Prenos podatkov - gostovanje v SLO

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
g-rega
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 20. Jan 2011 ob 16:58
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika

Prenos podatkov - gostovanje v SLO

Odgovor Napisal/-a g-rega » 20. Jan 2011 ob 17:25

Glede na to, da nekateri telefon uporabljamo tudi za kaj drugega, kot poslušanje MP3 in fotkanje, se nam sigurno občasno pojavi potreba po prenosu podatkov. Kar nekaj MB-jev imamo v svojih paketih na voljo celo brezplačno. A glej ga, tička:
Slučajno imam pisarno v takem delu sicer "pokritega" mesta, kjer T-2 UMTS ne deluje, seveda pa v raznih takih delih Slovenije delujejo tudi moje stranke. Tisti procenti pokritosti in podobno so itak iz trte zviti oz. poračunani po tem, da bi tam MORALO delovati, v resnici pa to ni tako. Tako se mi večkrat pojavi potreba po prenosu podatkov. Pa ne Facebook, ampak resno potrebujem preveriti elektronsko pošto. Seveda v tujini to lahko za določeno nadomestilo opravim, nikoli v žiljenju pa mi ne bo jasno, zakaj tega ne bi mogen storiti v rodni Sloveniji.

Dragi gospodje in gospe s T-2: moj predlog, pa verjetno še mnogo posameznikov bi bil, da nam omogočite srfanje oz. prenos podatkov tudi v gostujočem omrežju v Sloveniji. Seveda smo pripravljeni plačati vsak prenešeni kilobajt posebej, samo omogočite nam. Vsekakor nas je verjetno veliko, ki nam ne gre v buče, da se v dobi raznoraznih tehnologij ne moremo povezati v internet KJERKOLI. Še najmanj pa nam ni jasno, kako da tega ne moremo narediti tudi v centrih velemest naše rodne grude. Mogoče bi si pa s tem celo popravili finančno stanje.

Uporabniški avatar
martis
Nadebudnež
Prispevkov: 493
Pridružen: 18. Nov 2010 ob 11:17
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA optika
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: Prenos podatkov - gostovanje v SLO

Odgovor Napisal/-a martis » 21. Jan 2011 ob 09:54

Slučajno imam pisarno v takem delu sicer "pokritega" mesta, kjer T-2 UMTS ne deluje,
Ha ha ha... slučajno bi bilo, če bi imel pisarno v takem delu, ki bi bil pokrit s T2 UMTS signalom..

No. saj vem, da si to tako tudi misli... ;)

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: Prenos podatkov - gostovanje v SLO

Odgovor Napisal/-a branco » 21. Jan 2011 ob 17:07

g-rega, ce bi placeval za prenos podatkov v gostovanju v Mobitelu, potem narocnina za neomejen paket 14,90 € + podatki prenešeni, bi bil racun gromozansken, potem bi je bolje da si vzames paket pri mobitelu in pri njih uporabljas internet.
point t-2 je da ponuja internet v svojem omrezju
Slika

g-rega
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 20. Jan 2011 ob 16:58
T-2: Že imam
Paket: Brezčasna optika

Re: Prenos podatkov - gostovanje v SLO

Odgovor Napisal/-a g-rega » 22. Jan 2011 ob 19:34

Rabim samo občasno prebrati kak e-mail.

Odgovori