Prenos podatkov prenehal delovati

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Prenos podatkov prenehal delovati

Odgovor Napisal/-a kekoke » 10. Jun 2011 ob 10:05

Včeraj sem opazil, da ne deluje mobilni internet, danes še vedno ne deluje, vidim da ni nič narobe z omrežjem, samsung sgh i600, IE, Connecting gre skoz, potem se pa vedno ustavi na Locating in čez čas napiše The page cannot be found. Spreminjal nisem nič, pregledal sem nastavitve in vse zgleda kot mora, Google Maps npr sporoči napako Network unavailable, wininethttperror [0 12007] . Kakšna ideja?

dopolnitev: ne vem če ima to kaj veze, telefon se tudi mnogo raje priklaplja v Mobitel, tako da imam na lokacijah, kjer je bil ponavadi t-2 sedaj mobitel in moram ročno nastavljat 29364
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Prenos podatkov prenehal delovati

Odgovor Napisal/-a kekoke » 10. Jun 2011 ob 19:02

Hecna reč.
Pokličem na tehnično pomoč, mi pošlje nastavitve, dobim 2x System Notification: Change of device settings Unsuccesful, kjub temu se pojavi nova podatkovna povezava in IE jo uporabi. Še vedno se ustavi na Locating. Me napoti v poslovalnico. Tam me en mal presenečeno gleda, mi spet pošlje nastavitve, tokrat samo za internet in sledi Device Settings Changed. Z internetom isto. Dava SIM v en drug telefon NOKIA in internet dela. Izbriševa vse moje podatkovne povezave, pošlje nastavitve, dvakrat neuspešno, potem samo nastavitve za internet in dobim nastavitve, z v delovanju interneta ni sprembe. Naj pridem enkrat, ko bo kdo k se mal bolj spozna.
Pridem dam, dam mojo SIM v drug telefon (samsung gt-s7550) in napiše omejene storitve ob prvem poizkusu, v drugo dela internet, dam drugo SIM (tudi T-2) v moj telefon, dela internet v prvo. Zamenjam nazaj SIMki, internet na mojmu telefonu z mojo SIM ne dela. Naredim še enkrat isto menjavo, isti rezultat. Torej na mojem telefonu dela internet, prav tako dela z mojo SIM, samo skupaj v kombinaciji pa ne dela. Neki sem torej že ugotovil, samo praktičen rezultat je ne le da sem brez delujočega interneta ampak tud brez podatkovne povezave za MMS. Če želim novo SIM z isto številko me to nekaj stane?

btw, ni mi všeč, da ti s temi nastavitvami, ki ti jih pošljejo spremenijo prvo stran IEja in da mi vrivajo mapo T-2 internet v moje pripljubljene.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

MiHc
Znanec
Prispevkov: 92
Pridružen: 4. Jan 2008 ob 00:37
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA VDSL
Kraj: Begunje

Re: Prenos podatkov prenehal delovati

Odgovor Napisal/-a MiHc » 10. Jun 2011 ob 19:23

Mogoče bo pomagal reset telefona na tovarniške nastavitve in/ali ponovna namestitev firmware-a (s tem zgubiš vse podatke na telefonu :!: )
Slika
Slika

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Prenos podatkov prenehal delovati

Odgovor Napisal/-a kekoke » 11. Jun 2011 ob 20:44

Po dobrih dveh dneh pa je začel spet delat. Brez kakega specifičnega dejanja. Sem skor prepričan, da ja bila napaka na strani operaterja. Zdej se moram sam še nagravžne strani www.t-2.net znebit in nastavt vse za MMS.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Odgovori