Opomin

Vse o T-2 IP televiziji
Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a madpanter » 4. Dec 2007 ob 21:32

Če mu je odletel net pol mu ne dela. Utripa link ki bi moral svetit. :? Sej lahk, da telekom kaj čara in je reku če jutri zjutri nebo delalo bo zavrnil plačilo računa ;-)

Nič grem spat, jutri je nov delovni dan. Lahko noč vsem na forumu.

L.P.
Zadnjič spremenil madpanter, dne 4. Dec 2007 ob 21:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 4. Dec 2007 ob 21:33

Račun lahko zavrne le za čas izpada. Obvezno naj prijavi tudi napako na telekom, če ima še telekomovo telefonijo!
Optika 100/10

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 4. Dec 2007 ob 21:56

Navadni Nimda napisal/-a: Gledete klicanja v računovodstvo: kliče se na HD in se njim pritoži. Sej oni potem to naprej dajo. Une pupe v računovodstvu pa naj v miru delajo. Valjda kdo ne misli, da lahko kaj pametnega naredijo, če jim skoz telefon zvoni?! :o
Eh NN, sej ne da bi bil picajzlast, ampak cifra računovodstva je na opominu. Valda bom pol njih klical, da se zmenim kako pa kaj ane? :?
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8483
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a kitl » 4. Dec 2007 ob 22:00

No v glavnem računovodstvo je čist cool, če jih sploh dobiš. Jaz ko jih kličem se mi dogaja, da zvoni in me enostavno skenslajo, če pa vztrajaš se pa obrestuje. Ne vem pa zakaj bi klical HD, če piše v opominu, da moraš poklicati njih.
Slika


Lp, Kitl

toMzY8
Faca
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Jan 2007 ob 19:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a toMzY8 » 4. Dec 2007 ob 22:04

stenc55 napisal/-a:Eh NN, sej ne da bi bil picajzlast, ampak cifra računovodstva je na opominu. Valda bom pol njih klical, da se zmenim kako pa kaj ane? :?
res da je napisana na opominu - vendar ta cifra te po nekajkratnem zvonenju preveže na HD... poleg te št. tudi št. faxa sam to le za tiste ki ga majo...

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a madpanter » 4. Dec 2007 ob 22:18

No skratka odkrila sva v cemu je problem. Crknil je spliter. Zdej pa spet tista stvar ki mi nebo dala miru in bi prosil nimda da mi poves kako lahko clovek ki je zaposlen na HD rece da je pri njemu vse ok ce se modem ne poveze, ter a je tudi moje delo da strikotu svetujem naj proba probat brez spliterja. Torej HD je v mojih oceh spet pogorel in se ze nevemkokrat dokazal da tam dela folk ki nima pojma o nekih osnovnih stvareh. No skratka nebom dolgovezil, ker to pisem prek telefona ampak evo kako sem odkrival jaz problem in tako bi HD moral ravnat:
1. Preverit kable ce je vse ustekano
2. Rekel sem mu naj proba brez routerja povezavo
3. Vprasal sem ga ce fon dela
4. Potem mi je kapnlo ko je reku da mu tudi fon nedela naj proba fon brez spliterja in fon mu je ozivel, priklopi net brez spliterja in net mu je ozivel.
5. Zakljucek: hin spliter

skratka clovk na hd si ni vzel 10 min cajta za katere je placan da si jih vzame in pomaga totalnemu laiku (mojemu stricu) ampak ga je na hitro odslovil da je vse vredu, kljub temu da ni bilo in ni moglo bit vredu ker modema ni mogel videt ker signal ni šel naprej od spliterja razen ča majo tanovi modemi notr gsm uplink še pa da prek tega vidijo da modem dela. Zanimivo je to, vsaj meni ;-) bom mogoce sedaj dobil iz t-2 placilno listo za nudenje tehnične pomoči mogoče? :roll:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a Mark » 5. Dec 2007 ob 20:01

Ja saj, če dela mimo spliterja ni drugega, kot naročit telekomu, da prinesejo drugega!

Sicer nevem koga je tvoj stric dobil, ampak bi se moralo videti, da je modem down (link utripa)!

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a madpanter » 5. Dec 2007 ob 20:28

Sej ti pravim da se ga tehnik tam na drugi strani hotu na hitr odkvitat ker se jim neda delat in to me raspizdi. Dobro da se jaz kakor tok razumem, nisem doktor v tem ampak neke osnove znam ki jih zgleda un na HD ni znal. Skratka v mojih očeh HD dobil ponovni - :evil:
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 5. Dec 2007 ob 21:28

A so mu telekomovci zrihtali napako?
Optika 100/10

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3488
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: Opomin

Odgovor Napisal/-a madpanter » 5. Dec 2007 ob 21:30

prijavil je nisem ga pa nič klical še. ;-)
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Odgovori