daljinec

Vse o T-2 IP televiziji
mte
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 00:56
T-2: Že imam

daljinec

Odgovor Napisal/-a mte » 22. Nov 2007 ob 09:16

že nekaj časa opažam, kako postaja gumb STB vedno težji za ga pritisnit. Ne fizično, ampak enostavno se moram precej potruditi in ga pritiskati pod različnimi koti, da daljinec zazna pritisk - pač slab kontakt. Ali mi ga bodo zamenjali, če ga nesem na Brnčičevo? Če da, naj nesem samo daljinec ali komplet aminota? Če naj prinesem komplet - je možno da mi dajo Motorolo?
Hvala,
lp

Uporabniški avatar
obi
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 843
Pridružen: 9. Nov 2006 ob 17:26
T-2: Že imam
Paket: T-2 PAKET T-3 VDSL
Kraj: ljubljana - medvode
Kontakt:

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a obi » 22. Nov 2007 ob 22:17

glede motorole nisem zihrer, glede daljinca pa če je res ta trditev da ne dela več dobro pol ti ga znajo zamenat
Štrom for wife, ups for live
If you still hear me. It was not loud enough

toMzY8
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Jan 2007 ob 19:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a toMzY8 » 23. Nov 2007 ob 17:50

mte napisal/-a:že nekaj časa opažam, kako postaja gumb STB vedno težji za ga pritisnit. Ne fizično, ampak enostavno se moram precej potruditi in ga pritiskati pod različnimi koti, da daljinec zazna pritisk - pač slab kontakt.
enako :(

NOD 32
Navdušenec
Prispevkov: 523
Pridružen: 1. Avg 2007 ob 09:28
T-2: Že imam
Paket: 10/2 + IPTV + IPTEL
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a NOD 32 » 23. Nov 2007 ob 22:18

mte napisal/-a:že nekaj časa opažam, kako postaja gumb STB vedno težji za ga pritisnit. Ne fizično, ampak enostavno se moram precej potruditi in ga pritiskati pod različnimi koti, da daljinec zazna pritisk - pač slab kontakt.
Meni tudi :(
Na T-2 sem spravil že 1250 uporabnikov :cool:

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a weby » 24. Nov 2007 ob 13:10

Hja, imamo T2 že eno leto pa še mal (glej podpis) in nam daljinec, če ne upoštevamo da se baterije hitro izpraznejo, dela še tko kot prvi dan ko smo dobili T2jevo opremo.

Vsi gumbi delajo brez kakšnega matranja :)

pushte
Znanec
Prispevkov: 54
Pridružen: 27. Dec 2006 ob 17:40
T-2: Že imam
Paket: 4 Mbps / 512 Kbps
Kraj: POLZELA

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a pushte » 24. Nov 2007 ob 13:45

mte napisal/-a:že nekaj časa opažam, kako postaja gumb STB vedno težji za ga pritisnit. Ne fizično, ampak enostavno se moram precej potruditi in ga pritiskati pod različnimi koti, da daljinec zazna pritisk - pač slab kontakt. Ali mi ga bodo zamenjali, če ga nesem na Brnčičevo? Če da, naj nesem samo daljinec ali komplet aminota? Če naj prinesem komplet - je možno da mi dajo Motorolo?
Hvala,
lp
Meni dela isto pa sem klical na HD pa mi ga že 14 dni pošiljaljo pa ga še zmirom nimam

mte
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 00:56
T-2: Že imam

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a mte » 24. Nov 2007 ob 13:58

Nesel sem ga na Brnčičevo, pa so mi ga takoj zamenjali. Žal pa ni bilo možno menjati komplet aminota za motorolo. Po eni strani razumem, da nimajo kam s starimi aminoti, po drugi strani pa za isto ceno kot nekateri drugi dobim manj. TTX ne dela prav, spored je ob tako dolgem nalaganju praktično čisto neuporaben, nima HDMI izhoda, katerega bi lahko ponucal za navaden malo večji računalniški monitor direkt priklopit, ...
lp

Uporabniški avatar
t0r0
Model
Prispevkov: 301
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 20:33
T-2: Že imam
Paket: 4/skor 1, IPtv, 2x tel
Kraj: Škofja Loka

