Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a kekoke » 24. Avg 2010 ob 13:55

Ne vem zakaj bi moral biti sarkazem smešen. Za nekatere je lahko zelo grenek.

Malkec, ti si pa tok brez težav, da bi te človek kar oženil, če/ko/smo sprejeli ustrezno zakonodajo.

btw, trenutno mi telefonija T-2 deluje kar OK, edina težava, ki pa je definitivno feature (lahko da je tud od telefona), je, da jaz pri vzpostavitvi klica par sekund prej slišim sogovornika, kot on mene. Tko na tretji živjo ponavad reagira, ampak sem se navadu in pač počakam 2 sekundi
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a ally12 » 24. Avg 2010 ob 13:59

To so tudi klici T-2 mobilno - Si.mobil, T-2 mobilno - Mobitel, T-2 mobilno - Tušmobil... po mojih izkušnjah ni izjeme. In pri drugih operaterjih težav te vrste nisem zasledil, ne glede na vse tujce, ki se priklapljajo zraven. In tako kot je napisal turist, bi morali odgovorni iz podjetja T-2, ki so aktivni na forumu, kaj ukreniti na to temo. Tudi to je namen tega foruma. Vsaj včasih je bil. In ne skrivanje v mišje luknjice v stilu:
Malkec napisal/-a:kekoke: tale tvoj sarkazem ni več smešen. :plosk:

To imate probleme tisti ki ste v mobitel gostovanju? Sam sem večinoma na T-2 3g in nisem zasledil teh težav.
.

Oprosti Malkec ampak tudi tvoji posti so precej sarkastični. Ti mogoče res nimaš težav ali pa jih tukaj ne forumu ne priznaš. Če pa se nas je javilo vsaj 10, ki smo prijavili težave, bi to moral bit alarm za odgovorne (ne vem, če si me njimi) in pričetek reševanje težav. In ne zanikanje njih.

P.S. @Malkec preberi si moj post nekaj vrstic višje.
Slika

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a astras » 24. Avg 2010 ob 14:05

sam uporabljam t-2, tusmobil in mobitel. Torej 3 telefonske stevilke 3 razlicnih operaterjev in se zadeva dogaja na VSEH omrezjih.

Za simobil zal ne morem govorit, lahko pa za te 3. Problem je seveda v gostovanju in ne drugje, se pravi da je tezava na Mobitelu! Ne razumem pa nekaterih uporabnikov, ki imajo neprestano pripombe na delovanje, ko pa sporocis da naj se javijo kontakti oziroma tocni klici kdaj, kje, itd itd pa tišina...
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a Malkec » 24. Avg 2010 ob 14:08

Pa smo spet tam, ko samo še kakšna Cobaneova pripomba fali :owned:
kekoke napisal/-a:Ne vem zakaj bi moral biti sarkazem smešen. Za nekatere je lahko zelo grenek.

Malkec, ti si pa tok brez težav, da bi te človek kar oženil, če/ko/smo sprejeli ustrezno zakonodajo.

btw, trenutno mi telefonija T-2 deluje kar OK, edina težava, ki pa je definitivno feature (lahko da je tud od telefona), je, da jaz pri vzpostavitvi klica par sekund prej slišim sogovornika, kot on mene. Tko na tretji živjo ponavad reagira, ampak sem se navadu in pač počakam 2 sekundi
Čak malo, ne zdaj mene napadat. Ne obračat in valit krivde na mene :nevem:

Jaz sem samo dopisal da sam teh težav nimam in vprašal če ste drugi uporabniki slučajno v gostovanju pri mobitelu. Mislim wtf....
ally napisal/-a:To so tudi klici T-2 mobilno - Si.mobil, T-2 mobilno - Mobitel, T-2 mobilno - Tušmobil... po mojih izkušnjah ni izjeme. In pri drugih operaterjih težav te vrste nisem zasledil, ne glede na vse tujce, ki se priklapljajo zraven. In tako kot je napisal turist, bi morali odgovorni iz podjetja T-2, ki so aktivni na forumu, kaj ukreniti na to temo. Tudi to je namen tega foruma. Vsaj včasih je bil. In ne skrivanje v mišje luknjice v stilu:

Oprosti Malkec ampak tudi tvoji posti so precej sarkastični. Ti mogoče res nimaš težav ali pa jih tukaj ne forumu ne priznaš. Če pa se nas je javilo vsaj 10, ki smo prijavili težave, bi to moral bit alarm za odgovorne (ne vem, če si me njimi) in pričetek reševanje težav. In ne zanikanje njih.

