Razlika v ceni paketov

Vse o T-2 mobilni telefoniji
darkdog
Nadebudnež
Prispevkov: 376
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: T4 optika + 2x sim
Kraj: okolica Kranja

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a darkdog » 8. Avg 2011 ob 21:02

Hevidi napisal/-a:Kaj pa če bi se paket z enotami pocenil, kolk bi se moral pocenit, da bi bilo za enduserja vredno požret t2-t2 klic kot odbito enoto?
Da se razumemo kje je težava, izključno v stroških gostovanja pr nacionalnem operaterju... torej če je klic đabe in ima T-2 s tem strošek, matematika pač naredi svoje...

Se popolnoma razume...

Ja to bi bilo super,če bi se pocenilo... recimo Mobilni 100 iz 9,99€ na 7€ ampak kaj... ko sem preveč optimističen in to ne bo izvedljivo....

nekako že dolgo premišljujem,da bi še s eno številko prestopil na t-2,pa vedno malce zmanjka,da bi me dokončno prepričalo.

Uglavnem,to je moje mnenje in čas bo prinesel ter pokazal svoje :)

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 9. Avg 2011 ob 07:55

Morda pa se kj premakne.... sploh zdj ko ga Simobil tko serje :)
:rtmT2:

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a alesn » 21. Avg 2011 ob 22:28

Lahko bi se kaj premaknilo...
Že nekaj let sem na Simobilu. Imam naročnino 9 (3 zame-polovička), po ta novem 10 €, brezplačne pogovore v domačem in stacionarnem omrežju in 0,1 € v druga mobilna omrežja. Seveda bi T-2 v mojem primeru težko konkuriral, ker imam veliko sorodnikov in prijatlov na 040. Kakorkoli že, največjo težavo pri t-2 vidim, v omejenih storitvah na mobitelovem gostovanju. Jaz sem skoraj v centru Vrhnike, pa mi ne lovi T-2 in tako ne bi mogel uporababljati vseh storitev. Pa smo tako pri problemu pokritosti. Ne vem, ali se bo kaj delalo na tem področju. Potem je tu cena klicev, ki težko konkurirajo Simobilu. Npr. klic T-2 v Simobil stane kar 0,144 € in v mobitel 0,12 €. Prednosti T-2 so le v sekundnem intervalu in nekoliko nižji naročini.
Tako sam uporabljam vse storitve od T-2 (TV, fiksna telefonija, internet) razen mobilno telefonijo.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9110
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 22. Avg 2011 ob 18:49

ne vem, aj sem tudi z Vrhnike pa je UMTS signala polno, oddajnik je zraven nakupovalnega centra Mercator (Loka)
je pa res da sem zdaj zamenjal mobilnik in mi lovi malo manj....

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a alesn » 22. Avg 2011 ob 19:12

Jaz sem pa iz Vasi, pa mi sploh ne pokaže na mobilcu T-2. Zgleda, da ne nese čez trojico :)

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 23. Avg 2011 ob 09:34

alesn napisal/-a: ki težko konkurirajo Simobilu
Ja, treba je priznat, da je lastna infrastruktura na mobilni težko prekosljiva. Stroški z nacionalnim gostovanjem pa so milorečeno ubijalski. Kakorkoli, še vseen se borimo, počakite na september :)
:rtmT2:

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a alesn » 23. Avg 2011 ob 10:32

Kar tako naprej. Držim pesti in upam, da bo ponudba ugodna. Zanima me pa, ali sedaj, ko ste v težki situaciji tudi postavljate bazne postaje in gradite optiko. Namreč na Vrhniki bi potrebovali še eno UMTS postajo. Ob tem pa me bega to, da je komunala Vrhnika položila cevi za optiko v okviru plinifikacije in gradnje kanalizacije, a po besedah župana pravega zanimanja za položitev optike v tistem trenutku kao ni bilo. No, hvala Bogu, so vseeno položili cevi in sedaj upamo da bo T-2 položil še optiko :9 Zanima me, ali taka priložnost za večanje tržnega deleža sploh pride do odgovornih na T-2. No, sem malo zašel iz teme.
Lp,

