Zatemnitve TV prenosov

Vse o T-2 IP televiziji
Odgovori
Uporabniški avatar
susanowo
Faca
Prispevkov: 129
Pridružen: 19. Sep 2007 ob 20:53
T-2: Že imam
Paket: T2 100/10 NET

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a susanowo » 18. Apr 2010 ob 12:40

Vedno bolj razmišljam da si bom kupil satelitski krožnik in DVB-T sprejemnik za sprejem SLO TV paketa in ORF-a.
In odjavil T-2 TV paket oz. kateri koli paket ponudnika kateri zatemnjuje TV programe.

Glede SAZAS-a pa to, da komaj čakam na neko novo sposobno/sposobno vlado RS, ki bo tem oderuhom spremenila pogoje in apetite !!!

gulikoza
Starešina
Prispevkov: 1646
Pridružen: 17. Mar 2006 ob 15:33
T-2: Že imam
Paket: 50/50 FTTH

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a gulikoza » 18. Apr 2010 ob 12:42

Ne gledam formule, slučajno sem preklopil na POP...ampak tadva komentatorja, ki sta bila - porazno. Še dobro da me šport ne zanima, ker drugače bi najbrž raje naredil harakiri kot da jih poslušam.
Slika Optika od 30.5.2008

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 18. Apr 2010 ob 13:00

Preklopiš na RTL ;) četudi ne bi razumel nemško bi raje tam gledal.

Uporabniški avatar
MrTwelveTrees
Moderator
Prispevkov: 9115
Pridružen: 1. Mar 2008 ob 21:14
T-2: Že imam
Paket: imam

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a MrTwelveTrees » 18. Apr 2010 ob 13:23

kaj pop tv ni prenasal F1 ?

Uporabniški avatar
dugi
Faca
Prispevkov: 166
Pridružen: 29. Maj 2007 ob 22:47
T-2: Že imam
Paket: optika T-4 giga
Kraj: Fužine

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a dugi » 18. Apr 2010 ob 13:49

Še dobro da obstajata ORF in RTL.Kdo bo pa ta dva butca poslušal na POP Tv.Ste nas z*******i,in nam zatemnili edino pravo alternativo za gledanje F1.Še dobro,da sem večkrat na Hrvaškem,pa z užitkom gledam F1.
Razočarali ste me vi odgovorni na T-2,ker tako hitro kapitulirate pred navadno bando po imenu SAZAS.
Nikjer na straneh HTV ne vidim zahteve po zatemnitvi programa.To je samo kaprica SAZASA,ki kakor ščiti slovenske interese.
Banda pokvarjena.

Novi trg 10
Navdušenec
Prispevkov: 625
Pridružen: 14. Maj 2008 ob 16:52
T-2: Že imam

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a Novi trg 10 » 18. Apr 2010 ob 13:54

Se spomnite prenosa zavčevega boksa 14 dni nazaj?

Mislim, da je pravi naslovnik oglaševalec. On je vir denarja in samo vir denarja lahko nekaj naredi.


Oglaševalcu je cilj, da njegovo reklamo vidi čim več ljudi in ob tem doživlja pozitivno afiniteto, da se blagovna znamka ali izdelek pozitivno afirmira v gledalčevi podzavesti.


Kaj je bolje za oglaševalca 1.) 1000 zadovoljnih gledalcev, ki uživa ob njihovih reklamah?
2.) 2000 nezadovljnih gledalcev, ki ob njihovih reklamah 2 uri piz*i in maltretira družino še celo nedeljsko popoldne?



"Dragi oglaševalec,

vašega izdelka ne bom kupil, dokler boste oglaševali na POP TV v času prenosov F1.
Zaradi nekvalitetnih prenosov s strani POP TVja ob pogledu na vaš izdelek dobim refleksno nervozo in bežim od njega.
V kolikor boste oglaševali na HTV in dosegli, da ga bom lahko spremljal, bom za vaš izdelek ali vaše storitve potrošil toliko in toliko denarja.


Z živci na koncu, gledalec in kupec."

stenc55
Model
Prispevkov: 338
Pridružen: 24. Jan 2007 ob 18:54
T-2: Že imam
Paket: 8/1
Kraj: Radovljica

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a stenc55 » 18. Apr 2010 ob 15:48

Me je prov firbec matral pa sem poslal še na Sazas, če so res oni težili da se prenosi zatemnijo. Bom videl kaj bojo odgovorili.
Jao nama sa Vama
Hočemo optiko v Radovljici!!!!!!!

