SMS zamuja

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
riki
Faca
Prispevkov: 188
Pridružen: 4. Dec 2008 ob 22:44
T-2: Že imam
Kraj: Limassol

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a riki » 16. Mar 2010 ob 10:31

No admini, pozivam vas, da mi na ZS date T-2 telefonske mobilne in vam bom z O2 telefona, ki je službeni poslal SMS v slovenijo v vaše omrežje.

Pa mi povejte. če ste ga dobili :)

Ker je to že nonsense, ne morem sorodnikom ki so na t-2 mobilnem pošiljat sms-ov, ker jih ne prejmejo.

Uporabniški avatar
frojnd
Model
Prispevkov: 243
Pridružen: 25. Nov 2008 ob 10:23
T-2: Še nimam

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a frojnd » 16. Mar 2010 ob 11:56

Jaz vem da t-2 nima pogodb z hubom. Sam tele2 je ze en let not! Ko da je moj job da raziskujem. Ce ne bodo odgovorli z datumom kdaj bo odpravljeno bom pac konc nateganciji naredu v roku 8dni. Kar je prevec je pa prevec! Ko sm su na t-2 prvih 6mescev 0 sms iz tele2. Zj spet. Uglavnm dovolj peska v oceh. lp

qwerty
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 20. Avg 2009 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: mobilno

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a qwerty » 16. Mar 2010 ob 12:07

evo kaj sem jaz naredil :)
dost je blo tega sranja
Slika

Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a Alex » 17. Mar 2010 ob 10:12

Forenzik napisal/-a:Tole uporabljaj. Samo prenos podatkov gre (par kilo za info) Za 50 M boš lahko gledal.....
http://wbus.talktrack.com/
Hvala ti za tole. :plosk:

Uporabniški avatar
gandi66
Uporabnik
Prispevkov: 37
Pridružen: 28. Nov 2008 ob 15:16
T-2: Že imam

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a gandi66 » 19. Mar 2010 ob 11:50

riki napisal/-a:
Malkec napisal/-a:Se boš nehal pizdit in mi poslal številko da se pogleda sploh kaj se dogaja? Ne vem kak si zdaj prišel še na helpdesk in ne vem kam, ko sem pa samo napisal če lahko pošlješ svojo številko da se pogleda problem :nevem:

kdo se pizdi ? napisal sem samo to kar je res.
pun mi je k*** teh fint, s posredovanjem telefonske, pa kaj je to fscking VERY BETA system na katerem laufa vse to al kaj ?
vsaki mesec bom ugotavljal ce mi prihajajo sms-i ::)? pa tega ni v afganistanu:)
meni je jasno da se folk tu smeje ko ne uporablja sms s tujino :)
ampak zamisli eno:
posljejo ti sms iz tujine, za katerega njim napise da je bil DOSTAVLJEN, v resnici pa ga jaz ne dobim, in potem izpadam nekulturen idiot, ki ne odgovarja na SMS-e.
sem narobe napisal, nisem mislil helpdesk ampak prijavo napak.
2x sem ta teden klical in jim pojasnil da ne dobivam sms-ov iz tujine in so rekli: "bomo posredovali tehnikom da preverijo in odpravijo napako"
He he he, prov smesno je ze tole vse skupaj, na eni strani nezadovoljni uporabniki t-2 mobilne telefonije in na drugi par tehnikov zaposlenih pri t-2, ki se na vse kriplje trudijo proti vetru scat! Je ena izjema, NoName, ki je ocitno obupal ob spoznanju, da ce proti vetru scijes, bos moker! Predlagam vsem, ki imate probleme z t-2 mobile, da jih cimprej zapustite, to je edina resitev problema, ne pa posiljanje podatkov na ZS! Res dobra podpora uporabnikom, svasta! Lp od zadovoljnega uporabnika Mobitel storitev, Itak Dzabest rula!

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a astras » 19. Mar 2010 ob 13:00

če kdo ščije proti vetru je to nekdo, ki se pritožuje nad stvarmi, katere so jasno določene s strani ponudnika že od pamtiveka... In potem "utruja" po forumu zakaj to ni tak in zakaj ni drugace...