P.S. @Malkec preberi si moj post nekaj vrstic višje.
1. Po čem se sklepa da se morebitne težave ne rešujejo? WTF no.2 ...
2. Kje sem pa zdaj bil sarkastičen? Normalno sem vprašal če ste v gostovanju pri mobitelu in dopisal da sam teh težav v 3G T-2 omrežju nimam. Kaj te spet moti? In kje spet piše da se morebitna težava ne rešuje? WTF no. 3 ...

Mislim kam je zašlo tole vaše pisanje... Komar, mislim da so za vedno odšli časi konstruktivne debate na tem forumu zavoljo nekaterih članov....

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a Cobane » 24. Avg 2010 ob 14:48

Ko me že ravno hočeš slišat!
malkec napisal/-a:1. Po čem se sklepa da se morebitne težave ne rešujejo? WTF no.2 ...
2. Kje sem pa zdaj bil sarkastičen? Normalno sem vprašal če ste v gostovanju pri mobitelu in dopisal da sam teh težav v 3G T-2 omrežju nimam. Kaj te spet moti? In kje spet piše da se morebitna težava ne rešuje? WTF no. 3 ...

Mislim kam je zašlo tole vaše pisanje... Komar, mislim da so za vedno odšli časi konstruktivne debate na tem forumu zavoljo nekaterih članov....
1. Kje na vaši strani je to objavljeno! WTF
2. Kje spet na vaši strani je to objavljeno? WTF na kvadrat

Tudi jaz mislim, da so časi konstruktivne kritike že zdavnaj umrli, ko pa se eni in isti kar naprej ponavljajo, da njim pa "perfektno oh in sploh briljantno" vse deluje in vztrajno ponavljajo WTF!

Brez veze se mi je sploh kakorkoli pretegnit. Jaz napake nimam niti najmanjšega namena prijavljat, da mi bo potem neki odzivnik na drugi strani kakorkoli prepričeval, da je z mojim telefonom nekaj narobe! Živ'te v svojem svetu še naprej!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a ally12 » 24. Avg 2010 ob 15:03

Malkec napisal/-a: 1. Po čem se sklepa da se morebitne težave ne rešujejo? WTF no.2 ...
2. Kje sem pa zdaj bil sarkastičen? Normalno sem vprašal če ste v gostovanju pri mobitelu in dopisal da sam teh težav v 3G T-2 omrežju nimam. Kaj te spet moti? In kje spet piše da se morebitna težava ne rešuje? WTF no. 3 ...
1. v preteklosti, ko sem prijavil kakšno težavo (kockanje ipd.), se je v isti temi pojavilo obvestilo, da naj napišem natančne podatke o težavah na ZS. Tega ni več.
2. sarkazem (iz SSKJ) -zma m (ā) zelo negativen, poniževalen odnos do česa; tvoje pisanje je poniževalno do nas uporabnikov (poniževalno na drugačen način kot kekoke-jevo sicer), saj tvoje nemoteno delovanje T-2 mobilnega omrežja ni predmet debate.

Tvoj odgovor se sliši v smislu: kaj težite, sej dela. Vsaj meni. In lahko ti odvrnem z enako mero - T2 neuradni forum res v osnovi ni namenjen reševanju težav nas uporabnikov, ampak se je v preteklosti tudi to dogajalo. Kot neka dodana vrednost. Zdaj pa se je forum spremenil v slavospeve v temah, kjer je to res upravičeno (HD paket, Cinestar, cene storitev) in v skrivanje na področjih, kjer podjetje T2 ne more narediti koraka naprej (mobilna telefonija, preklapljanje formata slike v 16:9, težave s programsko shemo, ES2 npr., daljši izpadi določenih programov - Voom HD, Bebe Tv HD, Viasat Explorer). O konstruktivni debati pa - prav tako si ti del nje in tudi s tabo je odšla - poglej si odebeljeni tisk. Če do sedaj nisi našel sarkazma v svojih besedah, je, vsaj zame, očiten v tvojem zadnjem stavku.
Slika

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a Malkec » 24. Avg 2010 ob 15:14

Cobane napisal/-a:Ko me že ravno hočeš slišat!
Če si mi že ravno pričakovano v stilu "Cobane bo vedno vse povprek skurcal in mislil, da bo s tem izpadel frajer", bom ti odgovoril!

