Izklop HTV2 v času Lige prvakov

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Bine
Guru
Prispevkov: 897
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 21:26
T-2: Že imam
Paket: 100/100

Odgovor Napisal/-a Bine » 18. Okt 2006 ob 19:39

Poskušajte razumeti, da je treba poslovati legalno.

Če sosed krade, to vsekakor ni opravičilo, da kradem tudi jaz.

Vsa ostala debata je zgolj brezplodno nakladanje.
Se pa strinjam, da bi T-2 moral izklope najaviti na svojih web straneh.
Slika

bojan
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 11. Sep 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: INTERNET+IP-TV

Odgovor Napisal/-a bojan » 18. Okt 2006 ob 20:43

Jaz sem šel na T2 predvsem zaradi več programov, kjer sem upal, da bom še kakšno tekmo ujel, ki jo drugače ne bi na kabelski v kranju. Drug razlog je bila tudi boljša slika. A če se bodo takšne stvari dogajale samo na T2, na kabelski kranj pa bodo vse vrteli, potem bom vsekakor raje šel nazaj na kabelsko kranj kljub slabši sliki in manj programov. Nič mi ne koristi, če ima T2 130+ programov, če bo na vseh uporabnih (beri kjer je šport) tema. Lepa tema mi nič ne koristi :wink:

Bine
Guru
Prispevkov: 897
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 21:26
T-2: Že imam
Paket: 100/100

Odgovor Napisal/-a Bine » 18. Okt 2006 ob 21:20

Aha - torej groziš firmi, ki pošteno posluje, da se boš pridružil tistim, ki ne spoštujejo avtorskih pravic in mednarodnih pogodb?
Odrasti.
Slika

bojan
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 11. Sep 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: INTERNET+IP-TV

Odgovor Napisal/-a bojan » 18. Okt 2006 ob 21:41

Naj prvo lepo objavijo kakšno imajo pogodbo za predvajanje HTV2, uporabnike predčasno opozorijo, da športnih prenosov ne bodo kazali nikoli oziroma bo vsaj zaradi nedelujočih prenosov kaj manjša naročnina, ... itd. potem pa lahko govorimo o poštenju.

A zdaj naj vse televizije sporočijo, da njihovih programov T2 ne more predvajati zaradi ne vem kakšnih razlogov in pravic (npr. TV Zgornja Kungota bo sporočil, da lokalno veselico lahko vidijo le v Zgornji Kungoti za ostale mora biti pa tema), mi bomo govorili T2 je pa res poštena, ful so dobri, najlepšo temo predvajajo, res si zaslužijo, da pošteno plačujemo mesečno naročnino tudi za temo :roll:

Mislim, odrasti no ... :roll:

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 18. Okt 2006 ob 21:52

Sej bodo tudi kablaši jih fasali, sicer jim bodo HRT-jevci prepovedali predvajanje programa. Drži pa, da so kablaši "ta bolj počasne sorte". :)
Optika 100/10

OrionLady
Nadebudnež
Prispevkov: 430
Pridružen: 11. Jun 2006 ob 14:56
T-2: Že imam
Paket: optika T4
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a OrionLady » 18. Okt 2006 ob 21:54

hmm...tipi in nogomet :roll:

drugace pa, a ni bilo letos, ko je bilo nekaksno prvenstvo, bilo zatemnjenih kar nekaj tv programov med prenosi tekem? takrat pa noben ni jokal?

its just a game :roll:

stojko123
Faca
Prispevkov: 140
Pridružen: 30. Avg 2006 ob 22:42
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10 + TV + TEL (PSTN)
Kraj: KRANJ T2 OPTIKA

Odgovor Napisal/-a stojko123 » 18. Okt 2006 ob 21:59

ženske in nogomet -----VIC STOLETJA

mikele
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 19. Sep 2006 ob 22:05
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a mikele » 18. Okt 2006 ob 22:27

Bine napisal/-a:Poskušajte razumeti, da je treba poslovati legalno.