Dejstvo je da zadeva deluje in to ni scanje proti vetru...
lp
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Uporabniški avatar
NoName
Administrator
Prispevkov: 2090
Pridružen: 16. Nov 2006 ob 20:26
T-2: Že imam
Paket: VDSL T4 KING + HDTV

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a NoName » 19. Mar 2010 ob 13:40

fantje.. dajmo ostat na 'on subject'.. zadnjih nekaj objav se ne navezuje na kakršnokoli zamudo pri dostavi SMS sporočil... nadaljnje irelevantne objave bodo pobrisane, avtorji pa opozorjeni. v vsakem primeru velja, da kakršnokoli napako pri dostavi sporočil pošiljatelj sporoči svojem operaterju, za lažjo medoperatersko komunikacijo pa taisto napako prijavi prejemnik svojemu operaterju.
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

qwerty
Uporabnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 20. Avg 2009 ob 09:24
T-2: Že imam
Paket: mobilno

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a qwerty » 20. Mar 2010 ob 23:47

se vedno furate svoje....
mene bi blo sram
niti enega opravicila zaradi nedelovanja storitve...ali pa vsaj kaksno obvestilo na uradnem nivoju
res skrajno nefer in neprofesionalno

se enkrat: smsi iz tujine ne prihajajo (oz v mojem primeru niso prisli, ker me zdaj ni vec na T-2) od 3.marca naprej

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 21. Mar 2010 ob 09:18

Včeraj sem prejel SMS iz Kanarskih otokov.

Uporabniški avatar
lithium
Nadebudnež
Prispevkov: 463
Pridružen: 30. Nov 2006 ob 19:52
T-2: Že imam
Paket: VDSL 8/1

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a lithium » 21. Mar 2010 ob 11:49

Kanarski otoki = Španija = Telefonica .... koga že uporablja T-2 za roaming posrednika? :) Itak da bo delalo od tam.
Slika
Neuradni forum Telemacha -> forum070.net

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 21. Mar 2010 ob 17:03

Jaz danes dobil vse sms-e, ki mi jih je draga poslala iz Bruslja (Belgija). :nevem:

Uporabniški avatar
frojnd
Model
Prispevkov: 243
Pridružen: 25. Nov 2008 ob 10:23
T-2: Še nimam

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a frojnd » 21. Mar 2010 ob 22:42

saj ne da NIMAŠ prenesene številke?

Uporabniški avatar
riki
Faca
Prispevkov: 188
Pridružen: 4. Dec 2008 ob 22:44
T-2: Že imam
Kraj: Limassol

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a riki » 21. Mar 2010 ob 22:47

astras napisal/-a:če kdo ščije proti vetru je to nekdo, ki se pritožuje nad stvarmi, katere so jasno določene s strani ponudnika že od pamtiveka... In potem "utruja" po forumu zakaj to ni tak in zakaj ni drugace...

Dejstvo je da zadeva deluje in to ni scanje proti vetru...
lp

kako lahko trdis da deluje , ce pa ne deluje?


a si za test, daj mi na ZS stevilke s t-2 mobilnega pa ti bom uredil da posljejo sms iz grske, ciperske, irske, norveske in angleske poslovalnice enega podjetja.
pa bos videl da sms-i ne prihajajo v T-2 mobilno omrezje iz tujine, bila stevilka prenešena ali pa 064, pa bos potrdil sam ce deluje ali ne.

Forenzik
Faca
Prispevkov: 150
Pridružen: 26. Avg 2006 ob 21:25
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL
Kraj: Ljubljana

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a Forenzik » 22. Mar 2010 ob 00:05

Danes sem se na Nokijini strani prijavljal številke (brezplačni OVI zemljevidi). Za potrditev moraš dobiti SMS in v njemu "kliknt" na povezavo. Na Mobitelovo predplačniško številko sem ga dobil v parih sekundah, na T2jevo, ki je prenešena pa SMS ni prišel. SMSji pa zgleda, da hodijo iz tujine in zato ga ni bilo. Odločil sem se, da bom občasno na okoli nosil dva GSM aparata. Zaradi SMSjev...

skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: SMS zamuja

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 22. Mar 2010 ob 09:43

frojnd napisal/-a:saj ne da NIMAŠ prenesene številke?
številka prenešena od mobitela.

Odgovori