Čudno obnašanje HD Motorole

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
shorto
T-2jevec
Prispevkov: 395
Pridružen: 16. Feb 2007 ob 01:15
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Čudno obnašanje HD Motorole

Odgovor Napisal/-a shorto » 17. Maj 2008 ob 19:32

Torej, dones sem mal sporbaval kako bi lahko streamal razne video vsebine preko VLCja na HD Motorolo, ker je seveda štekalo tak da zadeva ni bila gledljiva (ampak slika se je seveda pokazala) sem vzel .TS (pač posnet z IPTV Recorderjem) in ga vedno malo bolj "skrču" hkrati sem krčil resulucijo in bitrate. Seveda do gledljivega zmazka nisem prišel ampak zadnja stvar ki sem jo sprobal je bila resulucija 352x288 (25fps seveda) z bitratom 500 (constant) in nenadoma se slika ni več pokazala na TVju samo zvok je bil. Seveda tečen prestavim kanal in Motorola zašteka in tudi tisti krogec se popolnoma zaustavi in čez kake 5sekund se je Motorola resetirala. Torej seveda me zanima kaj ji je blo, še 1x sprobam zadevo tokrat dam streamat video ki je že prej delal ampak štekal, tudi tokrat samo zvok. Zopet prestavim kanal in Motorola s5 zašteka. Kaj se je zdaj tukaj zgodilo kar naenkrat? Kaka ideje?


Dodano: Zdaj sem tudi sam resetiral Motorolco in na začetku ko tisti krogeci utripajo mi najprej utripa rumen kot ponavadi ampak nato se spremeni v rdeč krogec in utripne morda 2x nato pa zopet preide na rumenega in nato na zelenega je morda to kako povezan?

Odgovori