Predlogi za TV programe

Vse o T-2 IP televiziji
Zaklenjeno
tomx
Faca
Prispevkov: 180
Pridružen: 27. Dec 2006 ob 16:03
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tomx » 1. Sep 2008 ob 13:39

Danes, 1.septembra 2008, je v vseh največjih slovenskih omrežjih (Telemach, T-2, Amis, v omrežju Siol naj bi bil viden do 15. septembra) viden tudi drugi program Šport TV oziroma Š2!

Zdej majo več ali manj že vsi ZASTONJ Š1 in Š2...Tudi nam je bilo tako obljubljeno....

Jaka34
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 08:23
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Otočec

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Jaka34 » 1. Sep 2008 ob 13:48

Ne vem, če je to res. Bom preveril, ko pridem iz službe. Š2 naj bi bil pri Telemachu viden od 15. septembra naprej. Takrat naj bi tudi stekla naročila za njihove nove digitalne pakete. Š2 bodo videli samo tisti, ki bodo vzeli digitalni paket, tisti ki bodo ostali na analognem pa ne. Enako naj bi bilo tudi z ŠK oz ŠK+.

tomx
Faca
Prispevkov: 180
Pridružen: 27. Dec 2006 ob 16:03
T-2: Še nimam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tomx » 1. Sep 2008 ob 13:58

To je iz uradne šport tv strani.

trik
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 11. Jan 2008 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a trik » 1. Sep 2008 ob 14:52

Gremo po vrsti. Viasat history in Viasat explorer.

Še nikoli nisem zasledil pol-uradnega komentarja, zakaj teh kanalov ni v naši shemi. Milijonkrat smo zanje že prosili in nikoli ni pravega komentarja. Vse kar dobimo je nekako v stilu, vse ob svojem času.. Vse kar si želim je to, da se nalije čistega vina glede Viasatovih programov. Torej, v čem je problem? Denar, kaj drugo.. Hvala!

lp

Jaka34
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 08:23
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Otočec

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Jaka34 » 1. Sep 2008 ob 16:07

@tomx

Š2 je res viden pri Telemachu.

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 1. Sep 2008 ob 16:28

Mogoče zato, ker eni ne menjavamo ISPjev kot spodne gate? Eni z takšnimi "napadalnimi" posti hočemo prebuditi T2, da nebo zaspal na lovorikah iz prvih dveh let. Tudi to, da nima vezave za xy mesecev sedaj ne govori v prid T2 saj če nebo v kratkem prišlo do nekih sprememb bo na ta način izgubil dosti strank. Pa, da nebi kdo omenil optike, ker jesen nam že trka na vrata, pozimi pa se tako ali tako nebo nič delalo.

Meni osebno se zdi narobe to, da T2 toliko forsira HD kanale... čemu??? Za tistih par 100 uporabnikov, ki jih dejansko lahko koristi (discovery HD samo na optiki oz. bakru če živiš v centrali). Namesto lansiranja novih HD kanalov, ki itak koštajo ogromno nabavite kakšne druge - VEČINI uporabnikom pomembnejše kanale.[/quote]
ko pa bomo začeli masovno odhajat se boste pa na T-2ju čudili,enako kot se je zgodilo siolu se lahko tudi vam, samo je vprašanje časa, tudi sam sem na siolu vztrajal skor leto po potteku pogodbe v upanju na kako izbolšavo, ker se ni zgodila sem na t-2, a tudi to se lahko spremeni, zato se popolnoma strinjam z zgornjima postoma, z tako politiko t-2 še 5 let ne bo dosego 100 000 uporabnikov :blbl:
LP Robert

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a tonimona » 1. Sep 2008 ob 17:47

Oproščam se, ker sem delno izven teme, ampak zanima me, kako kaže Teleingu? Bo kmalu dosegel 100000 naročnikov? Se nam tam obeta uslišanje naših "skritih" želja?
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Jaka34
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 08:23
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Otočec

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Jaka34 » 2. Sep 2008 ob 09:21

Vem, da ne sodi ravno v to temo.... Telemach je objavil digitalno programsko shemo:

http://www.telemach.si/pdf/LJ2.pdf

Uporabniški avatar
bushi
Faca
Prispevkov: 103
Pridružen: 4. Okt 2007 ob 19:57
T-2: Že imam
Paket: VDSL (4/1)+TV+Telefon

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a bushi » 2. Sep 2008 ob 11:30

Radio: Ö3 (oe3, http://oe3.orf.at ), Antenna 5 Skopje ( www.antenna5.com.mk)
Slika FTTH (100/10) + 6x TV + Telefon

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a ally12 » 2. Sep 2008 ob 11:37

Pa bom js še nadaljeval "iz teme"... Zgleda, da bomo kmalu najdražji z najmanj kakovostno shemo. Če sem prav videl, 16 € in drobiž, všteto HBO, TV1000, Š1, Š2, SK, SK+, Explorer, History, History Channel, tudi OBN,...

