V tujini poslani SMSi na 38664100***

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

V tujini poslani SMSi na 38664100***

Odgovor Napisal/-a kekoke » 6. Apr 2016 ob 18:05

Pozdravljeni, a mogoče kdo ve kaj bi bilo to. Telefon brez vednosti uporabnika v tujini pošilja SMS na T-2 SMS center. Po nekaj komadov na dan. Reklamacija je bla zavrnjena, češ da so SMS dejansko poslani. Telefon je Lumia. Seveda na T-2 ne znajo nič pomagat. Prav tako so glede drugih težav, ki so ble omenjene v reklamaciji (so tudi omenjene na tem forumu) v želji, da jih odpravijo, več al manj napisali "Ko vas *ebe, nismo mi krivi" (v tujini se ne moreš priključit na nobeno omrežje, ne dobivaš SMSov od tujih operaterjev). Ker se je tega nabralo za kar precej evrov (opazil sem šele pri gostovanju izven EU), se bom pritožil na AKOS, če mi kdo ne poda pametne razlage. Filing imam da ima T-2 na SIM kartici neki narobe naštiman, da telefon to počne.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: V tujini poslani SMSi na 38664100***

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 6. Apr 2016 ob 18:18

Pa se v tvojeme telefonu vidu da so smsi poslani ? Kaj pošlje - vsebina ?

Probaj in testiraj z drugim telefonom. Lahko da je kaksna bedna nastavitev.

Uporabniški avatar
kekoke
Guru
Prispevkov: 930
Pridružen: 23. Maj 2008 ob 09:56
T-2: Že imam
Paket: išče alternativo

Re: V tujini poslani SMSi na 38664100***

Odgovor Napisal/-a kekoke » 6. Apr 2016 ob 18:37

Ne, v telefonu ni nič videt o teh SMSih. Jah ni tko simpl skočt v tujino tole testirat. Sploh ker pošilja tole brez časovnega vzorca. Ponavadi ko prideš v tujino dobiš s te številke dohodni SMS (tko je na porabi zabeleženo) potem pa telefon odgovori z odhodnim SMSom, pol je loh nekaj ur mir, pol pa loh v dveh urah 10 komadov pošlje, tudi tako, da je le po nekaj sekund razmika med njimi.
Slika
Avtor napisanega izjavlja, da ni zaposlen v podjetju T-2 ali z njim povezanih podjetjih. Vseeno pa sprejema zasebna sporočila z neprimerno vsebino.

Odgovori