mobilna telefonija, odzivnik, tajnica ne dela!

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
aleskuhar
Faca
Prispevkov: 161
Pridružen: 12. Sep 2007 ob 18:22
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Trbovlje

mobilna telefonija, odzivnik, tajnica ne dela!

Odgovor Napisal/-a aleskuhar » 7. Dec 2010 ob 22:51

nekaj tednov opažam, verjetno, od kar je bila opravljena nadgradnja mobilnega softwera, ne dela več storitev odzivnika, oziroma glasovne pošte, je še pri komu isto? tisti dan sem javil na helpdesk, nihče klical, pred 2 dnevoma še enkrat, spet nič. zadeva izgleda takole:
pokličem 21200,
izberem meni 9, nastavitve, sistem mi ponudi vklop odzivnika ali glasovne pošte, izberem 1, vklop odzivnika, enako je pri glasovni pošti,
posneti moram glasovno sporočilo, bla bla bla, pritisnem lojtro,
zatakne se že pri snemanju, ker sistem nič ne odda zvočnega signala za začetek, ko pritisnem lojtro, bi moralo ponoviti, kar sem posnel.
za lojtro se predvaja posnetek, če želim shraniti sporočilo odzivnika, izberem meni 1
za tem pa:
pojavila se je sistemska napaka, povezava bo zdaj prekinjena, hvala, vse skupaj prekine!
kje je vzrok?

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: mobilna telefonija, odzivnik, tajnica ne dela!

Odgovor Napisal/-a branco » 7. Dec 2010 ob 23:21

ales, nekaj ne štima ja, ker kolega ki uporablja na t-2 tajnico ima enako težava, pa do zdaj še zadeve rešili niso...
tko da ni napaka samo pri tebi ,ampak globalno na T-2 mobilni glede tajnice...
Slika

aleskuhar
Faca
Prispevkov: 161
Pridružen: 12. Sep 2007 ob 18:22
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Trbovlje

Re: mobilna telefonija, odzivnik, tajnica ne dela!

Odgovor Napisal/-a aleskuhar » 8. Dec 2010 ob 08:40

seveda, itak ni samo pri meni, ker s katerekoli številke ko jih imam na t-2 ne dela, je pa hec, kaj počnejo tisti, ki delajo na helpdesku, eni niti ne vedo, za kaj gre, kateri model telefona imam, to seveda nima veze. sam malo poznam te vrste software. nič, saj bo kdo od odgovornih videl, pustimo!

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: mobilna telefonija, odzivnik, tajnica ne dela!

Odgovor Napisal/-a branco » 8. Dec 2010 ob 11:10

ko sem bil 1x na obisku pri enem gospodu ki je vodja xyz na T-2, in ko sem videl koje face tam delajo, mi je jasno da to ne more bit drugace kot je :)
to je komedija. :rtmT2:
je nekaj fantov ki res obvladajo zadeve :car: , oni drugi pa so vsi v zavetrju in tam glumijo neke tehnike, nimajo pa pojma o ničemer in takšne bo potrebno prve nagnat v 3pm ce se to podjetje mi sli iti resnega biznisa ker to kaj se dogaja vec ni zajebancija.

pravijo da riba smrdi od glave :)
me prav zanima kdo kontrolira helpdeskovce pa trenira, ker zgledajo kot da so jih s ceste pobrali in jih dali da se javljajo na telefon in pomirjajo jezne stranke katerim dolocene storitve ne delujejo kot bi morale.
Slika

aleskuhar
Faca
Prispevkov: 161
Pridružen: 12. Sep 2007 ob 18:22
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant
Kraj: Trbovlje

Re: mobilna telefonija, odzivnik, tajnica ne dela!

Odgovor Napisal/-a aleskuhar » 14. Dec 2010 ob 11:07

vsi, ki uporabljate storitev odzivnika, tajnice, voice maila na mobilnikih t-2, stvar dela!

Uporabniški avatar
taca
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 2. Dec 2010 ob 14:22
T-2: Že imam
Paket: T4-FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: mobilna telefonija, odzivnik, tajnica ne dela!

Odgovor Napisal/-a taca » 19. Jan 2011 ob 23:47

Povrh vseh težav pa še to, da "tajnice" oz. glasovne pošte ni mogoče uporabljati, če gostuješ v tujini. Ojej, tujina je T2-ju padla dol v velikem delu, saj tudi prejemanje SMS-jev ne deluje (to lahko zatrdim za povezavo preko francoskih operaterjev Orange in SFR).
Glede Help Desk-a imam tudi jaz slabe izkušnje. Prijavim napako, jo rešujejo en mesec (ne pokličejo nazaj), v svojo evidenco napišejo, da je problem rešen. Ko pokličem naslednjič, mi rečejo, da je zabeleženo, da je problem rešen, ojejejeej, pa sploh ni. Še po pol leta jim ni uspelo rešiti problema z neprejemanjem SMS-jev preko francoskih operaterjev. Res žalostno, da za tako mobilno telefonijo plačujemo naročnino.

Uporabniški avatar
taca
Novinec
Prispevkov: 19
Pridružen: 2. Dec 2010 ob 14:22
T-2: Že imam
Paket: T4-FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: mobilna telefonija, odzivnik, tajnica ne dela!

Odgovor Napisal/-a taca » 20. Jan 2011 ob 19:27

No, k sreči, po dveh dneh se je uredilo, da vsaj v tujino (Francijo) spet lahko pošiljam SMS-je.

Odgovori