Predlogi za TV programe

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 5. Feb 2009 ob 19:24

nisem še gledal ..a so zaklenjeni, ali bojo free neki časa?

Nooee
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 30. Nov 2008 ob 22:10
T-2: Že imam
Paket: 20/4
Kraj: Kočevje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Nooee » 5. Feb 2009 ob 19:50

kitl napisal/-a:HISTORY CHANNEL HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD.. to je že :razz:
Kje?

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 6. Feb 2009 ob 08:32

Na VLC-ju.
Slika


Lp, Kitl

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Balonar » 6. Feb 2009 ob 10:10

A lahko malo obudim idejo za CMC (Croatian Music Channel) .. prooooosim :car: :car:

Nooee
Uporabnik
Prispevkov: 38
Pridružen: 30. Nov 2008 ob 22:10
T-2: Že imam
Paket: 20/4
Kraj: Kočevje

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Nooee » 6. Feb 2009 ob 11:52

Se mi je kar zdelo, da boš to napisal.
kitl napisal/-a:Na VLC-ju.

Uporabniški avatar
mare1963
Uporabnik
Prispevkov: 28
Pridružen: 11. Feb 2008 ob 18:10
T-2: Že imam
Paket: internet&telefon&2xTV
Kraj: obala

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a mare1963 » 8. Feb 2009 ob 18:54

Animal Planet HD Obvezno!!
errare humanum est

Uporabniški avatar
Ella
Uporabnik
Prispevkov: 47
Pridružen: 9. Jul 2008 ob 18:31
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ella » 8. Feb 2009 ob 19:54

za kak BravoTv ni šans, a?

Niko84
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 11. Feb 2009 ob 16:21
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Niko84 » 11. Feb 2009 ob 16:27

Nevem ce je ze kdo dal predlog sam mene zanima so ksne moznosti za hrvaski RTL v Lj je dost zainteresiranih za ta program sam pac k nevejo kako to gre! lp :rtmT2:

weby
Navdušenec
Prispevkov: 579
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 12:43
T-2: Že imam
Paket: OD HBO

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a weby » 11. Feb 2009 ob 18:25

Sj je :razz: Samo je sam prek VLCja

Niko84
Novinec
Prispevkov: 9
Pridružen: 11. Feb 2009 ob 16:21
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Niko84 » 11. Feb 2009 ob 19:45

a se da dobit to listo(doteko za flv) k je hrvaski rtl gor!!blo bi tud dobr ce bi bil gor na iptv-ju! :rtmT2:

Uporabniški avatar
Simi
Navdušenec
Prispevkov: 511
Pridružen: 23. Okt 2006 ob 21:12
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Simi » 15. Feb 2009 ob 10:53

A se že kaj zanimate za filmski program Cinemax? Menda že oddaja testno in bo kmalu dostopen tudi s slovenskimi podnapisi. :plosk:

Uporabniški avatar
Ris3d
Model
Prispevkov: 240
Pridružen: 9. Okt 2007 ob 23:03
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 1/256 + 1 IP TV + IP tel
Kraj: NM

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Ris3d » 15. Feb 2009 ob 10:58

Mislim, da ima sedaj pa res prednost en sci-fi program, še Poljaki so menda že dobil HD verzijo Sci-Fi channela :hmm: , mi pa ne mormo še tisga navadnga (SD) AXN Sci-Fi 8) , ki ga imajo že vsi vshodnjaki... :beri: Vse, ki sem "nasral" :owned: , da so vzel t-2 iptv (vsaj 10 familij, vključno s "tastarimi"), bi bli vesel takšnega programa! :mrgreen:

Uporabniški avatar
Sadarj79
Navdušenec
Prispevkov: 624
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 20:38
T-2: Že imam
Paket: T-2 optika

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Sadarj79 » 15. Feb 2009 ob 12:53

Simi napisal/-a:A se že kaj zanimate za filmski program Cinemax? Menda že oddaja testno in bo kmalu dostopen tudi s slovenskimi podnapisi. :plosk:
sigurno bo tud na t2. Trenutno testira program na amos 2 satelitu in že ima identifikacijo tudi za slo podnapise. Podnapisi seveda še ne delajo.
Bo pa program sigurno za doplačat oz. v okviru paketa HBO.