- Odgovoril sem kekokeju na njegov sarkazem v katerem je ne vem po katerem razlogu krivdo iskal v meni.

- Oglasil se je tudi uporabnik ally12 in povedal svoje izkušnje in predvideval da se noben na T-2 ne ukvarja s tem potencialnim problemom, katerega so drugi
uporabniki pred njim že opisali. Vse lepo in prav, dokler se ne začne očitek, da se skriva v mišje luknjice in ne vem kaj. Moj prvi odgovor na to temo je bil čisto preprosto iskanje dodatnih informacij in razvoja debate glede pereče problematike. In brez skrbi da se morebitna napaka takoj pogleda in skuša rešit.

- In še nazanje na tvoje besede: Dokler se nebo definitivno vedelo vzroka in obsega tega problema ki ga opisujejo uporabniki, se nebo objavljalo na spletni strani. Al se naj napiše nekaj v stilu "ja tam neki par sekund ob klicu ne dela.. ?". <- karikirano, da nebo kdo spet se v tole zapičil. Seveda da so časi konstruktivne kritike umrli, ko pa se vsak drugi post na vprašanja in odgovore T-2jevcev nanaša na način "spet se skrivate, spet glavo tišite v pesek, spet se sprenevedate, jada jada", da ne omenjamo še kakšnih drugih stvari. A zdaj boš pa še meni pisal da vztrajno ponavljam? Seveda da ponavljam, ker je res. Lahko pa sam prideš v Maribor, pa priklopiš na 3G T-2 omrežje in se sam prepričaš. Meni se je še bol brezveze pretegnit na tvoje besede, ker so že od dolgo nekonstruktivne in iskanje perfekcionizma na sarkastično-ponižujoč način.


ally12:
1. zakaj misliš da ni več? Točno zaradi takih izpadov kot jih imajo(te) nekateri uporabniki in smo T-2jevci izgubili voljo pomagat. Nekaterim kaj smo izdatno pomagali niso tolko fer da bi se javno na forumu zahvalili za PROSTOVOLJNO PONUJENO pomoč.

2. Kako da ni predmet te debate? Če se je nanašalo na neslišnost pri klicanju. Par klicev, malo branja in se vidi da bi se naj te težave pojavljale v gostovanju v mobitelu, kar posledično pomeni, da teh težav v 3g T-2 omrežju ni, kar sem tudi napisal.

3. Seveda da bom napisal takšen ton, ker tole ni prvič da si se spotaknil ob moje besede.

Over & out.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a Cobane » 24. Avg 2010 ob 15:33

malkec napisal/-a:Odgovoril sem kekokeju na njegov sarkazem v katerem je ne vem po katerem razlogu krivdo iskal v meni.
Konkretno si zašel iz teme... pa tudi še vedno ne razumem, zakaj si hotel še mene povleči v drek? Čemu si me sploh omenjal, če pa si odgovarjal kekoke-ju? Ne trudi se odgovarjat, ker bo zadeva tako ali tako izven teme... pa tudi večji frajer od mene ne moreš biti!

Povej raje, kako ste se lotili reševati težavo in kdaj bo predvidoma odpravljena... glede na to, da si se pohvalil, da jo odpravljate?
To, da se pa napaka pojavlja samo v Mobitelovem omrežju, pa je zate očitno larifari! S tolčenjem po prsih in govorjenjem, da tebi v Mariboru v T-2 UMTS omrežju deluje perfektno, ne boš daleč prišel (pa firma, katere predstavnik si na nek način, tudi ne)! Kjerkoli je napaka, ste vi (T-2) odgovorni zanjo, kajti jaz plačujem položnico vam in ne Mobitelu! Vem, da ti je to težko razumet... ampak boš počasi že moral odrasti in narediti ta miselni preskok!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a Malkec » 24. Avg 2010 ob 15:45

Iz teme so zašli pred mano, malo beri nazaj.

Tebe sem omenil zato, ker se zgodovina ponavlja kako se vi trije uporabniki vedno spotaknete ob moje pisanje in je bilo napisano v kolegialnem duhu.

Informacij kdaj bo napaka odpravljena nimam. Kje sem se pa zdaj spet (po tvoje) pohvalil da jo odpravljamo? Spet ne bereš in bereš to kar hočeš videt.

