDSL storitve. V primeru, da si že vklopljen na VDSL storitve in podpišeš pogodbo za brezčasni VDSL, se postopek prenosa številke izvede takoj.

herkulx
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 13. Jun 2007 ob 17:38
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna OPTIKA

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a herkulx » 30. Apr 2009 ob 21:00

roCkY napisal/-a:Verjeno že kje odgovorjeno me pa poleg gornjega zanima še:
Je možno 2 obstoječi mobilni naročniški razmerji s prenešenimi številkami enostavno vključit v brezčasni paket, ko bo pač na voljo? Ali so morda kake komplikacije in so paketi vezani na točno določene "nove" SIM-ke.
To je možno... obstoječi mobilni številki se enostavno vključita v brezčasni paket. V poslovalnici se samo podpiše aneks za prenos naročniškega razmerja. V primeru, da naročnik stacionarnih in UMTS storitev ni ista oseba, se v poslovalnici morata zglasiti oba naročnika. :beri:

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a Mark » 30. Apr 2009 ob 23:26

asgard, če je vsa dokumentacija ok in pogodba podpisana traja prenos mobilne številke na t-2 3 delovne dni.

Uporabniški avatar
asgard
Nadebudnež
Prispevkov: 492
Pridružen: 13. Mar 2009 ob 14:23
T-2: Že imam
Paket: GPON ORAŽNI KAMEN 1000/100
Kraj: Idrija

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a asgard » 1. Maj 2009 ob 17:13

Včeraj sem probal ni še bilo, danes dam sim not pa dela. Očitno je bil prenos narjen včeraj. :rtmT2:

centaur
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 23. Dec 2006 ob 19:07
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Logatec

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a centaur » 1. Maj 2009 ob 20:45

Upam, da ne sprašujem nekaj, kar je že bilo kdaj tema pogovora.
Imam eno gsm mobitelovo številko (mobi paket) , katerega kar dosti uporabljam. Sedaj sem si zamislil, da bi prenesel to gsm številko na brezčasni T2 paket. Brezčasni T2 paket uporabljam že pol leta, vendar s številkami, ki sem jih takrat izbral (064 številke). Sedaj bi pa pač rad prenesel 031 številko namesto ene od 064.
Kakšen je postopek in ali se sploh da to narediti naknadno, sedaj.

Hvala vnaprej za odgovor!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Maj 2009 ob 20:48

Po mojem se da. Pokliči na Klicni center in zahtevaj papirje. Če se bo zapletlo, pa me kontaktiraj (v ponedeljek) na Zasebna sporočila in ti pomagam poštimati zadevo.
Optika 100/10

centaur
Uporabnik
Prispevkov: 33
Pridružen: 23. Dec 2006 ob 19:07
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Logatec

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a centaur » 1. Maj 2009 ob 20:50

Sem sedajle klical in je gospod rekel, da naj se oglasim z vsemi papirji (pogodbe, aneksi od T2) v poslovalnici in bodo sprožili postopek. Prenos številke bo pa trajal nekaj dni, ampak med tem, bom lahko še vedno uporabljal 031 številko. Na mobi številki moram imeti dobroimetje 5€, ker toliko stane storitev prenosa pri mobitelu. Nisem pa vprašal, če to dobim potem povrnjeno pri T2. Nekaj se spomnim, da tudi to obstaja, ampak tudi če ne, ni panike.

Hvala lepa!
To sem namreč napisal, če bo še kdo potreboval to informacijo.
Lep večer!

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: prenos mobilne številke ?

Odgovor Napisal/-a Mark » 1. Maj 2009 ob 22:54

Gre naknadno. Ena številka se prekine in doda prenešena.

Prejšnji operater zaračuna 5€, ki mora biti na kartici. Vendar T-2 ob podanem dokazilu ta strošek povrne (To je objavljeno tudi na webu) :rtmT2:

Odgovori