NOVI MOBILNI paketi

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
nemo
Starešina
Prispevkov: 1591
Pridružen: 30. Avg 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: t4 tera na optiki

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a nemo » 4. Mar 2011 ob 21:15

Hevidi napisal/-a:To, da je čakalna vrsta v poslovalnici, pove 3x toliko kot 5 no-sayerjev.
A to pomeni, da boste to četrtletje tržni delež povečali kar za 0,2 namesto za običajnih 0,1 %? :)
Plačaš 100, dobiš 90.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a Mark » 4. Mar 2011 ob 21:24

Nekaj takšnega je T-2 potreboval, pri fiksnih storitvah je ponudba kar pestra in bogata. Za T4 paketom, ki se je že večkrat izkazal za zmagovito kombinacijo storitev, je prišel T4 Mobile, kjer lahko za ugodno ceno ob minimalni (enoletni) vezavi doplačaš za mobilnik. Mobilniki, kot ugotavljate res niso najnovejši, so pa še vedno dovolj zmogljivi za vsakdanjo rabo. UMTS 3G DATA do 3,6 Mbit, WiFi, itd. Ga lahko spodobno uporabiš tudi, kot data modem ali podariš staršem, otrokom, kot zamenjavo za že precej oguljen GSM telefon.

Slika

Ker pa vsi nažalost nimajo možnosti naročila fiksnih storitev, da bi prišli po ugodni ceni do novega telefona je tak paket nalašč za njih. Tudi obstoječi naročniki govornih komunikacij si bodo lahko ob menjavi paketa še dodatno znižali mesečni strošek in zamenjali star GSM telefon za novejšega. V zadnjem času je bilo na UMTS področju kar nekaj povpraševanja in sedaj lahko tudi tem ob vezavi z veseljem ponudimo UMTS telefon za 1 EUR. Takšne in podobne novosti so dobrodošle in namesto, da se išče razne zarote in pljuva po ponudbi si raje naredimo kratek izračun. Če se kliče malo in ne potrebujemo drugega telefona se še vedno lahko obdrži simko za 6 EUR mesečne naročnine in brezplačnimi klici znotraj T-2, sek interval v druga omrežja. V T3, T4 paketih pa so simke že vključene brez naročnine.

Kratek informativni izračun 1:

25 SMS sporočil
10 minut klicev v TS, cena z ddv na min 0,0192 EUR
25 minut v Mobitel, cena z ddv na min 0,12 EUR
20 minut v Simobil, cena z ddv na min 0,144 EUR
10 minut v Tušmobil, cena z ddv na min 0,144 EUR
10 minut v In.Life, cena z ddv na min 0,132 EUR
= 100 enot

Račun ob koncu meseca pri govornih komunikacijah znese: Naročnina 6 EUR + storitve 10,082 EUR = 16,082 EUR.

kratek informativni izračun 2

15 SMS sporočil
20 minut znotraj T-2 omrežja
15 minut klicev v TS, cena z ddv na min 0,0192 EUR
20 minut v Mobitel, cena z ddv na min 0,12 EUR
15 minut v Simobil, cena z ddv na min 0,144 EUR
5 minut v Tušmobil, cena z ddv na min 0,144 EUR
10 minut v In.Life, cena z ddv na min 0,132 EUR
= 100 enot

Račun ob koncu meseca pri govornih komunikacijah znese: Naročnina 6 EUR + storitve 7,638 EUR = 13,638 EUR


Paket T-2 Mobilni 100 = cena 10 EUR. Nad zakupljenimi enotami še vedno sekundni obračun po ceniku, znotraj T-2 brezplačno.


Več: http://www.t-2.net/?AUID=94326C020431304050C4A

MiHc
Znanec
Prispevkov: 92
Pridružen: 4. Jan 2008 ob 00:37
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA VDSL
Kraj: Begunje

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a MiHc » 4. Mar 2011 ob 21:50

Hevidi napisal/-a:
MiHc napisal/-a:Kakšna pa je razlika med staro naročnino na govorne komunikacije in novim paketom T2 Mobilni Start?
Ali se morda stara naročnina ukine (to pomeni 75% povišanje naročnine glede na december 2010)?
Ne, to je samo opcija, če hočeš telefon za 1€ zravn, drugač ostaneš na osnovni naročnini za 6€, logično...
Hvala za odgovor :D

Bo porabo enot možno spremljati preko servisnih strani in kako hitro bo osveževanje stanja enot?
Ali obstaja kakšna možnost, da bi se SMS-i iz servisnih strani shranjevali, tako da veš kaj si poslal in komu?
Slika
Slika

branco
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 2. Apr 2010 ob 09:34
T-2: Že imam
Paket: FTTH
Kraj: Ljubljana

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a branco » 4. Mar 2011 ob 22:55

Ne vidim poante teh novih mobilnih paketov, ce pa fakin SMS ne prihaja v T-2 omrezje od tujih operaterjev :D?

Dajte prvo uredit osnovno, da SMS-i brez tezav delujejo.
Zakaj Tus,Simobil,Mobitel uporabniki lahko normalno prejemajo od Googla sms , T-2 pa ne more :)?
Raje se bazirajte na taksne azdeve in odpravite pomanjkljivosti katere so izredno banalne, ne pa da se v celofanu ponujajo neke enote...
Ne mores pa posiljat / prejemat MMS v Mobitel roamingu, T-2 omrezje pa ne lovi v Ljubljani vseposvod ne pa da bo delalo drugje na podezelju..
mislim krneki....
Slika

Atoll
Navdušenec
Prispevkov: 569
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: 100/10

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a Atoll » 4. Mar 2011 ob 22:59

Kaj novi paketi prinašajo uporabniku brezčasne optike?
Cord cutter.