Kdo se zdaj tolče po prstih? Ne zdaj govorit nekam v prazno in spodbijat dejstva da meni in še nevem kolkim uporabnikom dela storitev brez problema. A misliš da se jaz in celoten T-2 kolektiv ne zavedamo, da je morebitno napako treba odpravit? Pa smo spet tam, ko imaš nekatere (po mojem kar vse) T-2jevce za nesposobne in neodrasle in sprenevedajoče in še kaj bi se po tvoje našlo.

Moj prvi odgovor se je nanašal na iskanje dodatnih informacij in ugotovitev, da je tole verjetno v Mobitel gostovanju problem. Pa poglej kam smo prišli zaradi nekaterih uporabnikov...

Dobrota je očitno hudo vlka sirota...

PS: " pa tudi večji frajer od mene ne moreš biti!" Tole pa gre zdaj v podpis...

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a kekoke » 24. Avg 2010 ob 15:53

žal Malkec zadnje čase predvsem ti ubijaš teme, kjer bi se lahko na podlagi sporočil različnih uporabnikov ugotovilo nek vzorec, ki bi služil pri odpravi napake. Priznam, tudi sam nisem preveč konstruktiven ampak vedno znova se nas več spotakne ob tvoje pisanje, ki ga razumemo drugače, kot ga potem ti razložiš v naslednjih prispevkih (s tem da si povedal, da teb vse dela OK, si v resnici spraševal kaj nam ne dela) in potem rata taka klobasa, da je nihče ne bere in se na koncu tudi ne ve komu dejansko kaj ne dela. Če trikrat sporočiš napako na HD in ti nekdo zdolgočaseno reče, da te bodo poklicali, če kaj ugotovijo in te nihče ne pokliče in se nič ne spremeni, potem je jasno da ima človek dovolj takega sporočanja z datumom, uro in telefonsko št.. Sploh če je uradno stališče firme: saj to se povsod dogaja.

Ne vem od kje tebi, da valim kakršno koli krivdo nate. Žal si ti tisti, ki ti ponavadi vse dela in v tem kontekstu pač beremo tvoje prispevke. Če bi bil to prvi v istem stilu, bi se ga dalo razumeti drugače.

Vaša pomoč je prostovoljna in privatna, zakaj pričakuješ obvezno in javno pohvalo na forumu? Kolikor vem vas tudi nihče ne sili v nadaljno pomoč, torej...če želiš evidenco pomoči naredi aplikacijo in bomo metali kamenčke v vaše predalčke ob vsaki pomoči.
Upam da vsi, ki ste mi pomagali čutite mojo hvaležnost ampak ne morem pa pristat, da bi vedno znova iz hvaležnosti prenašal javno zavajanje.

Sarkazem je sarkazem, če koga zaboli, drugega pa nasmeji je dober sarkazem, ne vem pa zakaj ga ti doživljaš ponižujoče.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a Cobane » 24. Avg 2010 ob 16:56

Malkec napisal/-a:Iz teme so zašli pred mano, malo beri nazaj.
Pa ti kot moderator, bi nam moral biti vsem za vzgled! Ne, da pa še dolivaš "ogenj na olje" (ali je ravno obratno?) in kličeš Komar-ja na pomoč! Dana ti je moč, pa jo izkoristi!

T-2 ima očitne težave s svojo UMTS telefonijo in naj debata poteka naprej v tej smeri!
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a KoMar » 24. Avg 2010 ob 18:37

Cobane zna bolje pikat kot jaz :?

Uporabniški avatar
veiztex
Nadebudnež
Prispevkov: 457
Pridružen: 14. Dec 2006 ob 15:56
T-2: Že imam
Paket: Optika 10/10
Kraj: Ljubljana

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a veiztex » 24. Avg 2010 ob 19:58

Dejte precekirat ta teden kak je z neslisnostjo. Ker baje je napaka odpravljena tako da javite kdaj in kam klicete ce se to se zmeraj dogaja.

lp

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Sogovornik na drugi strani me ne sliši

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 24. Avg 2010 ob 22:58

WTF

Jaz tega problema "sogovornik me ne sliši" - če se še spomnete teme - nisem še nikoli opazil.

Malkec je verjetno že ob nastanku teme opozoril pristojne na te težave določenih uporabnikov.

Zato ga pustite pri miru, IMHO WTF :blbl:

Spet ste ga popadl kot hijene ranjeno gazelco.

Spravite se na veiztexa, ker vam že prej ni povedal, da je baje napaka odpravljena.

joj joj joj

Odgovori