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a d_g » 15. Feb 2009 ob 23:47

Sicer v hrvaščini, ampak kdor želi, bo že razumel.

http://www.mportal.com.hr/jumpto.asp?re ... 54&id=3874

Filmski kanal Cinemax Adria testira na satelitu Amos2
Autor teksta: mPortal, jučer u 14:36

Na satelitu Amos 2 (4° zapadno) sa testnim emitiranjem krenuo je filmski kanal Cinemax Adria. Kanal je dostupan na frekvenciji 10.806 GHz H, Symbol Rate 27500, FEC 5/6 Mpeg2 kodirano u profesionalnom sistemu kodiranja Power VU+. Kanal možete pronaći pod nazivom "Cinemax Adria test". Na kanalu je već prisutna identifikacija hrvatskih, srpskih i slovenskih DVB titlova, no zasad još uvijek ne rade.

Filmske kanale Cinemax 1 i 2 proizvodi i emitira filmska kuća HBO Central Europe. Cinemax je dobro poznati svjetski brand pošto se u Sjedinjenim Američkim Državama emitira cijeli paket atraktivnih filmskih kanala sa "Max" brandom. U Hrvatskoj, Srbiji i Sloveniji zasad ipak nećemo imati prilike vidjeti i drugi kanal Cinemax 2 već samo Cinemax 1. Biti će to ukupno treći filmski kanal iz produkcije HBO-a Central Europe kod nas (uz HBO i HBO Comedy). Inače, HBO Central Europe u nekim zemljama emitira čak 7 filmskih kanala. P.s. Kdaj le bomo dočakali HBO HD...[/i]

Kanal Cinemax Adria trebao bi ubrzo nakon starta postati dostupan u većini distribucijskih platformi u regiji, no detaljnije informacije o tome o kojim je platformama riječ bit će poznate tek nakon što se potpišu svi potrebni ugovori.

Kanal bi sa službenim emitiranjem trebao krenuti početkom travnja. P.s. to je aprila...[/i]

Poput HBO kanala (HBO Adria i HBO Comedy) i Cinemax Adria će biti u potpunosti lokaliziran na hrvatski, srpski i slovenski jezik - to znači da će filmovi i ostali programski sadržaji biti titlovani. Cinemax emitira program 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu - bez reklama. Lokalizacija će, kao što smo spomenuli, biti potpuna pa ćemo i na foršpanima imati priliku vidjeti hrvatski, srpski i slovenski jezik, a nebi smjeli izostati ni najavljivači koji će sve dodatno "začiniti".

U Europi, kanal Cinemax je sa emitiranjem krenuo 23.2.2005 godine, a nedugo kasnije sa radom je krenuo i drugi kanal Cinemax 2. Ta dva filmska kanala dostupni su u lokaliziranom obliku u Poljskoj, Češkoj, Slovačkoj, Mađarskoj, Bugarskoj i Rumunjskoj pa je širenje Cinemaxa na ostale zemlje u regiji gdje HBO Central Europe posluje sasvim prirodan korak.

Baš kao HBO Adria i HBO Comedy Adria i Cinemax je premium kanal za kojeg će se mjesečno morati izdvojiti dodatan novčani iznos. Mjesečni iznos koji ćemo morati platiti za praćenje Cinemax kanala zasad još uvijek nije poznat. U zemljama središnje Europe Cinemax je obično jeftiniji za 30 do 50% u odnosu na HBO paket pa je za očekivati da će se slične cijene kretati i kod nas.
No, na europskim tržištima gdje danas emitira Cinemax postoji zgodna mogućnost pretplaćivanja na HBO i Cinemax zajedno što se naziva HBO MAXpak. U tom slučaju, cijena pretplate je niža nego u slučaju da se pretplaćujete na svaki paket posebno.

(mPortal.com.hr)

Uporabniški avatar
kitl
Administrator
Prispevkov: 8484
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:20
T-2: Že imam
Paket: 600/100 Mbit/s 2x TV

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a kitl » 16. Feb 2009 ob 08:38

NN v boj za narod svoj. Očitno se že da podpisati pogodbo za predvajanje kanala v shemi. Pa še cena bo očitn ugodnejša kot za HBO.
Slika


Lp, Kitl

Zaklenjeno