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 23. Avg 2011 ob 11:15

Verjemi, da se premika, sj se vid, da se FTTH zaključuje... res pa da tam kjer so cevi občinske to ni ravno poceni, tko da tržni delež moda bi res zrasu, ne pa tut dobiškonosnost ;)
:rtmT2:

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a alesn » 26. Avg 2011 ob 07:18

Hevidi napisal/-a:
alesn napisal/-a: ki težko konkurirajo Simobilu
Ja, treba je priznat, da je lastna infrastruktura na mobilni težko prekosljiva. Stroški z nacionalnim gostovanjem pa so milorečeno ubijalski. Kakorkoli, še vseen se borimo, počakite na september :)
September se bliža. A nam lahko zaupate kaj bi lahko dobili čez 1 teden ;)

Uporabniški avatar
Hevidi
T-2jevec
Prispevkov: 1067
Pridružen: 5. Jul 2007 ob 14:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant +3x mobile B-)

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a Hevidi » 26. Avg 2011 ob 08:13

Če ste zasledili na cekin.si smo tam že obljubili popuste za mobile only in dodatne ugodnosti pri konvergenci :)
:rtmT2:

darkdog
Nadebudnež
Prispevkov: 376
Pridružen: 29. Apr 2006 ob 14:28
T-2: Že imam
Paket: T4 optika + 2x sim
Kraj: okolica Kranja

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a darkdog » 27. Avg 2011 ob 14:20

A ste mogoče razmišljali tudi o kakšnih družinskih paketih ipd. npr. uporabniki ki so z vsemi storitvami na T-2 z parimi sim karticami,bi bilo po mojem smiselno nagraditi njihovo zvestobo... saj že vsak eur popusta in vsaka malenkost šteje...

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a alesn » 28. Avg 2011 ob 20:17

Jaz mislim, da znižanje naročnine ne bo imelo kaken velik vpliv. Mislim, da je največji problem T-2-ja v gostovanju v mobitelovem omrežju:
1. ker so storitve omejene (samo pogovori in SMS) in
2. ker se enote odštevajo kljub temu, da kličeš na T-2 številko.
Najprej bi morali to porihtati.
lp

matjaz1
Legenda
Prispevkov: 1328
Pridružen: 27. Jul 2007 ob 12:28
T-2: Že imam
Paket: HBO oranžni optimum
Kraj: Novo mesto

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a matjaz1 » 29. Avg 2011 ob 14:43

Hevidi napisal/-a:Če ste zasledili na cekin.si smo tam že obljubili popuste za mobile only in dodatne ugodnosti pri konvergenci :)
Nismo, lahko daš link :D

dbx
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 14. Jan 2008 ob 10:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: LJ-Brod

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a dbx » 29. Avg 2011 ob 15:34

T-2 za jeseni obljublja pocenitve in podarjeno priključnino

Pri mobilnem operaterju T-2 za jesen napovedujejo spremembo naročniških paketov mobilne telefonije v smeri cenejših naročnin pri paketih z enotami, tako da bodo ti za naročnike še ugodnejši. Pocenitve pa bodo veljale za nove in stare naročnike mobilnih paketov. Napovedujejo, da bodo obogatili pakete vseh štirih storitev (internet, televizija, fiksna in mobilna telefonija) v smislu dodatnih storitev, ki bi bile že vključene v ceno. Kratkoročno višanja cen ne načrtujejo, ne nameravajo pa tudi uvesti kakšnih posebnih stroškovnih dodatkov. Sporočili pa so tudi, da pripravljajo akcijo v kateri bodo do novega leta vsem novim naročnikom paketov podarili stroške priključnine.

http://cekin.si/clanek/za_dom_in_druzin ... terji.html
Slika

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: Razlika v ceni paketov

Odgovor Napisal/-a alesn » 1. Sep 2011 ob 22:54

Čestitam T-2. Paketi so sedaj res ugodni, sploh pri T3 in T4 s popusti od 20-50 % za dodatne naročnine. Super!
Kar tako naprej....

Odgovori