T-2 TV

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
friqo
Novinec
Prispevkov: 21
Pridružen: 3. Maj 2006 ob 16:24
T-2: Še nimam

T-2 TV

Odgovor Napisal/-a friqo » 11. Maj 2006 ob 00:11

Kaksen paket je potrebno vzeti, da bi TV normalno delovalo, brez kaksnih motenj? je dovolj 1mb al je potrebno vec?

Uporabniški avatar
KoMar
Administrator
Prispevkov: 3979
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 11:43
T-2: Že imam
Paket: 100/10 FTTH

Odgovor Napisal/-a KoMar » 11. Maj 2006 ob 01:10

Hitrost interneta nima veze s TVjem. Pomembno je, da se VDSL modem sinhronizira na dovolj veliko hitrost. Hitrejši paket bi kvečjemu pomenil večje motnje pri IP TVju...

Uporabniški avatar
vulpesvulpes
Novinec
Prispevkov: 16
Pridružen: 27. Nov 2007 ob 01:02
T-2: Že imam
Paket: internet+T2tv
Kraj: Črnomelj

Re: T-2 TV

Odgovor Napisal/-a vulpesvulpes » 27. Nov 2007 ob 01:13

zdravstvuj, 8)
za začetek lep pozdrav iz bele krajne :lol: .sm novi tu gor pa bi mel par vprašanj kar se tiče T-2 televizije :roll: .kot prvo bi me zanimalo če obstaja možnost da naročim/dobim T-2 televizijo v črnomlju :razz: (internet mi dela brez problema), kot drugo pa me zanima, saj imam lcd tv(hd ready) ali dobim nato digitalni signal al analognega :cry: .
se opravičujem če je tema že odprta in zdaj smetim, vendar imam v službi veliko dela z uničevanjem grdih avtomobilov :? oz. njihovo notranjostjo, da mi za šaranje po forumih zmanjkuje časa.
že vnaprej se zahvaljujem in Vas lepo pozdravljam,

Bernard :) :)
Ne nehamo se igrati, ker odrastemo, temveč odrastemo, ker se nehamo igrati

Uporabniški avatar
madpanter
Starešina
Prispevkov: 3487
Pridružen: 5. Apr 2006 ob 10:02
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Ljubljana

Re: T-2 TV

Odgovor Napisal/-a madpanter » 27. Nov 2007 ob 07:17

Pozdravljen

Am.. tako je ne če imaš zadosti pasovne širene maš komot lahko T-2 televizijo. Kakor jaz vem dobiš digitalni signal in če imaš pasovne širine čez 30mbit potem lahko vzameš tudi HD televizijo (nism zihr okol pasovne širine za HD)

L.P.

Skratka najbolš info je kontaktirat tu uporabnika Navadni Nimda ;-)
Slika
Prodam UMTS router WRT54G3G + anteno P54 + ustrezno Globetrotter kartico, info ZS

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: T-2 TV

Odgovor Napisal/-a Mark » 3. Dec 2007 ob 22:01

HD-TV vmesnik porabi okol 25600 kbps povezave! Tak, da je priporočena sinhronizacija pri osnovnem internetu okoli 28 M! Še raje pa okoli 30M! Navaden TV pa cca 7M...

Pokličeš pa vprašaš, če se da ali ne... Če si preko kilometra od kolokacije, se že takoj sprijazni da imaš bolj majhne možnosti za HD vmesnik...

Odgovori