Sprememba mobilnega paketa (Mini, Midi, Maxi)

Vse o T-2 mobilni telefoniji
Odgovori
Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Sprememba mobilnega paketa (Mini, Midi, Maxi)

Odgovor Napisal/-a Spirit » 25. Okt 2022 ob 23:45

Imam dve vprašanji glede spremembe mobilnega paketa iz npr. Mini v Midi.

Če naredim spremembo z dnem 26.10., kako se mi bo potem obračunala sprememba paketa? Ali sorazmerno obračunajo do 25. za paket mini in potem od 26. naprej sorazmerno za midi? Ali pa se sprememba morda izvede šele z novim obračunskim obdobjem, se pravi s 1.11., ne glede na to na kateri dan sem oddal zahtevo za spremembo?



Drugo vprašanje pa...

Imam Oranžni optimum in do sedaj sem imel samo eno številko na Mini paketu, ta je že vključena v tem paketu. Paketu sem dodal še drugo številko, zaenkrat je tudi ta samo Mini.
Prva številka A je nosilna, številka B pa je bila dodana.

Če bi hotel spremeniti številki B paket iz mini na midi, mi piše, da bom namesto 7,99€ plačeval 9,99€ se pravi samo 2 eur več.
Če hočem narediti enako spremembo na prvi-nosilni številki A, mi za Mini piše "Brez doplačila", za Midi pa cena 6,99€. Se pravi je ta sprememba na nosilni številki občutno dražja, kot pa če bi jo delal na številki B.

Ali lahko to kako uredim? Ker številka B ne bo nikoli rabila več kot paket Mini, številka A pa bi rabil Midi, ampak ne za toliko dražje. Po domače povedano sem se očitno nasral, ker sem premaknil tudi drugo številko k T-2, ker zdaj številki A ne morem narediti nadgradnje paketa za normalno ceno.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8478
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Sprememba mobilnega paketa (Mini, Midi, Maxi)

Odgovor Napisal/-a kitl » 26. Okt 2022 ob 07:04

1. DA
2. nosilna številka ima integrirano naročnino v paketu zato pride do takšne razlike,
Slika


Lp, Kitl

zabregar
Znanec
Prispevkov: 69
Pridružen: 28. Avg 2007 ob 21:48
T-2: Že imam
Paket: ORANŽNI DIAMANT HBO

Re: Sprememba mobilnega paketa (Mini, Midi, Maxi)

Odgovor Napisal/-a zabregar » 26. Okt 2022 ob 08:36

Seveda lahko. Številko B prestavi na nosilno, A pa kot dodatno.
Slika

krepki45
Nadebudnež
Prispevkov: 392
Pridružen: 24. Feb 2012 ob 17:15
T-2: Še nimam
Paket: NEO C 1000/100 Telekom
Kraj: SG

Re: Sprememba mobilnega paketa (Mini, Midi, Maxi)

Odgovor Napisal/-a krepki45 » 26. Okt 2022 ob 10:41

Pokliči povej da bi rad zamenjal številki z 1.11.2022 in zadeva bo urejena tako sem naredil sam z razliko,da sem potem številko prenesel drugam:

Spirit
Faca
Prispevkov: 132
Pridružen: 29. Dec 2006 ob 10:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Giga

Re: Sprememba mobilnega paketa (Mini, Midi, Maxi)

Odgovor Napisal/-a Spirit » 26. Okt 2022 ob 19:36

kitl napisal/-a:
26. Okt 2022 ob 07:04
1. DA
2. nosilna številka ima integrirano naročnino v paketu zato pride do takšne razlike,
Te moram pri prvi točki popraviti, ker to ni res kar praviš.

Sem ravnokar klical na T2 in vse uredil kot ste svetovali. Spotoma pa sem izvedel, da v kolikor bi naredil spremembo paketa iz Mini na Midi z današnjim dnem, bi mi za ta mesec zaračunali oba paketa v celoti in ne samo sorazmerno s številom dni - češ da v tem primeru dobim vse enote tega paketa in ne sorazmerno glede na število dni, ko je paket dejansko v uporabi.

Še dobro, da sem jo vprašal, ker bi se sicer nategnil :jao:

Odgovori