Teleing

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a Mark » 4. Okt 2008 ob 21:37

Ko preideš nazaj si jih lahko dodatno za 0,5 € naročiš (Kot včasih)

SapraMis
Faca
Prispevkov: 135
Pridružen: 23. Avg 2007 ob 15:34
T-2: Že imam
Paket: 4/512 + 2 IP TV

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a SapraMis » 7. Okt 2008 ob 10:13

Kdaj bodo preklopili? dopis sem poslal v petek?
Slika

Uporabniški avatar
Mark
T-2jevec
Prispevkov: 3147
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 13:37
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant HBO

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a Mark » 7. Okt 2008 ob 21:34

Lahko mi javiš na zs št. priključka ter kam si poslal in bom preveril. Upam, da si poslal podpisan dopis iz strani naročnika!

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a d_g » 7. Okt 2008 ob 22:52

No jaz sem poslal skeniran dopis na T-2 samo prek maila tako kot je svetoval NN v petek zjutraj. Preklopili so me nazaj na osnovni priključek danes v torek (delovalo je le tistih par slovenskih kanalov). Potem pač preko vmesnika takoj naročiš osnovni paket T-2 in po želji še Teleingov paket za odrasle. Naročen paket HBO je ostal od prej, prav tako vsi profili oz. razvrstitev kanalov.

Uporabniški avatar
robida
Faca
Prispevkov: 128
Pridružen: 27. Jun 2007 ob 12:55
T-2: Že imam
Paket: T2 NET + MOBIL
Kraj: Koper

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a robida » 8. Okt 2008 ob 07:34

Tudi jaz sem v petek poslal dopis. V soboto pa sem se naročil osnovni T-2 paket (preko TV vmesnika), pa čeprav še nisem bil odjavljen od Teleinga. V ponedeljek pa prižgem televizijo in vidim, da sem končno priključen na T-2 shemo. Kot je že napisal d_g sem tudi jaz imel samo tistih 6 SLO kanalov. Ko sem hotel preko vmesnika naročiti osnovni paket pa mi je javilo, da ni mogoče, ker lahko shemo menjam samo enkrat mesečno. Takoj vzamem telefon in kličem HelpDesk. Pa mi možakar odgovori, da mi on ne more nič pomagati, ker bi moral govoriti z administracijo, ki pa dela samo do 16. Požrem to in v torek zjutraj kličem nazaj. Pa mi pametnjakovič pove, da lahko samo enkrat na mesec menjam shemo. Pa mu lepo odgovorim, da nisem jaz odjavil osnovni paket T-2, ampak so mi ga oni. Nato pa le odgovori, da bodo uredili in naj poizkusim čez eno uro. Ker sem v službi sem lahko preveril šele ob 16 ko sem prišel domov. In kaj sem ugotovil? Spet ne dela. Pa spet pokličem in ponovno razložim moje težave (že tretjič) ko mi na HD povejo, da bodo obvestili serviserja, ki me bo poklical. In res. Čez 15 minut me pokličejo na moj mobilni telefon. Še 4. razlagam eno in isto. Serviser pove, da mora programer to stvar urediti. Danes je sreda in še vedno ni nič urejeno. Ker predvidevam, da programer ne dela popoldan bom počakal še par ur. In nato? Verjetno še 5. razlagat moj problem. :jao: :jao: :jao:

DragoG
Faca
Prispevkov: 115
Pridružen: 3. Jun 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: Oranžni Diamant HBO
Kraj: Medvode

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a DragoG » 8. Okt 2008 ob 08:31

Čeprav to ni lepo z moje strani,pa vseeno vsem tistim,ki ste skakali iz T2 na Teleing in sedaj spet nazaj na T2,privoščim malo težav.Pa brez zamere.

Uporabniški avatar
Balonar
Guru
Prispevkov: 990
Pridružen: 20. Avg 2006 ob 21:17
T-2: Že imam
Paket: 8/1, 2x IP TV, IP Telefon
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a Balonar » 8. Okt 2008 ob 09:19

zakaj le Drago? Če pa je T2 tisti, ki je "heblal" sheme sem intja .. čisto vso pravico imamo prestavljati, če oni "prestavljajo"

Uporabniški avatar
nathanhund
Guru
Prispevkov: 854
Pridružen: 4. Dec 2007 ob 13:34
T-2: Še nimam
Paket: migriral na A1
Kraj: Poljčane

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a nathanhund » 8. Okt 2008 ob 09:45

DragoG napisal/-a:Čeprav to ni lepo z moje strani,pa vseeno vsem tistim,ki ste skakali iz T2 na Teleing in sedaj spet nazaj na T2,privoščim malo težav.Pa brez zamere.
sam če se nebi bunli in šli na teleig bi vi na t-2 najverjetneje samo sanjali Š1,Š2 v osnovni shemi, smo pač eni mal bol revolucionarni, nekateri pa sam čakate ob strani na rezultat, bi nekaj imeli a za to niste pripravljeni storit nič :blbl:
LP Robert

Uporabniški avatar
odpisani
Model
Prispevkov: 261
Pridružen: 18. Sep 2007 ob 13:18
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant - FTTH
Kraj: Ljubljana - Dravlje

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a odpisani » 8. Okt 2008 ob 09:49

Dobro povedano!

d_g
Legenda
Prispevkov: 1138
Pridružen: 7. Dec 2006 ob 08:53
T-2: Že imam
Paket: Oranžni diamant
Kraj: Ljubljana Bežigrad-Zup. jama: optika T-2

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a d_g » 8. Okt 2008 ob 12:46

DragoG napisal/-a:Čeprav to ni lepo z moje strani,pa vseeno vsem tistim,ki ste skakali iz T2 na Teleing in sedaj spet nazaj na T2,privoščim malo težav.Pa brez zamere.
Vedno optimiramo programsko shemo glede na svoj okus in finančne pogoje. Bi pa res včasih lahko malo počakali, če nas bi T-2 kaj vnaprej obvestil, da bodo to in to naredili ali skušali narediti v določenem času. Pa nič in naj se ne zgovarjajo na konkurenco - hvala da obstaja, ker bi drugače tudi T-2 zaspal.

