Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
MihaP
Faca
Prispevkov: 126
Pridružen: 2. Feb 2017 ob 12:04
T-2: Že imam
Paket: start t4

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a MihaP » 22. Maj 2017 ob 19:41

madpanter: se podpišem pod tvojo izjavo!
T-2 je zavozil strategijo pri mobilnih storitvah. Že doma, v Sloveniji, imajo uporabniki problem ko preklaplja med gostovanjem in T2 signalom, da ne govorim kakšne težave so v tujini.
Ostanejo jim samo 2 opcije:
- da se odrečejo svojemu omrežju, ker denarja itak nimajo za nove oddajnike ali 4G posodobitev.
- ali pa se odrečejo komplet mobilnim storitvam, ker je preveč močna konkurenca, novih naročnikov s trenutnimi paketi ne bodo dobili, tako bi se bolj posvetili tv storitvam.

Uporabniški avatar
peroa
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 09:22
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a peroa » 22. Maj 2017 ob 20:11

SIcer ne vem, kakšne telefone uporabljate, ampak v treh letih nisem nikoli preklapljal med roamingi, ne na Lumiji, ne zdaj na iphonu (kjer te opcije itak še nisem videl), dela vedno vse, roaming doma in v tujini.
Slika

Everybody lies!

alesn
Faca
Prispevkov: 154
Pridružen: 29. Jan 2009 ob 22:19
T-2: Že imam
Paket: triple
Kraj: Vrhnika

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a alesn » 23. Maj 2017 ob 07:42

Men tudi dela v tujini BP. Le na začetku mobilne telefonije, ko sem še v Srbijo, sem moral na Lumi spremeniti nastavitve roaminga. Potem pa ne več. Lahko govorima za Srbijo, Bosno, Hrvaško, Avstrijo, Italijo in Malto. Drugje nisem bil.

bobnar.joza
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 23. Maj 2017 ob 13:35
T-2: Že imam
Paket: oranžni diamant

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a bobnar.joza » 23. Maj 2017 ob 13:42

Nam celi družini dela vse bp.,zato priporočam vsem.Le tako naprej.

Uporabniški avatar
Tosho
Guru
Prispevkov: 766
Pridružen: 12. Jan 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: Optično oranžen
Kraj: Idrija

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a Tosho » 23. Maj 2017 ob 13:43

+1
Slika

Junke
Uporabnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 26. Sep 2016 ob 17:04
T-2: Že imam

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a Junke » 23. Maj 2017 ob 14:08

-1

Pri meni so problemi že doma (LTE), tujina (Hrvaška, Srbija, Avstrija, Italija, Nemčija) je pa poglavje zase. Brez nastavljanja roaming 1/2 in restart gsmja ne gre.

LP
T2 tako kot mora biti. :aa:

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 31. Maj 2017 ob 14:03

kekoke napisal/-a:
Mark napisal/-a:Novica glede novih paketov

https://www.t-2.net/novice/vec-podatkov ... -2-mobilne
A če so bli do sedaj paketi 50% znižani (ne poznam več razloga, Mobilni S in Mobilni M) bodo 50% znižani tudi novi paketi (brezčasni mini in M). V nasprotnem je za našo familijo tale pocenitev skoraj 100% podražitev.
Ja res so tolk nefleksibilni, da so mi za isto storitev želeli zaračunati še enkrat več. Že itak smo bli pri T-2 mobilni telefoniji bolj kot ne neki intuziastični čudaki, ki smo bili pripravljeni spregledati kakšno težavo. Kdo bo sploh še ostal? Upam da jih strezni tokratna "optimizacija" paketov in da premislijo preden naredijo tak korak tudi pri fiksnih paketih. Ker to da sem na nekem starem paketu iz časov ko so ti bli še približno prilagojeni uporabnikom je res edina zadeva kar me še veže na T-2.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 2. Jun 2017 ob 15:14

Možno da je tole kaka napaka, možno pa da so točno tja brcnl, k sem reku naj ne tikajo. Ker sem še enkrat prebral ves tekst o selitvah iz starih paketov na nove in tamale selijo na Brezčasni Mini s po 200 vsega. Skratka v star VDSL paket sta bili vključeni 2 SIM, mislim da je bil nek Start paket z nič enotami in 100MB podatkov. Tako na horizontu kot na aplikaciji pa izgleda, da sem ostal še brez tistih 100MB. Napaka prikazovanja ali še ena napaka v razmisleku t-2?
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a madpanter » 15. Jun 2017 ob 18:35

Tašča ima paket T4 20M. Kateri paket ji pripada na sim kartici? Najdu sem edino tole na T-2 strani:

T4 20M

Dostop do interneta prek polno ali skupno razvezanega dostopa s hitrostjo do 20/2 Mbps.

