Nacionalni roaming za podatke in MMS

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Nacionalni roaming za podatke in MMS

Odgovor Napisal/-a Anubis » 28. Mar 2010 ob 20:27

Ce so kaksne "politicne" fore v ozadju na temo prenosa podatkov v nacionalnem roamingu, bi lahko naredili vsaj kaksen gateway, preko katerega bi se dalo posiljati SMS na email, kot je bilo vcasih na voljo brezplacno pri enem italijanskem ponudniku. 8)

LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: Nacionalni roaming za podatke in MMS

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 28. Apr 2010 ob 21:13

Jaz mislim, da bo folk v roku pol leta spokal nazaj k Mobitelu in Simobilu, če ne boste uredili podatkovnega roaminga. Jaz bom verjetno že. In zapomnite si, da verjetno ne bojo več prišli nazaj.... Se pa zmenite s Simobilom, če z Mobitelom ne gre.

Uporabniški avatar
riki
Faca
Prispevkov: 188
Pridružen: 4. Dec 2008 ob 22:44
T-2: Že imam
Kraj: Limassol

Re: Nacionalni roaming za podatke in MMS

Odgovor Napisal/-a riki » 2. Maj 2010 ob 20:56

LexLuthor,

res je da bi moral t-2 narediti opcijo, da ko nisi v domacem omrezju umts t-2, da ti poslje sms z linkom do recimo slike MMS in geslo zraven, tako recimo prakticira OTE in podobni operaterji.
In ce recimo MMS ni bil mozno dostaviti, dobis SMS z URL in geslom do slike :) in ko pogleedas ta link MMS je enako kot da je bil dostavljen na mobilca.

fopi
Faca
Prispevkov: 111
Pridružen: 8. Jan 2007 ob 14:07
T-2: Že imam
Paket: T-4 Mega Optika

Re: Nacionalni roaming za podatke in MMS

Odgovor Napisal/-a fopi » 14. Maj 2010 ob 16:50

Jaz na primer ne bom prešaltal 2 naročnini na T2, ker ne dela MMS v gostujočem omrežju. Eno T2 cifro že imam zaradi T4 paketa a je sploh ne uporabljam.

LexLuthor
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 27. Feb 2008 ob 17:54
T-2: Že imam
Paket: brezčasna optika 100/10
Kontakt:

Re: Nacionalni roaming za podatke in MMS

Odgovor Napisal/-a LexLuthor » 16. Maj 2010 ob 23:57

Ma, kjerkoli si in hočeš hitro na net, maile pogledat in to, nikjer ne prime. Še v LJ povsod ne prime. MMS me niti ne bavi prav ne vem kako. UMTS je uporaben le za tiste, ki jim VDSL ne potegne v domačem kraju, kot mobilna opcija pa je brezveze, neuporabno.

Jaz bom brez roaminga odpeketal nazaj na Mobitel...

Uporabniški avatar
riki
Faca
Prispevkov: 188
Pridružen: 4. Dec 2008 ob 22:44
T-2: Že imam
Kraj: Limassol

Re: Nacionalni roaming za podatke in MMS

Odgovor Napisal/-a riki » 17. Maj 2010 ob 09:19

pokritost z njihovim signalom je zelo slaba in s takim tempom ne bodo na nivou tus mobila se 2016. v zaprtem prostoru je signal izredno nestabilen in nizek, na odprtem kolikor tolikor deluje...

Odgovori