National Geographic napake že 14dni!?

Vse o T-2 IP televiziji
T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 3. Maj 2008 ob 12:51

nathanhund napisal/-a:isto sem imel težave s temi packami včeraj zvečer¸kot je opisano zgoraj¸danes pa je vredu pa nisem nič resetiral so pa resetirali vaši¸ker sem klical zvečerko mi je med tenisom na sportklubu štekal zvok in slika¸vendar po resetu ni bilo nič boljše¸prejšnji dan ko pa sem gledal nogomet na slo2 je pa tam štekalo¸danes je pa recimo vse ok,tk da res ne vem kje je problem,v ponedeljek me bodo ziher poklicli kako je in bo recimo vredu nato pa se znova pojavijo težave,enako se je dogajalo med novoletnimi prazniki,pol je bilo potrebno kak reset na mesec,zdaj pa spet problemi med prvomajskimi,sicer e pa itak vidi kolkokrat moram klicat za pomoč
Naštel si simptome, tipične za piškavo linijo. Številko priključka na Zasebna, prosim. :)
Optika 100/10

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a weby » 3. Maj 2008 ob 14:08

kitl napisal/-a:Ja no v 10 sekundah pa tudi ne moreš kaj prida videti. Res je pojavljajo se rdečo zelene lise.
Ja glej, če bi mi isto kazal, bi verjetno že takoj začel, menda ne šele po 10ih minutah?
Mam aminota drgač.

KRalj1
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:12
T-2: Še nimam
Paket: Čakam centralo v Žirovnici

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a KRalj1 » 3. Maj 2008 ob 15:11

Tudi na siol tv se zadnje case pojavljajo cudne raznobarvne packe pri National Geographic. Tako da vrjetno ni kriv t-2. Lp

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 3. Maj 2008 ob 16:34

V katerem kraju pa čakaš centralo? :)
Optika 100/10

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a shorto » 3. Maj 2008 ob 17:45

Ehh ja kot sem pričakoval stalni Telemach in T-2 odgovor ko nevejo drugega. Resetiraj! Čeprav vsi vejo da nebo to 5% pomagalo, ker bi drugače vsi kanali mel probleme ne samo ta. :grr:

Ne more it za "lokalno" napako če se folku iz LJ, CE in MB dogaja enako. Kot so durgi tudi povedali se te lise začenjajo pojavljati ko krepnejo podnapisi ponavadi zvečer, ampak jaz to enako napako opažam že več kot 14 dni z presledki. Pravtako sem prašal par folka ko ma še vedno amino in majo enake probleme torej, mora bit napaka v video sourceu in ne v motorolah/aminotih? :namrec:

Ehh ja sam hotu sm vidit če je kdo drug tole še opazu, rešl itq vem da se nebo nič pa če se 1 leto bunimo bo vse ostalo isto.

P.S. T-2 bi mgu najet folk, ki bi se bolše izgovore zmišljeval, tale reset zvesto telemach uporablja že preko 5 let. :jao:

KRalj1
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:12
T-2: Še nimam
Paket: Čakam centralo v Žirovnici

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a KRalj1 » 3. Maj 2008 ob 18:42

Navadni Nimda napisal/-a:V katerem kraju pa čakaš centralo? :)
Žirovnica, samo bolj slabo kaže. :?

Ps: Jo ne samo jest ampak še ene 30 prijateljev, ki bi se radi znebili telemacha in siola. :D

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 3. Maj 2008 ob 19:36

Ni rečeno, da se bodo državni organi T-2ju upali preveč central zavrniti. To, da o Žirovnici še ni podatkov še ne pomeni, da tam centrale ne bo. Potrebno je imeti v vidu, da bodo kmalu volitve in dati vedeti raznih političnim organizacijam, da morajo upoštevati želje ljudi, ne pa da se gredo eno svojo igro še naprej. Potrebno jih je prisiliti, da delajo v dobro folka, sicer jeseni oktobra na volitvah: rastajem se ja, cigani sa vama. Tovrstni pritisk najbolje deluje na te yebivetre! :)
Optika 100/10

Uporabniški avatar
Cobane
Nergač
Prispevkov: 3959
Pridružen: 27. Sep 2006 ob 07:39
T-2: Že imam
Paket: Tadrazga

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a Cobane » 3. Maj 2008 ob 22:13

@shorto: Škoda živcev! Jaz sem že ne vem kolikokrat prijavil, da jim NGC serje z enimi in istimi napakami, pa tega še do danes niso uspeli porihtati. Ali totalno crkne ali pa se pojavljajo artefakti namesto podnapisov! [CENZURIRANO]
Vse čestitke T-2ju. Nosečnica, ki bi imela toliko poporodnih težav, bi bila že zdavnaj pokojna! :rtmT2:

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a shorto » 4. Maj 2008 ob 00:13

Cobane: ja sj opažam, da je vsaka prijava napake ravo toliko pomembna T-2jevcem kot meni kanal Supreme Master TV :hudicek: . Očitno ma T-2 že toliko prijavljenih napak da novih ne registrira in T-2jevci kar ignorirajo naše poste in se menijo o nečem xy v teh postih.