Če sosed krade, to vsekakor ni opravičilo, da kradem tudi jaz.

Vsa ostala debata je zgolj brezplodno nakladanje.
Se pa strinjam, da bi T-2 moral izklope najaviti na svojih web straneh.
Se strinjam!

mikele
Novinec
Prispevkov: 17
Pridružen: 19. Sep 2006 ob 22:05
T-2: Že imam
Paket: optika 1/1
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a mikele » 18. Okt 2006 ob 22:33

bojan napisal/-a:Jaz sem šel na T2 predvsem zaradi več programov, kjer sem upal, da bom še kakšno tekmo ujel, ki jo drugače ne bi na kabelski v kranju. Drug razlog je bila tudi boljša slika. A če se bodo takšne stvari dogajale samo na T2, na kabelski kranj pa bodo vse vrteli, potem bom vsekakor raje šel nazaj na kabelsko kranj kljub slabši sliki in manj programov. Nič mi ne koristi, če ima T2 130+ programov, če bo na vseh uporabnih (beri kjer je šport) tema. Lepa tema mi nič ne koristi :wink:


Tudi s tem se strinjam, zato naj T-2 uredi en tak športen program, ki ima aktualno ponudbo prenosov, se pravi hokej, nogomet, rokomet, smučanje...
Ne pa ene stare posnetke ali pa dolgočasne oz. negledljive športe.

bojan
Uporabnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 11. Sep 2006 ob 19:26
T-2: Že imam
Paket: INTERNET+IP-TV

Odgovor Napisal/-a bojan » 18. Okt 2006 ob 22:44

Sem šel še malo skozi kanale in videl, da je izgleda tudi RAI poslala dopis na T2 :)

ORF1 in DSF pa ne :D

Pa danes je HTV tudi pustil T2, da so cca 30 minut predvajali :)

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 19. Okt 2006 ob 06:36

@Bojan: RAI ima tudi na kranjski kabelski televiziji vedno zatemnjeno sliko, kadar gre za športne prenose in ne samo nogomet, ampak tudi kadar je formula...

Se pa strinjam z nekaterimi, da bi moral T-2 obvezno narediti nekaj v zvezi z povečanjem svoje ponudbe špotnih kanalov...

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Odgovor Napisal/-a Tedy » 19. Okt 2006 ob 07:54

OrionLady napisal/-a:hmm...tipi in nogomet :roll:

drugace pa, a ni bilo letos, ko je bilo nekaksno prvenstvo, bilo zatemnjenih kar nekaj tv programov med prenosi tekem? takrat pa noben ni jokal?

its just a game :roll:
ženske in kozmetika :?
Slika

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a ally12 » 19. Okt 2006 ob 09:23

Te debate sploh ne bi bilo, če bi slovenski nosilci pravic športnih prenosov bili dovolj kakovostni, da bi jih Slovenci želeli gledati. Rad bi izvedel (pa ne od T2 ali drugega operaterja), kako je to urejeno v Švici (kjer govorijo tri jezike) in recimo v Belgiji ali Španiji.

Problem je verjetno v tem, ker ne moremo v Sloveniji dobiti prenosov ameriških TV postaj, kjer se komentatorji celo tekmo pogovarjajo o dogajanju na, ob, pri, nad, pred, po,... igrišču. :roll: Ampak tudi nemški ali avstrijski prenosi imajo rep in glavo. Hrvati in verjetno ostale republike bivše države bi pa lahko organizirali seminarje za naše kretenčiče and co., kako se pripravi prenos.

Za vse absolutne privržence T2 - počakajte, da se zgodi podobno na vašem programu. Ko bo ProPlus kupil pravice za nek film, HTV bo imel ta film pol leta prej, ampak bo moral zahtevati, da zatemnijo svoj program v času omenjenega filma. Naročniki bomo morali imeti dovolj živcev in počakati, da ga bodo gospodje uvrstili na program.

