Sim kartica ne deluje v drugem telefonu

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9104
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Sim kartica ne deluje v drugem telefonu

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 12. Jun 2012 ob 22:53

ervins napisal/-a:Če je kupljen pri Simobilu ti brez vprašanja odklenejo na prodajnem mestu.
kolikor vem, ne, samo ko se izteče vezava 24m, potem pa ga odklenejo brezplačno (takšen imam jaz info)

Alex
Nadebudnež
Prispevkov: 355
Pridružen: 21. Mar 2006 ob 17:03
T-2: Še nimam
Paket: Nimam več!
Kraj: Vidim, da nič ne vidim.

Re: Sim kartica ne deluje v drugem telefonu

Odgovor Napisal/-a Alex » 13. Jun 2012 ob 09:24

Spiko napisal/-a:Hoj, spremenil sem paket na T4 torej sem dobil še eno sim kartico. poskusil sem jo dati v telefon nokia xpressmusic 5610d-1 iz tretje roke, pa mi po tem, ko vpišem pin kodo javi, da naj vnesem kodo za odklepanje. Če v telefon ne dam sim kartrice telefon deluje, s t-2jevo pa hoče neko kodo torej. sem klical na t-2 podporo pa mi je rekel, da naj telefon nesem na kak servis kjer bodo to zrihtali, da to ni njihova stvar (res, telefon ni bil kupljen pri t2..).
ali mi kdo ve pomagati? Ene starejše modele se je dalo z neko šifro odklenit ( online unlock code calculator) ampak za ta model ne najdem storitve za to. Lp, Jure

p.s. ja, kartica v nekem drugem telefonu deluje, a ima fuč baterijo.
Če telefon pravi, da vnesi kodo za odklepanje, to pomeni, da je treba vnesti kodo, ki jo je določil prejšnji uporabnik - user lock. Po defaultu je to 12345, vendar je kot kaže spremenjena.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9104
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Sim kartica ne deluje v drugem telefonu

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 13. Jun 2012 ob 17:12

Spiko: si 100% da ni ukraden ?

Radmannsdorf
Znanec
Prispevkov: 87
Pridružen: 23. Mar 2006 ob 15:52
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Optimum - 350/100

Re: Sim kartica ne deluje v drugem telefonu

Odgovor Napisal/-a Radmannsdorf » 20. Sep 2012 ob 10:38

MrTwelveTrees napisal/-a:
ervins napisal/-a:Če je kupljen pri Simobilu ti brez vprašanja odklenejo na prodajnem mestu.
kolikor vem, ne, samo ko se izteče vezava 24m, potem pa ga odklenejo brezplačno (takšen imam jaz info)
tega ni več. tako je blo včasih. odklenejo takoj in brez problema. zakon je zunaj že kakšne dve leti. velja za vse operaterje.
Slika

Odgovori