Zgodijo se pa pri T-2 stvari čez noč. Recimo tole z xxx programi. Pa letijo ven iz osnovnega paketa T-2 v dodatni paket Teleing. Pa ukinejo Teleing paket za odrasle čez noč in so programi samo še v Teleing Maxi shemi. Pa pol spet se pojavijo v samostojni shemi...

Enako je bilo s programom TV1000. Pa najprej v Teleing Mini shemi, pa Maxi shemi, pa zdaj v osnovni shemi T-2 (lahko bi to najavili že pred časom, pa bi ljudje manj skakali iz ene sheme v drugo).

Uporabniški avatar
Magician
Faca
Prispevkov: 178
Pridružen: 3. Sep 2006 ob 09:26
T-2: Že imam
Paket: Optika T4 GIGA

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a Magician » 8. Okt 2008 ob 13:06

robida napisal/-a:Tudi jaz sem v petek poslal dopis. V soboto pa sem se naročil osnovni T-2 paket (preko TV vmesnika), pa čeprav še nisem bil odjavljen od Teleinga. V ponedeljek pa prižgem televizijo in vidim, da sem končno priključen na T-2 shemo. Kot je že napisal d_g sem tudi jaz imel samo tistih 6 SLO kanalov. Ko sem hotel preko vmesnika naročiti osnovni paket pa mi je javilo, da ni mogoče, ker lahko shemo menjam samo enkrat mesečno. Takoj vzamem telefon in kličem HelpDesk. Pa mi možakar odgovori, da mi on ne more nič pomagati, ker bi moral govoriti z administracijo, ki pa dela samo do 16. Požrem to in v torek zjutraj kličem nazaj. Pa mi pametnjakovič pove, da lahko samo enkrat na mesec menjam shemo. Pa mu lepo odgovorim, da nisem jaz odjavil osnovni paket T-2, ampak so mi ga oni. Nato pa le odgovori, da bodo uredili in naj poizkusim čez eno uro. Ker sem v službi sem lahko preveril šele ob 16 ko sem prišel domov. In kaj sem ugotovil? Spet ne dela. Pa spet pokličem in ponovno razložim moje težave (že tretjič) ko mi na HD povejo, da bodo obvestili serviserja, ki me bo poklical. In res. Čez 15 minut me pokličejo na moj mobilni telefon. Še 4. razlagam eno in isto. Serviser pove, da mora programer to stvar urediti. Danes je sreda in še vedno ni nič urejeno. Ker predvidevam, da programer ne dela popoldan bom počakal še par ur. In nato? Verjetno še 5. razlagat moj problem. :jao: :jao: :jao:

Hvala enako imam isti problem kot ti ! Klical sem pa tudi jaz in drugi doma najmanj 5x s tem da smo poslali fax za ponovno priklopitev na t2 shemo... itd. V glavnem komplikacije do konca.

Jaz čakam zdaj kaj se bo razpletlo... ker celi mesec pri nas doma ne bomo gledalo zgolj 6 SLO kanalov + HBO. Ja res porazno je tole kar se dogaja. Če ne bo urejeno v roku parih dni bomo pač presedlali na SIOL.
Slika
Slika

fopi
Faca
Prispevkov: 111
Pridružen: 8. Jan 2007 ob 14:07
T-2: Že imam
Paket: T-4 Mega Optika

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a fopi » 8. Okt 2008 ob 14:16

To je pa že višek. Tole menjavanje shem, Š1, XXX. Pa naj se T-2 odloči ali bo prodajal storitve ali se bo klanjal župnikom in trepetal z pr0n programi.

Poleg tega pa piše na Teleing strani, da Teleing MAXI vsebuje vse kar vsebuje T-2 in dodatno še pr0n. Torej zakaj ni MGM in ostalih programov, ki so v T-2 še v teleingMAXI????

http://www.teleing.si/si/index.php?sklop=teleing_maxi

Uporabniški avatar
buneech
Navdušenec
Prispevkov: 695
Pridružen: 25. Nov 2007 ob 15:58
T-2: Že imam
Paket: 10/10

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a buneech » 8. Okt 2008 ob 14:27

Mogoče mislijo v sklopu programa VLC :D
Trolling is a art.

fopi
Faca
Prispevkov: 111
Pridružen: 8. Jan 2007 ob 14:07
T-2: Že imam
Paket: T-4 Mega Optika

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a fopi » 8. Okt 2008 ob 14:31

če pa že celo večnost ni nihče updejtal playliste

Uporabniški avatar
tonimona
Starešina
Prispevkov: 2399
Pridružen: 6. Apr 2006 ob 09:09
T-2: Že imam
Paket: T4
Kraj: Koper

Re: Teleing

Odgovor Napisal/-a tonimona » 8. Okt 2008 ob 15:18

DragoG napisal/-a:Čeprav to ni lepo z moje strani,pa vseeno vsem tistim,ki ste skakali iz T2 na Teleing in sedaj spet nazaj na T2,privoščim malo težav.Pa brez zamere.
Bolje, da bi bil tiho DragoG. Vsi ti skoki so bili posledica motnega poslovanja in neprimernega odnosa do naročnikov. :namrec:
Slika

Slika 1.7.2008- porihtano, dočakal sem tudi 18.11.2007

Odgovori