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a t0r0 » 25. Nov 2007 ob 08:38

pushte napisal/-a:
mte napisal/-a:že nekaj časa opažam, kako postaja gumb STB vedno težji za ga pritisnit. Ne fizično, ampak enostavno se moram precej potruditi in ga pritiskati pod različnimi koti, da daljinec zazna pritisk - pač slab kontakt. Ali mi ga bodo zamenjali, če ga nesem na Brnčičevo? Če da, naj nesem samo daljinec ali komplet aminota? Če naj prinesem komplet - je možno da mi dajo Motorolo?
Hvala,
lp
Meni dela isto pa sem klical na HD pa mi ga že 14 dni pošiljaljo pa ga še zmirom nimam
Pošlji mi ID na PM pa ti ju3 zadevo uredim.
Slika

zabregar
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Avg 2007 ob 21:48
T-2: Že imam
Paket: ORANŽNI DIAMANT HBO

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a zabregar » 2. Dec 2007 ob 09:07

pri meni se dogaja, da sploh ne moreš prestaviti programa in je potrebna telovadba, da ujameš kot pod katerim potem prime. mal mi gre to že na živce, ker knofi ne "prijemajo". ne verjamem da bo z zamenjavo daljinca kaj drugače. btw - baterije so v redu, da mi ne bi kdo pamet stresal....
Slika

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a tonimona » 2. Dec 2007 ob 09:30

zabregar napisal/-a:pri meni se dogaja, da sploh ne moreš prestaviti programa in je potrebna telovadba, da ujameš kot pod katerim potem prime. mal mi gre to že na živce, ker knofi ne "prijemajo". ne verjamem da bo z zamenjavo daljinca kaj drugače. btw - baterije so v redu, da mi ne bi kdo pamet stresal....
No, da ne bom stresal pameti, ti povem, da je problem v nečistosti (zamaščenosti) kontaktne površine. Rešitev je več, edina pravilna je, da zamenjaš daljinca, saj je le ta last T-2.
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

zabregar
Znanec
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Avg 2007 ob 21:48
T-2: Že imam
Paket: ORANŽNI DIAMANT HBO

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a zabregar » 2. Dec 2007 ob 13:51

hahahaha tonimona. mogoče imam pa motorolo izklopljeno....hehehehe........itak
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a Mark » 3. Dec 2007 ob 21:51

Če se ugotovi, da je daljinec v okvari se ga menja direkt na poslovalnici (skladišču)... Preko pošte se žal znajo te stvari malo upočasniti!

Uporabniški avatar
ToJo
Faca
Prispevkov: 104
Pridružen: 25. Okt 2007 ob 10:31
T-2: Že imam
Paket: Brezčasni VDSL+dod. TV
Kraj: Vipava-Ajdovščina

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a ToJo » 14. Dec 2007 ob 22:04

Tudi sam imam probleme z daljincem od AMINO (po vsej verjetnosti kontakti), tako da je z njimi očitno kar nekj problemov.

Ker nisem iz LJ, da bi ga lahko nesel v poslovalnico (na Goriškem pa je ni), kakšen je potem postopek (razen prijave napake).

LP
Slika

Uporabniški avatar
RobertM
Moderator
Prispevkov: 2347
Pridružen: 24. Dec 2006 ob 12:51
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum BRO FTTH
Kraj: Okolica Tolmina

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a RobertM » 14. Dec 2007 ob 22:40

ToJo napisal/-a:Tudi sam imam probleme z daljincem od AMINO (po vsej verjetnosti kontakti), tako da je z njimi očitno kar nekj problemov.

Ker nisem iz LJ, da bi ga lahko nesel v poslovalnico (na Goriškem pa je ni), kakšen je potem postopek (razen prijave napake).

LP
Ma,ne jamrat s temi daljinci :roll:
Siol ima to elegantno reseno - http://storitve.siol.net/SiOL-TV/cenik/ glej bolj spodaj :mrgreen:
Ce ti je tezko iti v Lj. pa pojdi v kromberk v TELEtrgovino :mrgreen:

BDW. Tisti od TV in druge ropotije pa delajo-verjetno malo bolj pazite nanje,ker so vasi :mrgreen:
L.P.Robert
Pred zagonom jezika vklopi možgane !

Slika
Slika

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: daljinec

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 14. Dec 2007 ob 22:57

Okvarjeni daljinci so po 7 €:
http://www.t-2.net/?AUID=FB1966011635B2C011067
Optika 100/10

Odgovori