Svetovno prvenstvo 2006 Nemčija

Vse o T-2 IP televiziji
Gregor
Uporabnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 14. Jun 2006 ob 15:27
T-2: Že imam
Paket: 1/1, IPTV
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Gregor » 20. Jun 2006 ob 15:51

Delo.si: Hrvati tožijo
Zveza hrvaških društev v Sloveniji toži UPC Telemach in Ljubljanski kabel, ker omenjena kabelska ponudnika izklapljata oziroma zatemnjujeta program hrvaške televizije.

RTVS: O zatemnitvi tujih televizijskih postaj
Hrvaška društva tožijo kabelska operaterja

Medtem Zveza hrvaških društev v Sloveniji toži UPC Telemach in Ljubljanski kabel, ker omenjena kabelska ponudnika izklapljata oziroma zatemnjujeta program hrvaške televizije (HTV drugi program) med svetovnim prvenstvom v nogometu. Zveza se v pritožbi sklicuje na kršenje ustave zaradi onemogočanja uporabe materinega jezika pripadnikom hrvaške manjšine v Sloveniji ter zaradi rasne, narodnostne in jezikovne diskriminacije ter motenja posesti. Poleg prenosov tekem s SP-ja na TV Slovenija in Kanalu A v slovenskem jeziku, bosta morala omenjena kabelska ponudnika omogočiti tudi spremljanje programov HTV-ja, če bo okrajno sodišče v Ljubljani zvezi ugodilo in izdalo začasno odredbo.
Slika Zares pa mi deluje šele od 20 dne dalje :roll:

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 20. Jun 2006 ob 22:57

Pri nas ni nič zatemnjeno na kabelski. Na HTV lepo gledam fuzbal lahko.

Uporabniški avatar
Luco
Znanec
Prispevkov: 79
Pridružen: 25. Mar 2006 ob 21:15
T-2: Že imam
Paket: vDSL (10/2), telefonija (2), televizija
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Luco » 21. Jun 2006 ob 05:45

pri nas v Brežicah (rovte, da) sem tudi mislil da bom lahko gledal lepo naprej na kabelski na htvju... no, ker je slučajno sin od abelskega operaterja moj sošolec mi je povedal, da so jih lepo poklicali in zahtevali takojšnjo zatemnitev. sranje.
Slika

29damjan
Novinec
Prispevkov: 6
Pridružen: 19. Maj 2006 ob 11:39
T-2: Še nimam
Paket: 1/1+IPTV
Kraj: Kamnik

hrt, zdf

Odgovor Napisal/-a 29damjan » 21. Jun 2006 ob 07:40

Zaradi nogometa sta zatemnjena vsaj dva programa in sicer HRT2 in ZDF. Torej ne gre le za HRT2. Vendar, če razmislimo kmalu ugotovimo, da to očitno ni zaradi nogometa, ker sta programa zatemnjena cel dan (24h/7d). Tukaj očitno SAZAS ne ve kaj je vzrok zatemnitve očitno, ker če bi bile v igri neke pravice za prenos tekem, potem bi bile zatemnjene le tekme. Vsaj meni bi bilo teko logično? Poleg vsega naštetega že zakaj naj bi zatemnili in kaj posledično to pomeni vključno s kratenjem svobode, menim, da gre predvsem za čisto navadno "golo" gledanost TV SLO 2 in KANAL A. Ker na Kanalu A so komentatorji res podn od podna. Tako verjetno kakšne posebne gledanosti ni bilo, ker so se SLO gledalci rajši odločili za gledanje na HRT2.

Jani
Znanec
Prispevkov: 93
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 10:31
T-2: Že imam

Odgovor Napisal/-a Jani » 26. Jun 2006 ob 21:42

Na svojo veliko žalost opažam, da so pravkar skinili tudi ORF, kjer sem do zdaj spremljal tekme :evil:
Katastrofa!!!

Ker me ob poslušanju Kretenčiča obide nenadna slabost, sem obsojen na spremljanje fuzbala brez zvoka :x

Je*emti pa ciganija
Slika

Uporabniški avatar
slo
Faca
Prispevkov: 170
Pridružen: 19. Mar 2006 ob 17:28
T-2: Že imam
Paket: 200/20

Odgovor Napisal/-a slo » 4. Jul 2006 ob 13:11

http://www.jonas.si/zapisi/2006/kritikiziranja/razpis/

A bo ratal? Dons bom pa še jest gledu Fuzbal :P

Jonas Ž car 8)

Odgovori