Zame osebno nikakor ne bo in tudi ne more bit dovolj, da T-2 vključi programe, ki jih konkurenca že ima. S tem bomo dobili samo potrditev, da so bili v zadnjem letu ali dveh na precej napačni poti in da so se morali vdati konkurenci. Za prevzem primata pričakujem udarec v obliki programov, ki jih konkurenca še nima in so mnogo višje po kakovosti. Za enako ceno. Kakor kaže in kakor govorijo T-2jevci na neuradnem forumu, pa so to nerealne možnosti. Čeprav konkurenca ponuja podobno ali prav to. V glavnem Tinta z velkim T!
Slika

Jaka34
Znanec
Prispevkov: 56
Pridružen: 26. Okt 2006 ob 08:23
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant - FTTH
Kraj: Otočec

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Jaka34 » 2. Sep 2008 ob 11:43

Nisi prav videl. 16€ je cena analognega paketa. Cena celotnega digitalnega paketa (vključno s filmskim programi in enim HD programom) bo pri Telemachu znašala nekje okrog 28€.

voyager2
Guru
Prispevkov: 999
Pridružen: 9. Mar 2007 ob 17:59
T-2: Že imam
Paket: T4 300/100 Telekom GPON
Kraj: Ljubljana

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a voyager2 » 2. Sep 2008 ob 11:55

Jaka34 napisal/-a:Vem, da ne sodi ravno v to temo.... Telemach je objavil digitalno programsko shemo:
http://www.telemach.si/pdf/LJ2.pdf
Sedaj pa ne bo več šport na OBN "samo na T2" :D
Pa History Channel (SD) so dodali, pa National Geo HD. Lepo. Sedaj bi nam lahko T2 vrnil tudi tiste odvzete kanale.

Uporabniški avatar
Loko
Novinec
Prispevkov: 20
Pridružen: 27. Mar 2007 ob 20:51
T-2: Še nimam
Paket: T-2 imel, pa odjavil!
Kraj: Ljubljana - Fužine

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a Loko » 2. Sep 2008 ob 12:34

Včasih sem bil na T-2, pa sem zaradi Šport Tvja prešaltal nazaj na Telemach.
Zdaj, ko sem videl razširjeno digitalno shemo, mi tudi slučajno ni žal.
Končno bom po 15.septembru imel vse programe, ki sem jih hotel.
Kapo dol Telemachu, da je končno poskrbel za svoje uporabnike. :plosk: :car:

Seveda pa kar se tiče telefonije in interneta (nestrpno čakam na optiko!) ostajam uporabnik T-2. :mrgreen:

trik
Nadebudnež
Prispevkov: 357
Pridružen: 11. Jan 2008 ob 21:51
T-2: Že imam

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a trik » 2. Sep 2008 ob 12:38

Najbolj aktiven forum je ta, neuradni forum t2. Verjamem, da je največ želj glede določenih programov, ki bi morali biti v shemi, bilo izraženih na tem forumu.. In danes preberem, da Telemach dodaja Viasat history, Viasat explorer in The History Channel :shock: Odlična poteza! Kdaj oz. ali jih sploh kdaj lahko pričakujemo na t2? Resnično me jezi tole sprenevedanje tukaj (pa saj je neuradni forum in se lahko reče tako pa tako je in pika).. Kaj je z Viasatom? Sploh bo ali ga nikoli ne bo? Očitno t2 ne bo prvi niti pri The History Channelu. Ne razumem, ampak tole so programi za katere bi se bilo potrebno borit. Lahko rečem, da sem močno razočaran nad dogajanjem pri t2.. Brez besed!
lp

Uporabniški avatar
buneech
Navdušenec
Prispevkov: 695
Pridružen: 25. Nov 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Predlogi za TV programe

Odgovor Napisal/-a buneech » 2. Sep 2008 ob 12:44

Nisi edini razočaran...
Trolling is a art.

Zaklenjeno