Videoteka - PIN ne prime

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
plavi
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13. Nov 2007 ob 09:48
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, IPTV, telefon
Kraj: Ljubljana Dravlje

Videoteka - PIN ne prime

Odgovor Napisal/-a plavi » 1. Dec 2007 ob 20:24

Imam IPTV in sem hotel izkoristiti tudi možnost videoteke, če jo T-2 že ponuja. Pa sem se očitno uštel. Izbral sem film, ko pa sem želel izbiro potrditi z vpisom PIN kode, je ni sprejelo z obrazložitvijo, da je napačna. Številka, ki jo vnašam je zagotovo pravilna, preverjeno tudi na dokumentih od T-2, preverjena na servisnih straneh in na helpdesku. Dvakrat sem že klical na helpdesk, prijavil napako in bil razočaran. Vzroka za to namreč ne morejo (znajo) ugotoviti.Po njihovem nasvetu sem zamenjal PIN številko, zamenjal profil uporabnika, resetiral Amina, pa nič. Pozna kdo mogoče vzrok in rešitev?

Jaka
Starešina
Prispevkov: 2761
Pridružen: 21. Jul 2006 ob 13:41
T-2: Že imam
Paket: IPTV
Kraj: Ljubljana

Re: Videoteka - PIN ne prime

Odgovor Napisal/-a Jaka » 1. Dec 2007 ob 20:34

Pokliči na T-2.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Videoteka - PIN ne prime

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 1. Dec 2007 ob 20:35

A spremeniš jo pa lahko na Servisnih? Če je temu tako, mi lahko napišeš številko priključka za Zasebna in bom PROBAL ugotoviti, kje je napaka. (Ne obljubim, da bo to možno še danes poštimati.)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Videoteka - PIN ne prime

Odgovor Napisal/-a Mark » 3. Dec 2007 ob 22:05

Upam, da so ti napako že odpravili...

Po defaultu je pin številka priključka... Če ne prime pa lahko pa na tehniko sporočiš SN TV vmesnika, da preverijo če je enaka, kot v bazi ;-)

Uporabniški avatar
plavi
Uporabnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13. Nov 2007 ob 09:48
T-2: Že imam
Paket: FTTH 10/10, IPTV, telefon
Kraj: Ljubljana Dravlje

Re: Videoteka - PIN ne prime

Odgovor Napisal/-a plavi » 5. Dec 2007 ob 17:58

Bravo! Napaka odpravljena. Vzrok: Ob zamenjavi motorole za amina, v bazi niso spremenili podatkov. Kot sta mi svetovala Navadni Nimda in Mark sem danes dežurnemu na HD povedal možen vzrok težav. In res, napaka je bila v petih minutah odpravljena. Edino kar me žalosti, je da tega niso uspeli sami ugotoviti in odpraviti napake. Torej, hvala obema za pomoč. Ja, pa še to: Mojih preteklih klicev na HD sploh niso imeli evidentiralin kot prijavo napake. Torej bi lahko čakal v nedogled, pa najbrž ne bi dočakal rešitve.

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: Videoteka - PIN ne prime

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 5. Dec 2007 ob 18:08

Tvoji podatki so bili popucani že v ponedeljek. ;-)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Videoteka - PIN ne prime

Odgovor Napisal/-a Mark » 5. Dec 2007 ob 20:05

Važno, da zdaj deluje... Če niso imeli evidentiranih klicev, potem tehnik ni prijavil napake... Če bi jo, bi se kdo tudi tega spomnil in ažuriral opremo, ki jo imaš doma...

Uporabniški avatar
ZmAY
Model
Prispevkov: 238
Pridružen: 25. Jan 2007 ob 14:01
T-2: Že imam
Paket: 8/1 + tel + TV
Kraj: Kranj

Re: Videoteka - PIN ne prime

Odgovor Napisal/-a ZmAY » 5. Dec 2007 ob 20:30

plavi napisal/-a:Ja, pa še to: Mojih preteklih klicev na HD sploh niso imeli evidentiralin kot prijavo napake. Torej bi lahko čakal v nedogled, pa najbrž ne bi dočakal rešitve.
A ni to podn, za katerokol napako klices, sploh je ne zabelezjo. Pa to se se vedno dogaja, zame je to absurd, in kako ne bos pol zgubu zivcov na telefonu, ko klices v ta 5., pa ti operater rece:"Ja sej sploh se niste prijavili te napake, nimam nic zabelezeno.." ?!!

Odgovori