Uglavnem hja no, customer service, je res popolnoa polomija še posebej T-2 tehnična pomoč ko sm zadnič poklicu in reku citiram: Motorola 1910 ne dela, ali mi lahko prosim refreshate linijo" pa ti tip prbije da oni nimajo nobenih motorol 1910 nej pokličem tehnično pomoč od SiOLa. Če še sami ne vejo kaj majo kako bojo potem popraulal?

Pač, polomija, mene itq T-2 drži kot naročnika televizije samo zato ker se mi neda celotnega stanovanja razstavljat s5 in napeljevat kable od CATV zarad ničesar drugega.

NOD 32
Navdušenec
Prispevkov: 523
Pridružen: 1. Avg 2007 ob 09:28
T-2: Že imam
Paket: 10/2 + IPTV + IPTEL
Kraj: Ravne na Koroškem
Kontakt:

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a NOD 32 » 4. Maj 2008 ob 00:44

Meni dela OK :mrgreen:, samo ko sem zadnjič prijavil napako, sem jim jasno povedal, da če storitve ne bodo delovale v nulo, bodo oba amina in modem našli na parkirišču :namrec:
Na T-2 sem spravil že 1250 uporabnikov :cool:

maxmagnus
Guru
Prispevkov: 943
Pridružen: 7. Jul 2006 ob 16:16
T-2: Že imam
Paket: Oranžni optimum

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a maxmagnus » 4. Maj 2008 ob 09:03

shorto napisal/-a:Uglavnem hja no, customer service, je res popolnoa polomija še posebej T-2 tehnična pomoč ko sm zadnič poklicu in reku citiram: Motorola 1910 ne dela, ali mi lahko prosim refreshate linijo" pa ti tip prbije da oni nimajo nobenih motorol 1910 nej pokličem tehnično pomoč od SiOLa. Če še sami ne vejo kaj majo kako bojo potem popraulal?
Ja, res majo strašno brihtne in sposobne ljudi zaposlene na tehnični podpori...
Jaz sem zadnjič poklical in tipu na drugi strani telefonske linije razlagal, kateri programi imajo stalno narobe EPG in da naj to že enkrat porihtajo, pa mi je tip neki začel razlagat, da naj resetirtam Aminota... Ko sem ga pa vprašal, če se norce dela, saj to nima veze s točnostjo EPG, pa začel neki bluzit, da naj Aminota zamenjam za Motorolo, nato pa je začel nekaj govoriti o teletekstu, ki da mi bo potem delal... Jaz pa sploh nisem niti omenjal teleteksta, ampak EPG, ki pa je enako netočen tako na Aminotu kot na Motoroli... Ko sem ga pa vprašal, če sploh ve, kaj hočem in kaj je to EPG, je pa utihnil...

Mislim, človek res ne more verjet... tisti tip na tehnični podpori sploh ni vedel kaj je to EPG in je mislil, da je to isto kot teletekst...

Uporabniški avatar
mlevaz
Navdušenec
Prispevkov: 664
Pridružen: 28. Okt 2007 ob 20:27
T-2: Že imam
Paket: T-4 Optika
Kraj: Koper

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a mlevaz » 4. Maj 2008 ob 11:52

Ha,ha.. to mi je znano.
Tudi sam sem že parkrat imel slušalko v roki,ko bi najraje nekoga teral v p.m. in odjavil vse skupaj.. pa sem se na koncu pomiril. :(

Imajo pač zaposlene študente(zaposlene?) in jim ni mar, ker z vsakim dvigom slušalke izpadejo neresna firma in zato tudi kako stranko izgubijo.
Zgleda da veliko več ljudi "stopi na vlak, kot jih izstopi".

Ha,ha.. če bi odje..al T2 , bi mi pod stropom , nad omaro ostale luknje v zidu!! :mrgreen: :mrgreen:
Stvar se popravlja. Bo boljše.. nekoč! (spet gnjavim za kak točen datum) :pivo:

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a shorto » 5. Maj 2008 ob 12:14

Super bonus na MTV Adria za 3 dni zvok zajeb***. Kanal z musko brez zvoka, awesome!

T2_Delavec
Starešina
Prispevkov: 12976
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 14:57
T-2: Že imam
Paket: Optika 100/10

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a T2_Delavec » 5. Maj 2008 ob 12:16

MTV Adria: tole ni problem T-2, saj je napaka pri ponudniku, ali oddajniku.
Optika 100/10

shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: National Geographic napake že 14dni!?

Odgovor Napisal/-a shorto » 6. Maj 2008 ob 18:01

zdj že Kanal A skače oz. maj enake lise kot Geographic, kaj je pa zdj to? Pa tut slika občasno skače WTF? (Zaenkrat sem to opazu samo med JAG-om, SVET je zaenkrat normalen)

Odgovori