IPTV priključek, ki vključuje standardni TV vmesnik in programsko shemo Paket S.

Stacionarni telefonski priključek z IP telefonskim aparatom ali telefonski priključek z analognim ali osnovnim ISDN vmesnikom (ISDN-BRA) brez telefonskega aparata.

Naročniško razmerje s SIM kartico za glasovne storitve in 100 MB podatkovnega prenosa v T-2 UMTS omrežju in 10 MB v omrežju Simobil.

10 GB za osebni snemalnik

Lp

Poslano z mojega A0001 z uporabo Tapatalk
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

cslesce
Navdušenec
Prispevkov: 723
Pridružen: 1. Okt 2011 ob 17:21
T-2: Že imam
Paket: 200/20
Kraj: Kranj

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a cslesce » 15. Jun 2017 ob 22:01

https://www.t-2.net/paketi

pri vseh so 2x XS paketi možni....
Slika

gr
Navdušenec
Prispevkov: 529
Pridružen: 15. Apr 2007 ob 11:15
T-2: Že imam
Paket: T4 20M, 2xTV, Patton
Kraj: Obalala

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a gr » 16. Jun 2017 ob 07:13

Horizont pravi, da je to "Mobilni XS (vključeno v paketu T4 20M)" z 1x UMTS SIM kartica, Brezplačni klici v T-2 fiksno ali mobilno omrežje. Nadgradnja na brezčasne (vsaj preko web vmesnika) ni možna.

Uporabniški avatar
peroa
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 12. Okt 2007 ob 09:22
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a peroa » 27. Jun 2017 ob 11:16

Kako je zdaj fantje?
A boste dal kakšen GB al' 2 podatkov na brezčasni S ali raje riskirate izgubo stranke?
:?:
Slika

Everybody lies!

krho
Faca
Prispevkov: 106
Pridružen: 3. Mar 2008 ob 13:20
T-2: Že imam
Paket: OranžniOptimum 300/50 (FFTH)

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a krho » 7. Jul 2017 ob 17:08

Tele spremembe paketov so prav nesramne. A se res ni dalo novih paketov narediti tako, da te na položnici ne pričaka znesek večji za 1€.
Poleg tega fantje je vaša komunikacija glede sprememb v moškem spolnem organu. Dokler nisem v predal prejel nove položnice o spremembi paketa nisem vedel NIČ. Pa še potem sem se moral ekstra potruditi, da sem našel novico objavljeno na spletni strani.
To, da vi to objavite SAMO na spletni strani me baš boli k.

Sploh ne bi nič pizdakal, če bi znesek na položnici ostal enak!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 10. Jul 2017 ob 08:51

Sprememb paketov iz starih na nove ne morem komentirat, ker mi ni najbolj jasno po kakšnem ključu so to delali,
kar se pa samega objavljanja tiče je že postala žal stalna praksa, da se te zadeve naredijo tiho in samo z objavo na uradni spletni strani.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: Novi mobilni paketi - Brezčasni paketi

Odgovor Napisal/-a kekoke » 11. Jul 2017 ob 15:12

1€?
Sedajle sem preveril zadeve in lahko naredim povzetek tele male korekcije mobilnih naročnin za familijo.
prej:
Mobilni paket M: 200+200 enot +2GB: 7.5€
Mobilni paket S: 100+100 enot + 500MB: 4€
Mobilni vključen v T3: 100MB +10MB: 0€
Mobilni vključen v T3: 100MB +10MB: 0€

Po 1.6.
Brazčasni M: Neomejeno +10GB: 14€
Brazčasni mini 200+200 200MB 6€
Mobilni XS vključen v T3: 0MB +0MB: 0€
Mobilni XS vključen v T3: 0MB +0MB: 0€

8.5€ podražitve in to da je sedaj v paketih več vključeno ni argument, ker več pač ne rabimo.
Pozitivna je bila le možnost zakupa dodatnih enot - 1000 za 6€ in izenačitev T-2 in Mobitel prenosa podatkov. To sem izkoristil nakup v klubu za točke. Seveda lahko to narediš le enkrat, čeprav ni to nikjer jasno zabeleženo.
Dodatna mobilna paketa sta itak ratala tako naprivlačna, da sta šli številki takoj stran od T-2. Sedaj ko bi moral za vsak prenos podatkov v vključenih paketih plačevat, sta tudi ta dva postala popolnoma neuporabna, tako da papa T-2 mobilna. Aja še to, podatki v mobitelu delajo le na EDGE, ki mi je v praksi deloval do 2kb/s, skratka nič. Za to plačevat 6€ na mesec? Ne, hvala. In pri takih tihih spremembah, kjer res nikjer ni skomunicirano da se jemlje še tisto malo podatkov, ostajajo trajne zamere (za koji k me bo nekdo nategval), tako da ne pridem nazaj kmalu.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Odgovori