Baby TV

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Baby TV

Odgovor Napisal/-a pack » 19. Nov 2007 ob 23:38

Slučajno sem zajadral na T-2jevo spletno stran in opazil reklamo za Baby TV. A je tak program pri nas dejansko zanimiv? Mislim, so ti starši slovenci, ali je to samo dobesedni prevod angleške "reklame"? :roll:
...To je visoko kvaliteten program za res najmlajšo populacijo naših gledalcev, ki so stari manj kot leto in naprej... so imeli pred očmi zmožnosti populacije do treh let... Programi so res v angleščini in niso podnaslovljeni, vendar so po pripovedovanju staršev, ki s svojimi malčki redno spremljajo Baby TV odlična priložnost ne samo za zgodnje učenje angleškega jezika, pač pa tudi za zanimivo igro...
Kaj to se ga gleda v jaslih? Ali ko starši pridejo domov? Jest sem pa mislil, da se je treba pri teh letih ukvarjati bolj z kreativnimi, tehničnimi zadevami, igrače, kocke in podobne zadeve, ne pa gledanje televizije.

Zelo "zanimiva je tudi trditev na njihovi uradni spletni strani. :shock:
At night, BabyTV broadcasts soft music and gently moving visuals designed to help soothe waking babies and create a calm atmosphere in the home.
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 20. Nov 2007 ob 08:45

pack sicer ne vem kaj je res samo ti lahko povem, da naša tamala stara 2 mesca najbolj opazuje TV ko je prižgan ta kanal. Baje zaradi zanimivih raznolikih barv in zanimivih zvokov, ki otroke pritegnejo.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
bigk
Uporabnik
Prispevkov: 26
Pridružen: 23. Jul 2007 ob 18:44
T-2: Že imam
Paket: 10/2
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a bigk » 20. Nov 2007 ob 08:45

Jaz ti lahko iz prve roke povem, da je ta program zeloo zanimiv za otroke. Konkretno na primeru 1 in 3 letnega otroka. Saj ne, da bi ves dan to gledala, ampak če gledata samo pol ure, se ne premakneta ... Je veliko boljši, kot pa kakšna naša otroška oddaja ali risanka, pa čeprav je v angleščini.
Slika

meganeII
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 9. Jan 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: 1/256+tv

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a meganeII » 20. Nov 2007 ob 09:06

Pridružujem se bigk-ju.
Program je zelo zanimiv in poučen za otroke neglede na to da je v angleškem jeziku.
Ob tem se otroci navadijo še kakšno angleško besedo.

sbostjan
Uporabnik
Prispevkov: 29
Pridružen: 24. Sep 2007 ob 10:18
T-2: Že imam

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a sbostjan » 20. Nov 2007 ob 09:53

Zagotovo je tak program boljši, kot ostali otroški, kjer v vsaki risanki vidiš same eksplozije, streljanja, sablanja

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a pack » 20. Nov 2007 ob 09:59

No evo, to ti je feedback! Hvala. Tle okoli sebe poslušam en kup "pametovanja", pa sem zato v podobne stilu napisal tisti post, da vidim, kakšen bo odziv. Torej le ni tako neuporaben, kot nekateri pravijo. :)
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
Anubis
Legenda
Prispevkov: 1316
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 16:05
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: Zokiville

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a Anubis » 20. Nov 2007 ob 10:00

Ta program je prefinjena oblika zgodnjega pranja mozganov in vzgajanja suznjev-potrosnikov-odvisnikov. Tako kot Telebajski. :twisted:
(conspiracy mode off) :lol:

Uporabniški avatar
Fry
Legenda
Prispevkov: 1454
Pridružen: 1. Jun 2007 ob 10:04
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, 3xTV, Telefon
Kraj: Koper

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a Fry » 20. Nov 2007 ob 10:10

Ne pretiravaj!
Ta program je dobro naštudiran za majhne otroke (1-3).
Ne vsebuje nobenega nasilja.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 20. Nov 2007 ob 20:31

Fantje v glavnem tale kanal sekam, za malčke bolj odtehta kot ne vem kaj. Jebe..... HBO :D sam, da je otrok zadovoljen.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a madpanter » 20. Nov 2007 ob 20:34

Naj gledajo, kar im paše, drgač pa komentar mi je padu v oči, puške, sablanje itd... Veš jaz sem zrasel ob takih risankah (tom & jerry, road runner, looney toons, itd...) pa sem čisto normalen (predvidevam da sem :mrgreen: ) nismo mi klinčeva amerika ko gre na faks pa pobije 30 ljudi
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
borutz
Navdušenec
Prispevkov: 666
Pridružen: 13. Feb 2007 ob 13:31
T-2: Že imam
Kraj: Spodnja Idrija

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a borutz » 20. Nov 2007 ob 21:45

v bistvu je zelo tematsko razdeljen in vzpodbuja otrokovo razmišljanje. Poglejte si risanko o polžu Tulliju. Odkriva nove stvari in jih prepoznava. Na njihovem webu imajo večino junakov iz risank tudi v flash igrah. Preklopiš na cartoon, pa vidiš kako stvor ki sploh ne veš čemu je podoben, strelja floruscentno zelene puščice. Naš Jakob obožuje BabyTV.Vem, da bo prišel tudi do pušk in vesoljcev, ampak naj pride sam do njih, ne pa da ga vzpodbujaš k temu. Vse oddaje so tematsko razdeljene in kar vidiš otroka, kako sodeluje. Eden izmed redkih svetlih žarkov kvalitetne programske produkcije.
Slika

Uporabniški avatar
Idol
Znanec
Prispevkov: 83
Pridružen: 11. Jun 2007 ob 08:59
T-2: Že imam
Paket: brez časa
Kraj: Murska Sobota

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a Idol » 20. Nov 2007 ob 22:44

brez mojga posta tud ne gre

ta baby tv je zelo dober za otroke. 8) 8) :D
Mislim, da smo bili mi bolj podvrženi raznim "čudnim" risankam kot pa so na Baby tv.

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a kitl » 20. Nov 2007 ob 22:49

madpanter napisal/-a:Naj gledajo, kar im paše, drgač pa komentar mi je padu v oči, puške, sablanje itd... Veš jaz sem zrasel ob takih risankah (tom & jerry, road runner, looney toons, itd...) pa sem čisto normalen (predvidevam da sem :mrgreen: ) nismo mi klinčeva amerika ko gre na faks pa pobije 30 ljudi

Pa mi ti povej če si gledal tom&jerry pri dveh mesecih starosti ti garantiram da ne. Naša tamala gleda Baby Tv po 30 minut brez predaha s tem, da se zraven smeji kot utrgana. V glavnem tale kanal je res zakon.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
pack
Legenda
Prispevkov: 1037
Pridružen: 15. Nov 2006 ob 11:48
T-2: Že imam
Paket: PRD:VDSL1/1 vmesnika ISDN+PSTN
Kraj: Trzin

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a pack » 20. Nov 2007 ob 22:51

Ja, sam zdej bo treba plazme montirat še v otroške sobce, če se otrok slučajno zbudi sredi noči, da ga ta mirni nočni program pomiri... :mrgreen:
Slika
Za počitnice varčujem pri T2!

Uporabniški avatar
Malkec
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 3073
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:24
T-2: Že imam
Paket: T4 TERA 100/20 FTTH
Kraj: Maribor

Re: Baby TV

Odgovor Napisal/-a Malkec » 20. Nov 2007 ob 23:19

Baby TV > športklub :lol:

Odgovori