Prestop k T-2

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
uxbal
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Dec 2017 ob 16:24
T-2: Še nimam

Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a uxbal » 14. Dec 2017 ob 16:29

Pozdravljeni,

Za naslednje vprašanje boste verjetno kar vi pravi naslov. Selim se na nov naslov, iščem kompletno storitev (torej TV + net), sem pa opazil, da če na Oranžni optimum paketu vzamem še mobilno številko in jo dejansko uporabljam (ker mi po propozicijah čisto ustreza vsebina paketa), lahko glede na konkurenco privarčujem v obdobju 24 mesecev tudi do 200 evrov. Torej - vprašanje - kako ste zadovoljni s T-2 mobilnimi storitvami? Delajo zadeve kot je treba? Živim v LJ, moja uporaba telefona je pa omejena na branje kakšnih novic in streamanje glasbe preko Tidala na poti v službo. LTE po mestu dela v redu? So pogosti kakšni izpadi? Plusi in minusi?

Hvala vsem vnaprej.

Lep dan.

Uporabniški avatar
oyoy
Legenda
Prispevkov: 1344
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 11:41
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: sLOVEnija/portorož-lucija
Kontakt:

Re: Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a oyoy » 14. Dec 2017 ob 16:51

zaradi klestenja stroškov za internet, tv in telefonijo sem se tudi sam odločil, da prekinem naročnino za mobilno telefonijo pri drugem ponudniku in prenesem številko k t-2, ker imam mobilno telefonijo v naročenem paketu. sicer je bila to zadnja opcija, ampak za tv in internet žal nimam pametne alternative.
t-2 na svojem omrežju nima lte - pod istimi pogoji kot v t-2 omrežju lahko storitve uporabljaš v mobitelovem lte omrežju. načeloma storitve delujejo normalno. več težav imajo nekateri uporabniki pri uporabi v tujini, sam zaenkrat na hrvaškem in v italiji težav nisem imel, drugje po svetu pa trenutno ne klatim. za uporabo v sloveniji fiksiram telekomovo omrežje, pred odhodom v tujino pa, če se le spomnim, še v sloveniji preklopim na avtomatsko izbiro operaterja.
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a Mark » 14. Dec 2017 ob 17:10

Zelo dobra izbira paketa za udoben začetek. V kolikor pa se kdaj pojavi potreba po večji količini podatkov in minutah, se lahko mobilni paket zelo enostavno nadgradi.

Težav nebi smelo biti, LTE deluje dobro v omrežju Telekoma Slovenije brez dodatnih stroškov.

uxbal
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Dec 2017 ob 16:24
T-2: Še nimam

Re: Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a uxbal » 14. Dec 2017 ob 17:41

Super, hvala.

Pa res kuri vec baterije v roamingu telefon?

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a Mark » 14. Dec 2017 ob 17:53

Enako je. Več lahko kuri edino, če je slab signal oz. če imaš vklopljene različne zadeve (Mobilne podatke, push obvestila, BT, ipd).

uxbal
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 14. Dec 2017 ob 16:24
T-2: Še nimam

Re: Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a uxbal » 15. Dec 2017 ob 08:06

Pa če sem pravilno razumel, T2 sploh nima LTE omrežja, tako da je bolje omrežje takoj fiksirati na Telekom?

HVala.

Uporabniški avatar
atepej
Starešina
Prispevkov: 4607
Pridružen: 8. Jan 2013 ob 16:04
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO - FTTH
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a atepej » 15. Dec 2017 ob 08:19

Da
Slika

davorg
Znanec
Prispevkov: 76
Pridružen: 16. Mar 2008 ob 15:22
T-2: Že imam
Paket: Optika Diamant
Kraj: Laibach

Re: Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a davorg » 17. Dec 2017 ob 17:03

Internet, TV in stacioanaren telefon pri T-2 imam že od samega začetka T-2 na dveh lokacijah. Pred časom, samo na T-2 storitve preklopili še na tretji lokaciji. Mobilno telefonijo T-2 uporbaljamo od januarja na 3 mobilnikih. Trenutno smo imeli z enim mobilnikom 1x težavo samo na Irskem, saj SIM kartica ni preklopila na ROAMING2 v iPhone, je pa delovala v Androdi telefonu (nato so nam menjali SIM kartico). Drugje po svetu Azija, Evropa in USA težav nismo imeli.

krepki45
Nadebudnež
Prispevkov: 392
Pridružen: 24. Feb 2012 ob 17:15
T-2: Še nimam
Paket: NEO C 1000/100 Telekom
Kraj: SG

Re: Prestop k T-2

Odgovor Napisal/-a krepki45 » 17. Dec 2017 ob 17:44

Ne vem v čem sem jaz imel težavo pred mesecem ko sem nastavil na omrežje mobitel,sploh nisem bil dosegljiv,šele ko sem dal na avtomatsko,da je prestavlo na t2 je šlo klicat sms sem dobil normalno.

Odgovori