Neregistriran SIM ...

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Neregistriran SIM ...

Odgovor Napisal/-a Alex » 17. Mar 2011 ob 10:22

Zgodba: Žena je naročnik T4 na optiki. Ker je bila poraba previsoka, sem jo spravil na Tušmobil - samo mobilno.

Problem: Ko sem šel na Tušmobil sem naročil samo prenos številke, naročniškega razmerja pa da ne smejo prekiniti. Meni je bilo logično, da mi T2 SIM ostane aktivna in da bom dobil pač samo novo število v smislu 064 ... Kot je bilo meni razumljeno ti pri vsakem operaterju določijo njihovo telefonsko, čez to pa "nalepijo" prenešeno številko. Torej, če številko prenesem naprej, jo torej "odlepim" in uporabljam tisto, ki je določena od operaterja. :nevem:
Na telefonu se mi izpisuje Neregistrirani SIM, na T2 HP pa pravijo, da moram narediti menjavo kartice!?
Se da kako prihraniti obisk poslovalnice?

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: Neregistriran SIM ...

Odgovor Napisal/-a astras » 17. Mar 2011 ob 11:13

ti dobis novo sim kartico z novo stevilko (sklepam da si imel zdaj katero izmed stevilk rangov 040, 041, 031, 051, itd itd)?
lp
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Uporabniški avatar
moho
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 4. Apr 2006 ob 21:50
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO
Kraj: Kras

Re: Neregistriran SIM ...

Odgovor Napisal/-a moho » 18. Mar 2011 ob 07:36

V ponedeljek 14.03 sem prišel v poslovalnico v Šiški, da prenesem svojo mobilno številko iz Simobila. Prodajalec mi prijazno zagotovi, da bo preklop opravljen v treh delovnih dneh. Ker sem danes 18.03 le z radovednosti poklical, kdaj lahko pričakujem prenos mi operater na 0806464 pove, da je prišlo do "šuma" in da lahko preklop pričakujem že v naslednjem tednu v četrtek ali petek. Opozoril sem ga na to da ni izbral pravih besed ter da bi moral reči da bomo poskusili to napako čimprej popraviti - vsekakor pa ne do četrtka ali petka - ker je očitno nekaj hudo narobe (v smislu 3 delovnih dneh). Slab začetek in vredno razmisleka o upravičenosti prehoda...
:beri: :aa: wtf je to?

Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Re: Neregistriran SIM ...

Odgovor Napisal/-a Alex » 18. Mar 2011 ob 09:43

astras napisal/-a:ti dobis novo sim kartico z novo stevilko (sklepam da si imel zdaj katero izmed stevilk rangov 040, 041, 031, 051, itd itd)?
lp
Hmmm, napačno.
Žena je šla na poslovalnico, kjer so ji povedali, da ji ne bi bilo treba priti. :jao: :grr: Dobila je sicer novo telefonsko številko (064...), SIM pa je ostala ista. :namrec:
Torej sem imel prav tisto o nalepljenosti in odlepljanju! :hudicek:

Zakaj je pa vmes pisalo Neakitven SIM pa verjetno ve samo vsaj eden od T2 (teh dveh :hudicek: ).

astras
T-2jevec
Prispevkov: 458
Pridružen: 8. Feb 2009 ob 20:03
T-2: Že imam
Paket: T-2 Optika
Kraj: Maribor

Re: Neregistriran SIM ...

Odgovor Napisal/-a astras » 18. Mar 2011 ob 09:45

prav ;)
Ce bil bi vedez...

ne bil bi...

revez...
Slika

Odgovori