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a alesn » 4. Mar 2011 ob 23:42

Mene pa nekaj zanima. Imam T4-mobile, ki mesečno stane 36 €. V to ceno je vključena tudi naročnina za 1 SIM kartico. koliko bi sedaj moral doplačati, če bi želel imeti T-2 Mobilni 200. Upam, da ne 16,99 € ???

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 5. Mar 2011 ob 07:50

nemo napisal/-a:
Hevidi napisal/-a:To, da je čakalna vrsta v poslovalnici, pove 3x toliko kot 5 no-sayerjev.
A to pomeni, da boste to četrtletje tržni delež povečali kar za 0,2 namesto za običajnih 0,1 %? :)
To bi bil lep uspeh! :)
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 5. Mar 2011 ob 07:53

MiHc napisal/-a: Bo porabo enot možno spremljati preko servisnih strani in kako hitro bo osveževanje stanja enot?
Ali obstaja kakšna možnost, da bi se SMS-i iz servisnih strani shranjevali, tako da veš kaj si poslal in komu?
Prvo bo kmalu.
Drugo pa tudi mislim, da ni rocket science ;)
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 5. Mar 2011 ob 07:56

branco napisal/-a:Ne vidim poante teh novih mobilnih paketov, ce pa fakin SMS ne prihaja v T-2 omrezje od tujih operaterjev :D?
Nekje bo rešeno še z drugim mednarodnim ponudnikom SMS hubbinga, drugje z direktnimi pogodbami. Skratka, % neprejetih in neposlanih SMSov postaja zanemarljiv.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 5. Mar 2011 ob 08:00

Atoll napisal/-a:Kaj novi paketi prinašajo uporabniku brezčasne optike?
Za T3 pakete pride kmalu še T3 mobile opcija, ki bo podobna T4 mobile, torej nakup aparata po izredno ugodni ceni z vezavo 12ih mesecev.
:rtmT2:

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a alesn » 5. Mar 2011 ob 08:02

alesn napisal/-a:Mene pa nekaj zanima. Imam T4-mobile, ki mesečno stane 36 €. V to ceno je vključena tudi naročnina za 1 SIM kartico. koliko bi sedaj moral doplačati, če bi želel imeti T-2 Mobilni 200. Upam, da ne 16,99 € ???

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 5. Mar 2011 ob 08:06

alesn napisal/-a:Mene pa nekaj zanima. Imam T4-mobile, ki mesečno stane 36 €. V to ceno je vključena tudi naročnina za 1 SIM kartico. koliko bi sedaj moral doplačati, če bi želel imeti T-2 Mobilni 200. Upam, da ne 16,99 € ???
Živjo! Žal taka kombinacija ni mogoča, ker paket T4 mobile vključuje SIMko z osnovno ponudbo. Lahko pa skleneš še eno razmerje za T-2 mobilne pakete in imaš vse ugodnosti, ki pridejo zraven + še eno Nokio + vse na enem računu.
:rtmT2:

Uporabniški avatar
toni
Guru
Prispevkov: 775
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: T4 Optika
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a toni » 5. Mar 2011 ob 08:37

Pa tudi prenos na SP je nemogoče narediti če imaš paket. Sem bil "primoran" vzeti dve nove naročnine za mobilce, samo sem šele kasneje pogruntal da bom mel spet problem ko se konča T4 paket, spet ne bom mogel združit z mobilno ker je 3 mesece razlike med paketi. Sicer pa glede telefonov, sam sem se naveličal hitech telefonov, postaneš odvisen od njih, pa dragi so ko žafran. Vzel sem e51 za zaposlenega, zdaj bo pa še zase enega, 5€ je smešno nizka cena za kvaliteten telefon.
Tistim, ki se radi za(je)bavate na moj račun, sporočam, da je ta blokiran!!!
Sporočilo je v skladu s 45a. členom Zakona o varstvu forumašev. Vaša vprašanja, predloge in komentarje pošljite v tri krasne.

DreamDesign
Znanec
Prispevkov: 80
Pridružen: 26. Jul 2010 ob 09:59
T-2: Še nimam

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a DreamDesign » 5. Mar 2011 ob 08:48

MrTwelveTrees napisal/-a:"Tušmobil- UMTS pokritost 74%" ..... u wish....
http://www.dreamdesign.si/informacije/m ... -umts.html

Tudi zemljevide pokritosti imaš za vse operaterje.

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: NOVI MOBILNI paketi

Odgovor Napisal/-a Mark » 5. Mar 2011 ob 10:48

toni napisal/-a:Sicer pa glede telefonov, sam sem se naveličal hitech telefonov, postaneš odvisen od njih, pa dragi so ko žafran. Vzel sem e51 za zaposlenega, zdaj bo pa še zase enega, 5€ je smešno nizka cena za kvaliteten telefon.
Slej, kot prej pride potreba po še kakšnem dodatnem telefonu, ker dual sim aparatov ni veliko, pa še bolj slabi so. Tak, da kakšna Nokia E51 je res zmaga. Če na hitro pogledaš, ga že pri paketu Start dobiš samo za 5 EUR, plus vsak mesec plačaš namesto 6 EUR, 6,99 EUR. Strošek za aparat po enem letu (Primer paket mobilni start) je 5 EUR + 1 EUR vsak mesec = 17 EUR :plosk:

http://www.t-2.net/?AUID=94326C020431304050C4A

Ta super cena je veljavna do razprodaje zalog!

Odgovori