Odsvetovanje uporabe T-2 mobilnega omrežja

Vse o T-2 mobilni telefoniji
bosttt
Faca
Prispevkov: 172
Pridružen: 20. Maj 2019 ob 16:50
T-2: Že imam

Re: Odsvetovanje uporabe T-2 mobilnega omrežja

Odgovor Napisal/-a bosttt » 7. Nov 2022 ob 20:55

Mogoče se pa A1 pa T2 združita kdaj, prvi nima fiksne infrastrukture, drugi pa mobilne in bi bili močna konkurenca Telekomu in Telemachu.

Uporabniški avatar
srus
Model
Prispevkov: 212
Pridružen: 26. Feb 2009 ob 12:08
T-2: Že imam
Paket: vse

Re: Odsvetovanje uporabe T-2 mobilnega omrežja

Odgovor Napisal/-a srus » 8. Nov 2022 ob 07:12

Jaz imam svoj mobilni telefon zadnjih 14 let, od kar sem pri T-2, vedno zalockan na nacionalno gostovanje, včasih je bil to Simobil, danes Telekom in v Sloveniji mi vse deluje brezhibno. Mislim, da združitev A1 in T-2 ne bi prinesla nič dobrega potrošnikom, na primer na področju mobilne telefonije v Slo še vedno vlada resnična konkurenca, ni takih monopolov ali kartelov kot jih vidimo pri bankah, komunalah ali energetiki. Recimo zadnje dviganje hitrosti pri T-2 je odgovor na A1 1 Gbs mobilni internet. Je pa mobilna telefonija pri T-2 še vedno joke, poleg stvari, ki so jih omenili zgoraj, imam vedno probleme pri začetku gostovanja v tujini, pa tudi telefonsko tajnico bi v 21. stoletju lahko končno ponudili.

lesa
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 7. Nov 2022 ob 16:45
T-2: Že imam

Re: Odsvetovanje uporabe T-2 mobilnega omrežja

Odgovor Napisal/-a lesa » 9. Nov 2022 ob 21:29

Enak problem v LJ. Telefoni registrirani na omrežju, klicev pa ne spušča skozi. Zgleda da je problem omejen na našo bazno postajo. Drugje vse ok, doma pa nedosegljivi in telefon ne zazna nobene napake tako da ne preklopi na roaming. V zadnjem mesecu se je dvakrat zgodilo, vsakič jim javim in ponavadi popravijo v roku enega dneva ampak je očitno da je stvar nezanesljiva... bolje na ročno izbiro omrežja (telekom) kot pa ves čas gruntat če si dosegljiv.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9093
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Odsvetovanje uporabe T-2 mobilnega omrežja

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 10. Nov 2022 ob 14:13

In to delat skoz, preklapljat med samodejno pa ročno ? Zakaj ? Je kaj ceneje na računu ? Bomo leta 2023 madona.

Ledenko
Faca
Prispevkov: 179
Pridružen: 28. Nov 2011 ob 12:11
T-2: Še nimam

Re: Odsvetovanje uporabe T-2 mobilnega omrežja

Odgovor Napisal/-a Ledenko » 10. Nov 2022 ob 22:23

Nekaj me zanima (če je morda kdo že kaj takega počel). Sicer je zaenkrat zgolj v moji glavi, a vedno bolj razmišljam, da bi od treh številk, ki so trenutno na T2, dve številki prestavil k drugemu operaterju - žal imam dovolj tega drkanja med samodejno in ročno izbiro omrežja...

Torej imam 3 številke - ena je v sklopu paketa OD, druga je kot Oranžni Mini, tretja pa Mobilni Top. Prvi dve bi prenesel drugam, zadnjo pa prestavil v sklop paketa OD. Torej, kako najelegantneje in stroškovno najbolj ugodno to urediti? Prej prestaviti obe številki drugam ali prej prevekslati pakete znotraj T-2 in potem prestavljati?

gasdopodna
Nadebudnež
Prispevkov: 449
Pridružen: 7. Feb 2010 ob 10:08
T-2: Že imam

Re: Odsvetovanje uporabe T-2 mobilnega omrežja

Odgovor Napisal/-a gasdopodna » 11. Nov 2022 ob 09:40

Jaz sem septembra najprej prenesel številko iz T-2 drugam, je nastala luknja v paketu T4, ko je bil prenos končan, sem pa menjal paket iz T4 na T3... Če kaj pomaga... ?

Luknja? Niso dali na T-2 SIM po prenosu drugo številko. Pomoje jim je bilo logično, da grem z mobilno stran, in si niso delali dela. Itak bi jo potem morali spet odklopit...

krepki45
Nadebudnež
Prispevkov: 392
Pridružen: 24. Feb 2012 ob 17:15
T-2: Še nimam
Paket: NEO C 1000/100 Telekom
Kraj: SG

Re: Odsvetovanje uporabe T-2 mobilnega omrežja

Odgovor Napisal/-a krepki45 » 11. Nov 2022 ob 10:02

Prvo,števlko ki bo nosilna na t-2 prestavi za glavno številko,če je še nimaš,to je najbolje storit na koncu meseca tako da je spremeba z 1 v mesecu,nato lahko ostali dve številki preneseš k drugemo operaterju.
Nato lahko spreminjaš paket kot ti je volja če nimaš vezave,lahko tudi z vezavo sam plačaš prejete ugodnosti,tako kot jaz samo sem še vseno na plusu kljub plačilu kazni.

Odgovori