T-2 poraba, mobila aplikacija za pregled porabe

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
skymaniak
T-2jevec
Prispevkov: 561
Pridružen: 14. Dec 2007 ob 11:37
T-2: Že imam
Paket: T-2 Mobile

Re: T-2 poraba, mobila aplikacija za pregled porabe

Odgovor Napisal/-a skymaniak » 23. Maj 2023 ob 10:59

zabregar napisal/-a:
22. Maj 2023 ob 14:50
tam piše, da je beta 1.06
https://ota.t-2.net
poskusi z direkt produkcijsko verzijo 1.0.27 na app storu. Tisto je beta testing za Horizont app.

karantanija
Znanec
Prispevkov: 99
Pridružen: 31. Maj 2022 ob 19:41
T-2: Že imam

Re: T-2 poraba, mobila aplikacija za pregled porabe

Odgovor Napisal/-a karantanija » 15. Okt 2023 ob 09:31

Mene pa zanima, kje v iOS aplikaciji lahko vidim seštevek porabljenih podatkov v obdobju (po omrežjih in skupno)... na osnovnem pregledu je izpisano samo število dogodkov (ki niti nima kakšne uporabne vrednosti za končnega uporabnika), poraba podatkov pa je vidna samo za EU roaming:

Slika

Uporabniški avatar
srus
Model
Prispevkov: 212
Pridružen: 26. Feb 2009 ob 12:08
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: T-2 poraba, mobila aplikacija za pregled porabe

Odgovor Napisal/-a srus » 12. Dec 2023 ob 13:41

Aplikacija T-2 poraba mi po zadnjih posodobitvah crkuje tako na Ipadu, kot na Iphonu. Npr. na Iphone 6s z Ios 14 in nižjimi je delovalo leta brez težav, posodobim na Ios 15.8, ko poženem T-2 porabo, zahteva posodobitev aplikacije, jo posodobim na 1.0.27. Ko prvič poženem aplikacijo mi prikaže porabo za eno telefonsko številko, vse deluje normalno, vsi meniji so dostopni, ampak v trenutku, ko hočem preklopiti na drugo telefonsko številko (vnešene imam tri številke), aplikacija crkne. Ko jo ponovno poženem, crkne takoj. Ne pomaga nič, vedno crkne tako, ko jo poženem. Če aplikacijo in njene podatke zbrišem, se zgodba ponovi - ob prvem zagonu deluje dokler ne preklopim na drugo številko.

Kakšna ideja kako naprej? Ali se aplikacija za Ios sploh še vzdržuje?

Odgovori