ŽIVJO REPUBLIKA BANANA!

Da pa to ni čisto res, kar govorite vsi ponudniki (Hrvati so poslali zahtevo po zatemnitvi in ne želijo oddajati v Sloveniji), potrjuje dejstvo, da so Hrvati vložili tožbo v Sloveniji v času SP v Nemčiji, za katero res niso imeli realnih možnosti. Zato je moj predlog T2, da se usmerite tudi na interese svojih naročnikov, ki so prav zaradi takih konfliktov v preteklosti presedlali k vam. In če se ne uspete dogovoriti za Sportklub, se bo kar nekaj naročnikov vrnilo na paradajzarske kabelske POPeraterje.

MrJerry
Uporabnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 18. Avg 2006 ob 09:49
T-2: Še nimam
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a MrJerry » 19. Okt 2006 ob 11:35

Lion napisal/-a:Razumem, da je T2 izklopil pred predvajanjem Lige prvakov signal HTV.
Govorili ste o tem, kaj je manjše zlo. Po drugi strani pa velika večina gledalcev gleda HTV ravno zaradi športnih prenosov, največ od tega je fuzbal. Če bo HTV še naprej zagtevala zatemnitev ob športnih prenosih, potem ne vem, v čem je sploh še smisel, da je omenjen program v shemi T2.
Ce gres po tem kljucu, potem se pojavi vprasanje, zakaj je sploh 130 programov v shemi? Recimo, od skoraj 20 slovenskih televizij jih je nekaj popolnoma negledljivih... V cem je recimo smisel Al Jazeere (kolk nas pa govori arabsko?) Ampak sam rajsi vidim, da imam na voljo program, ce ga slucajno zelim gledati, kot pa da ga nimam na podlagi mnenja neke kriticne mase gledalcev. Konkretno poznam folk, ki na HTV gledajo se kaj drugega kot samo nogomet.

Ne vem ce ima zdaj smisel pljuvati po HTVju ali po T-2ju. Resnicen problem je v tem, da slovenske televizije ocitno nimajo kadrov, ki bi sproducirale zanimivo gledanje tekem. Ce tole slucajno bere kak predstavnik TV3, se recimo lahko vprasa, v cem je smisel, da ONI kupujejo licence za prenos tekem, ljudje jih pa gledajo na drugih kanalih (ali vsaj zelijo gledat). Mene ne more nihce prisilit, da nekaj gledam. Formulo 1 sem nehal spremljat, ko so jo dali v komentiranje Alisicu. In tud nogomet sem sposoben skinit z zivljenja, ce mi ga pac ne postrezejo na primernem krozniku.


edit - vidim, da je ally12 pred mano povedal isto :D

Uporabniški avatar
rory
Uporabnik
Prispevkov: 31
Pridružen: 27. Avg 2006 ob 21:38
T-2: Že imam
Paket: 4/512-TV-IP TEL.
Kraj: Celje in svet

HTV 2 DO POLNOČI

Odgovor Napisal/-a rory » 19. Okt 2006 ob 11:49

V bistvu je meni kar malo vseen za fuzbal, če sem čist iskren - jezi me to, ker sem se spravil ob 23.00 včeraj (18.10.2006) gledat ZF serijo na HTV2, pa je bla tema!! :x

Seveda sem klical na T2 ampak kljub vsej prijaznosti mi kaj drugega kot to, da so izklopili Hrvati in da na T2 ni težav, niso znali povedati.

Saj človek razume, da je tu in tam za krate čas tudi tema na ekranu, a ne tako dolgo in ne ravno takrat, ko je na TV nekaj takega, kar bi rad pa jaz gledal :idea:

P.S.
Moj prispevek ni ravn v smislu konstruktivne debate, se pa bolje počutim, da sem povedal, kaj me piz.... :wink:

Lep dan vsem
Slika
"Live long and prosper"

Odgovori