Uporabniški avatar
slow_slow
T-2jevec / Moderator
Prispevkov: 5352
Pridružen: 19. Jul 2007 ob 13:19
T-2: Že imam
Paket: Oranžni DIAMANT HBO
Kraj: Maribor T-2
Kontakt:

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a slow_slow » 18. Apr 2010 ob 16:20

sazas nima pri tem toliko kot proplus ;)

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a ally12 » 18. Apr 2010 ob 20:16

slow_slow napisal/-a:Em T-2 ti bo lepo sporočil, da smo dobili zahtevo katero smo mogli upoštevat.
Drugače pa bi lahko pismo bilo nasplovljeno tudi na druge ponudnike Tv storitev saj jih večina zatemnjuje.
Ne to ni res. T-2 je na tem področju nekaj posebnega, saj zatemnjujete tudi takrat, ko ni nobene osnove za zatemnjevanje. Zato vam je nekdo napisal, da ste boječke (milo in v otroškem jeziku napisano, mišljeno pa, saj veste kaj) in da zatemnite, ko vam nekdo samo prst dvigne.

Sicer pa - še stotič: mene ne zanimajo drugi ponudniki, mene zanima T-2, ker pri njih jemljem TV signal in ga tudi pošteno plačujem. Roko na srce - poštenega signala pa vedno ne dobim. In niti toliko nimate obraza do svojih uporabnikov, da bi se opravičili za neupravičene zatemnitve ali pa zmanjšali stroške IPTV za mesec, ko zatmenjujete določene programe. Zanimivo bo od 11. junija do 11. julija. Se že veselim. :plosk:
Zadnjič spremenil ally12, dne 19. Apr 2010 ob 08:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a Tedy » 18. Apr 2010 ob 21:25

Pa ne samo da plačujemo signal, še podražili so ga :grr:

Kaka skupinska tožba?
Slika

maxhoop
Faca
Prispevkov: 171
Pridružen: 8. Mar 2007 ob 15:25
T-2: Že imam
Paket: T4 GIGA / TS Modri Plus
Kraj: odročen

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a maxhoop » 18. Apr 2010 ob 22:09

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod ... 79&start=0. Preberite temo do konca, ker se zgodovina ponavlja.

Uporabniški avatar
Tedy
Navdušenec
Prispevkov: 512
Pridružen: 18. Mar 2006 ob 20:51
T-2: Že imam
Paket: 100/10
Kraj: KR

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a Tedy » 19. Apr 2010 ob 09:37

super članek !

KoMarEdit: NE PIŠITE S SAMIMI VELIKIMI TISKANIMI ČRKAMI in ne pišite več ! ali ? zaporedoma
Slika

ally12
Nadebudnež
Prispevkov: 414
Pridružen: 15. Okt 2006 ob 20:29
T-2: Že imam
Paket: T4 Mega
Kraj: Kranj

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a ally12 » 19. Apr 2010 ob 11:59

Veš, kaj je problem tega teksta? Da je vse res, ampak TV hiše & Co. načrtno držijo omenjeno tematiko v tajnosti čim dlje časa. Ker reševanje takih problemov poteka počasi, aktualen dogodek teče, oni uspejo doseči svoje, mi smo nezadovoljni (op.p. kar se jih absolutno ne tiče) in ko se dogodek zaključi, vse skupaj zelo potihne. V glavnem - nekaj v stilu o psih in karavani.

Zato pa bom ob pričakovanih zatemnitvah SP v nogometu 2010 beležil vse zatemnitve vseh programov. In nato po koncu zavrnil račun od T-2 in zahteval zmanjšanje računa za ustrezen znesek. Upam, da nas bo to storilo čimveč in da bomo s tem na veliko zmanjšalo inkaso T-2-ju za mesec zatemnitev. In da jih bo spodbudilo, da bodo v problematiko vključili svojo pravno službo in začeli izpodbijati enostranske odločitve monopolistov.
Slika

axi
Znanec
Prispevkov: 85
Pridružen: 14. Jan 2009 ob 12:05
T-2: Že imam
Paket: VDSL2 10/2 + 2×IPTV + 1×TEL
Kraj: Komenda

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a axi » 19. Apr 2010 ob 16:40

Meni je pa še najbolj mimo dejstvo, da razni operaterji, kateri sigurno imajo kakšno pravno službo ali pa vsaj kakšnega pravnika zaposlenega (najetega), da enostavno take stvari izvedejo, namesto da vse sile vprežejo v dokazovanje, da nek SAZAS nima prav. In oni lepo po liniji najmanjšega odpora zatemnijo par deset oz. par sto tisoč naročnikom razne TV programe :roll:

Podobna zadeva je pri prikazu telefonskih številk na servisnih straneh. Kjer so lepo nadomestili z XXX zadnjih nekaj številk zaradi malo motene odločitve informacijske pooblaščenke.

Pa ne govorim samo o T-2, ampak vseh operaterjih. Meni bi bilo bolj logično in edino pravilno, da bi se borili za naročnike njihovih storitev in da bi vsaj v takih primerih stopili skupaj za pravice naročnikov.

roCkY
Legenda
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22. Mar 2006 ob 10:52
T-2: Že imam
Paket: Optika 2x (90/20, 9.6/10)

Re: Zatemnitve TV prenosov

Odgovor Napisal/-a roCkY » 19. Apr 2010 ob 19:31

Dokler ovčke le po tipkovnicah prste sprehajamo in plačujemo račune je najenostavneje tako kot je...

Odgovori